Skocz do zawartości

Polecane posty

Już działają, chociaż pad trwał przynajmniej 7 godzin. Trochę żałosne jest umieszczenie niepodlinkowanego obrazka z uptime na stronie nets.pl, niby 99,98%:lol: to się nazywa mydlenie ludziom oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Brak odpowiedzi na maile dotyczące awarii i nie odbieranie telefonów w trakcie jej trwania, przez tak długi czas też zbyt dobrze świadczy. Przyznam jednak, że na przestrzeni chyba miesięcy od kiedy mam u nich konto pad zarejestrowałem po raz pierwszy. Zobaczymy jak będzie dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i znowu problem. Serwer co prawda działa ale Apache stoi. Od rana, więc teraz już jest ponad 10 godzin. Na maile nikt nie odpowiada, na telefony też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i znowu problem. Serwer co prawda działa ale Apache stoi. Od rana, więc teraz już jest ponad 10 godzin. Na maile nikt nie odpowiada, na telefony też.

 

Mam ten sam problem z tą firma regularnie awaria za awarią w takich warunkach nic się normalnego nie zbuduje ,zmieniam serwer jeszcze nie wiem na jaki ale tego już mam dojść tyle pracy zmarnowanej że normalnie jak bym spotkał tego gościa to bez interwencji policji by się nie obeszło ;)

 

 

NIE POLECAM FIRMY EBOSS.PL!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 lata później, znów kilka godzin nie działa nets, po co ja u tych partaczy jeszcze siedzę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem bo tam mam takie stronki na które chyba już nikt nie wchodzi ale akurat dzisiaj chciałem coś porobić i nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Przerwa się każdemu i zawsze może zdarzyć, nie ma hostingów ze 100% uptime.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×