Skocz do zawartości

Polecane posty

Nazwa.pl cały czas na kolanach, właśnie nie mogę wejść na swoją stronę, tym razem błąd

Błąd XX:3

 

To już druga doba problemów, które praktycznie trwaja non stop z małymi przerwami.

 

I do tego te chamskie z góry narzucane klientom komunikaty z błędami z obrzydliwą reklamą nazwy, które nie powinny mieć miejsca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

20:01. Wciąż kwiczy. Błąd j.w

 

Sama awaria by mnie tak nie denerwowała, bo każdemu awaria może się przydarzyć, gdyby nie ta bezczelna reklama "

  • Potrzebujesz pomocy?"

na którą nie wyrażałem zgody i jest wyświetlana nielegalnie pod moją domeną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co mówi support o awarii?

 

Właśnie dzwoniłem. Podobno leżą główne dyski macierzowe, na których jest chmura. Czy chmura właśnie nie powinna przed tym bronić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Problem z dostępem do usług w dniu dzisiejszym był spowodowany problemem technicznym po naszej stronie. Przepraszamy za utrudnienia."

 

A na ich stronie w zakładce Komunikaty techniczne jest info o pracach konserwacyjnych w nocy 26.03.14 w godzinach 5-5.30 tylko że teraz jeśli się nie mylę to jest dużo przed tą porą, chyba że to godz. podana według jakiejś amerykańskiej strefy czasowej :-D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie co te ich magiczne komunikaty znaczą: XX:? :D

 

Dla potomności: moje strony też leżą, oba serwery. Nie można się połączyć ani przez http ani przez ftp. Poczta chyba działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pfuuu ja już rok temu sobie poszełem od nich ;p drogo, lipnie. obsługa hmm, nazwe chamska bo takie wrażenie odniosłem. W zasadzie innego wyjścia nie miałem małe pierdniecie ddos'em i serwer off 24h, za taką kasę to powinni klienta nosić na złotym fotelu lub przynajmniej oferować coś ciekawego jak inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, ma ktoś z was u nich usługę VPS ? Interesuje mnie czy w przypadku masowej awarii usług współdzielonych ich serwery wirtualne też mają taki przestój.

 

Będę wdzięczny za info. Choćby na PRIV :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was potrzebuje pomocy w pilnym przeniesieniu usług? Proponujemy pełne wsparcie bezkompromisową wysoką jakość usług.

 

Zadzwoń (22) 292-01-01

 

nazwa_baner_mini.png

https://www.facebook.com/dhostingpl/photos/a.113315142023174.11705.112803362074352/721359274552088/?type=1&theater

 

Więcej informacji również na:

http://dhosting.pl

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marketingowa wioska i to w temacie konkurenta.

 

polecam lekturę z tematu "etyka w biznesie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

I tak nie ma to jak home.pl, które lata wszędzie gdzie tylko może wklejając info o swoich "darmowych przenosinach".

Mają rozmach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za chwile jak się coś pojawi w host is down to będą od razu się sypać oferty migracji, gotowe bannery itp.

 

Niestety jak się nie ma czym konkurować (bo poziom ten sam) to się żeruje na awarii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie wiem jak skomentować takie działania. Pytanie co robili by ich "autorzy" w przypadku kiedy np. dom sąsiadów obok się palił ... pewnie plądrowali ...

 

Ja rozumiem, że można "szlachetnie" pomagać poszkodowanym klientom, ale czemu w tak ostentacyjny sposób odnosić się bezpośrednio do tego, który ma akurat takie problemy ? IMO to jest delikatnie mówiąc niesmaczne. Tak się zastanawiam jak oni by się poczuli w odwrotnej sytuacji ...

 

bardziej merytorycznie: centralny storage, bo to zdaje się zawiodło w Nazwa oprócz wielu zalet ma jedną wadę jak "leci" to wszystko.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest takie przysłowie "Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka". Tak a propos tych wszystkich firm, co to "pomagać" klientom chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Za chwile to nazwa.pl będzie się reklamować po necie z darmową migracją i zostanie zachowana równowaga w przyrodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że niema tematu o nazwa.pl i home.pl to napisze tutaj.

Na obu stronach jest promocja domena za darmo (0 zł), zastanawiam się jako że nic nigdy nie jest za darmo to gdzie jest podpucha (chaczyk)? Zacząłem szukać w Google i znalazłem, niektóre firmy wymuszają przedłużenie domeny (za nawet 150 zł) stąd pytanie czy firmy wymienione wcześniej stosują te praktyki, chaczyki lub inne chwyty? Czy naprawdę te firmy są ucziwe i po roku nic nie wymuszają a domeny wygasające po prostu zamykają gdy jej się nie przedłuży?

 

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ DienoX

Zdecydowanie nie ten dział i nie ten temat.

Słowo "haczyk" piszemy przez samo "h", "nie ma" osobno itd. ; ) (tak na marginesie)

 

A co do tematu... Te dwie firmy akurat nie zmuszają Cię do przedłużenia (większość firm w dzisiejszych czasach nie zmusza). Swobodnie możesz domeny nie przedłużyć na rok drugi. Ale jeśli już zechcesz przedłużyć to musisz u nich, nie możesz się przenieść z domeną do innego rejestratora zanim im nie zapłacisz za drugi rok. Szczegółów zawsze wypatruj w regulaminach promocji. Jeśli więc chcesz mieć domenę tylko na rok - bierz za zero. Ale jeśli przewidujesz, że przedłużysz ją na rok drugi, to finansowo lepiej jest nie wiązać się regulaminem promocji w tych firmach, a wybrać rejestratora z tańszymi przedłużeniami, nawet bez darmowego pierwszego roku w perspektywie dwuletniej wyjdzie taniej.

 

Więcej na temat "domen za zero" dyskutowaliśmy niedawno tutaj:

http://www.webhostingtalk.pl/topic/44928-dlaczego-domeny-mozna-kupic-za-0zl/

 

Edytowano przez Piotr GRD (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki nie wiem czemu SwiftKey za pomocą Flow'owania wstawił chaczyk zamiast haczyk...

Ale mniejsza z tym, dzięki za pomoc wiem ze dział nie zbyt pasował lecz nie chciałem zakładać nowego tematu dla tak prostego pytania ;)

Tzw. Wpisałem w wyszukiwarkę nazwa.pl no i ten temat wyskoczył ;)

 

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dziś od rana wszystkie moje domeny z pewnego serwera kierują na stronę główną nazwa.pl - też tak macie?

 

Od kilku godzin bezskutecznie czekam na jakąś reakcję ze strony firmy, ale dupa. Widać poprzednia awaria nie nauczyła niczego firmy, ani mnie, że nie uciekłem stamtąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×