Skocz do zawartości

Polecane posty

Jak w temacie - dziś od rana nie można wejść na strony, poczta też nie działa... Czy ktoś ma jeszcze podobne objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem z core sieci (dokładnie z 1 urządzeniem), sprawnie został rozwiązany jak na niedzielę i wieczorową porę. Nie wystąpił problem z zasilaniem ani nic takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To odświeżę temat. Od 24 czasu lokalnego ionic nie działa, albo ledwo coś działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A zapasowe łącza?

 

Nie widzę konieczności używania zapasowej sesji i kładzenia głównej w momencie kiedy tylko częśc odbiorców ma straty.

 

 

p.s. jak każda firma mamy sla czyt. w jakimś tam czasie awaria musi zostać usunięta :)

i mowa o 100% niedostępności, takowej jak na teraz nie ma - pracujemy nad przywróceniem sprawności całej sieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw padła moja strona, teraz widzę, że i ionic.pl nie odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ostatnio często 'krótkie' przerwy się pojawiają a raz dłuższe przerwy.

Mam nadzieję że poprawa szybko się pojawi i problem zniknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vps 12 leży od ładnych kilku godzin i zanosi się na dłuższą przerwę:-( Według systemu zgłoszeń nadal nie wiadomo czemu serwer nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vps 12 leży od ładnych kilku godzin i zanosi się na dłuższą przerwę:-( Według systemu zgłoszeń nadal nie wiadomo czemu serwer nie działa.

 

Niestety, to była czarna niedziela dla serwera v12,

ale wszytko udało się postawić bez jakiejkolwiek utraty danych i bez konieczności odzyskiwania,

pomimo problemów logistycznych serwer udało się "uratować".

Edytowano przez www.ionic.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca "pad" całkowity, ale prawie... ;)

 

Co najmniej od godziny przy zapytaniach do bazy leci:

 

"Got error 28 from storage engine" (No space left on device).

 

Konkretnie rzecz ujmując problem wystąpił na serwerze żbik oraz został rozwiązany w regulaminowym czasie dla lowendowej linii kont czyt. niemieckich express-ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem coraz mniej zadowolony z ionic... Kolejny raz serwery nie działają, a mam VPS-a... Taka przerwa w stabilności za każdym razem kosztuje mnie ogromną ilość nerwów oraz pieniędzy... Teraz nawet ich główna strona padła... Klapa na całego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jeśli byś się wysilił na tracert, to zobaczyłbyś, że nie padł serwer. Cała sieć jest niedostępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy u was również leży ionic.pl? Mam VPSa i od 1:00 nie wchodzi żadna strona na tym serwerze. (przekroczony czas połączenia). Próbowałem wysłać ticket, jednak podczas wysyłki wywalało mi bład 500. Od 3:00 strona główna ionic.pl, całkowicie się nie wczytuje. To jakaś grubsza sprawa? Bo minęło sporo godzin, i nadal nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

Tak w Krakowie jest problem... już niech nie pisze kolejnych kilka osób, że nie działa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×