Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
gskaruz

[szukam] Reseller w Polsce

Polecane posty

Poszukuję resellera w Polsce. USA i Europa odpada (przynajmniej obecnie).

Potrzebna mi niezawodność i dobra opinia o firmie hostingowej.

Czy oprócz KEI jest coś jeszcze godnego uwagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy jakim budżetem dysponujesz.

 

http://2be.pl/reseller.html

 

http://www.flexopartner.pl/ - Futuro

 

Jak coś tańszego możesz skrobnąć maila do http://easyisp.pl bo nie mają resellerów w ofercie

 

lub

 

http://ncgroup.pl ale nie jestem do nich zbytnio przekonany.

 

 

OT. Ja byłem przekonany że Polska też lezy w Europie . :wink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano właśnie, 2be.pl odpada ze względu na ceny.

Parametry:

- 10GB do swobodnego podziału na www/pocztę/sql

- 20GB transferu

- nielimitowana baza mysql

- możliwość podpięcia min. 20 domen

- subdomeny bez ograniczeń lub min. 25

 

Moi faworyci to serwery.pl i kei.pl, i obecny mój usługodawca - amm.net.pl i ich oferta resellerska - http://www.reseller-hosting.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapoznaj się z ofertą mojej firmy www.goodhost.pl . Jesli ping 60ms z sieci TPNetu jest dla Ciebie wystarczający zapraszam do skorzystania z oferty mojej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

natster : Argumentację rozumiem aczkolwiek szukam polskiej firmy która posiada serwery w Polsce. Jak na razie z tych niedroższych znalazłem easyisp ale czekam na odpowiedź które wysłem im emailem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOL dawno sie tak nie usmiałem ;)

499 zł netto/miesiąc za... 10/40 GB :D :D :D

 

oraz 999 zł netto/miesiąc za 20/80GB :D

A co w tym smiesznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No sorry ja rozumiem usugi na wysokim poziomie ale nie za taką cenę. Przecież za takie pieniądze można mieć dedyka o średnich parametrach w dobrej firmie i z dobrym łączem !

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ece: Moze to, ze za takie pieniadze mozna miec P4 3,0/1 GB RAM/2x120 GB HDD w home.pl? ;) To tak jak sprzedawac Poloneza za cene Porsche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

no i juz moi przedmówcy napisali :D za ta cene to dedyk jak nic. 1000zl netto za 80GB transferu na resellerze? bez jaj za tą cene to juz mozna miec coś na prawde dobrego (tj. dedyka) ;) Ich ceny są kosmiczne i wywoluja smiech an sali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Nasze ceny "resellera" niestety wynikają z warunków GTS w Warszawie, stad oczywiście wobec oferty serwerów z USA badz wlasnych lokalnych serwerowni, trudno rywalizować. Ze wskazanych tańszych firm natomiast znam i obserwuję easyisp i tutaj myślę, że można ich polecić autorowi postu.

 

Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

to ja może jeszcze dorzuce jedno zdanie bo wyjdzie, że jestem jakims przeciwnikiem 2be.pl lub cos w tym stylu. Nie, nie mam związku, nie mam nic przeciwko tej, notabene dobrej firmie etc :D po prostu ktoś rzucił linkiem, wpadłem zobaczyć ofertę i jak zobaczyłem ceny resellerów (bo ceny kont sa znośne jak na czysto polski hosting) to mnie zmroziło :D

 

no a poza tym panowie z polskich hostingów: nie równajcie do USA bo moim skromnym zdaniem europa mocno stanela na nogi i teraz o wiele bardziej atrakcyjne sa oferty np. niemieckie. Bo do usa to rzeczywiscie nie ma co rownac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@normanos, nadal nie napisales dlaczego to takie smieszne. Napisales jedynie, podobnie jak inni, ze cena jest wysoka.

To tak jak sprzedawac Poloneza za cene Porsche.
Po pierwsze reseller i dedyk to zupelnie inne uslugi. Po drugie, tylko zazdroscic 2be, ze potrafia sprzedac Poloneza za cene Porsche. Po trzecie tak sie zastanawiam, ilu z Was moze tak naprawde powiedziec, ze to jest Polonez a nie Porsche i ilu z Was sprzedawalo kiedys cos lepszego niz Polonez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos
@normanos, nadal nie napisales dlaczego to takie smieszne. Napisales jedynie, podobnie jak inni, ze cena jest wysoka.

 

no to wlasnie napisalem. nie rozumiem jakiego uzasadnienia oczekujesz. mam zatańczyć i zaspiewac?

 

oczywiscie, brawa dla 2be.pl ze maja klientow, przeciez o to chodzi. najlepsi klienci to tacy do duzo placa i mało gadaja :D co nie zmienia faktu, że ich usługa nie jest skierowana dla ludu, ani nawet dla internetowej "middle class" :D więc polecanie ich akurat w tym przypadku nie miało sensu. za ponad 1000zl to mozna miec fajnego dedyka i jeszcze na admina starczy - więc rzeczywiście, to zdecydowanie nie to samo co reseller :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po trzecie tak sie zastanawiam, ilu z Was moze tak naprawde powiedziec, ze to jest Polonez a nie Porsche i ilu z Was sprzedawalo kiedys cos lepszego niz Polonez.

 

Po pierwsze - sam niczego nie sprzedaje, a jeśli wyceniam swoją pracę to adekwatnie do tego ile czasu, sił i pieniędzy na to przeznaczyłem.

 

Po drugie - tak, reseller nie jest tym samym co dedyk. Jest w 99% wypadków znacznie bardziej ograniczoną wersją dedyka (i dla mnie reseller sam w sobie to usługa "dla nikogo"). W dodatku w wersji 2Be jest drogi. Ale już ich przedstawiciel wyjaśnił dlaczego. Sistars pewnie stać :D.

 

Po trzecie - serwer 2Be pt. Intel Xeon 2 GHz z 1 GB RAM kolokowany w GTSie na paru mbitach to nie jest Porsche jakby na to nie patrzeć, wybacz :D. Jednakże do hostowania stron innych niż phpfusion+phpbbprzemogoldenedition mit einen kleinen conffix premium 2009 panel z pewnością starczy.

 

P.S. Złe nastawienie do świata warto poprawiać inaczej niż poprzez wyżywanie się na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×