Skocz do zawartości
ygd

Allpay.pl a czas oczekiwania na wypłatę...

Polecane posty

Wszystko ok - PIT otrzymalem w dniu dzisiejszym.

Nieco wolno poczta go dostarczala (ponad 7 dni).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

ja tez dzisiaj dostalem 2 pity i jak na polecone to tez lecialy sobie strasznie dlugo bo 5 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dzisiaj dostalem 2 pity i jak na polecone to tez lecialy sobie strasznie dlugo bo 5 dni.

 

No, ale to nie wina Allpaya tylko poczty, u nich nawet priorytet potrafi iść 4 dni :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

no oczywiście, że poczty. czy ja sugerowałem cos innego? ;) Nawet tych pitow nie mam z allpaya bo z nich nie korzystam tylko od 2 innych firm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak dostalem od Casbilla wstepna wycene skostruowania prostego (przynajmniej tak mi sie wydaje) systemu odechcialo mi sie mikroplatnosci... System, ktory dzialalby w ten spsob:

 

Klient któremu przypisany jest indywidualny identyfikator wysyła SMS’a o treści: „[identyfikator klienta][rodzaj towaru] [ilość]”. Ten SMS kierowany byłby na numer komórkowy pracownika będącego w terenie. Jeśli klient w SMS’ie wprowadzi złą wartość (identyfikator, rodzaj towaru, ilość) to otrzymywałby SMS zwrotny z informacją o błędzie.

Numery identyfikacyjne byłby porównywane przez system automatycznie z numerami wprowadzonymi przez pracownika. Wprowadzenie numeru do bazy odbywałoby się poprzez stronę internetową.

 

Wycenili na ok. 900 zl netto.....

Taka cena jest stanowczo za wysoka dla firm startujacych w necie....

 

Pozdrawiam

Smigacznr1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie drogo tylko ty byś chciał mieć za darmo.

Nie za darmo. Taki koszt dla malych firm jest bardzo duzy i wiele takich podmiotow, ktore moglyby na takim (czy podobnym) systemie zyskac zrezygnuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

ja tez jako przedstawiciel malej firmy rezygnuje z maybaha :)

 

poza tym bez przesady, kilkaset zlotych za takie indywidualne zachcianki? co to za koszt do tego jednorazowy jak dobrze zrozumialem (stworzenie systemu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli cena jest za wysoka zawsze możesz poszukać studenta który zrobi podobną rzecz za 10-20% ceny (abstrahując już od jakości ale coś za coś).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

900zl za taki system, ktory zapewne usprawni i zautomatyzuje wiele kwestii, to cena jak za darmo.

 

Nawet przy 1 osobowej dzialanosci mozna byloby pomyslec, jezeli byloby to potrzebne. A zapewne sa tutaj min. 2 osoby ("pracownik w terenie").

 

Powinienes ocenic ile TY ZYSKASZ, majac to,a nie ile ktos rzada za usluge. Jezeli zyskasz wiele, to te 900zl to jest nic, zero, porpostu inwestycja, ktora komus da 900zl, Tobie byc moze zwroci sie juz po miesiacu, nastepne bedzie zarabiac na siebie. Wiec w czym problem:o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×