Skocz do zawartości
Gość kucziapa

Prośba do osoby mającej vpsa lub dedykwa w PL

Polecane posty

może ja mu napisze autorski panel. I co wtedy? Też sie pochwalisz, że masz autorski? Co teraz próbujesz udowodnić? Że masz super panel i rządzisz?

A jakby zarabiał te 500 zł to czemu nie miałby inwestować? Wyznaczyłeś jakieś granice inwestycji? Nie zarabia tyle to nie może inwestować?

 

Btw.. Ciesze sie razem z Tobą, że stać Cie co miesiąc na wysokiej klasy LCD. No i że już masz jeden :angry: Ale jakoś nie robisz na mnie wrażenia, podobnie jak castpol.pl...

Dobrze, napisz mu za darmo autorski panel do obsługi ventrilo, ventrilo 3.0, mumble i voicechatter i wtedy będzie gość. Nie chodzi mi o to że się chwalę że mam panele, bo nie tylko ja mam, ma każda profesjonalna firma którą na to stać lub potrafi samemu napisać. Bo wiesz na logikę, czy ktoś kto zarabia grosze zainwestuje masę pieniędzy w panele? a jeśli nie pieniędzy to tygodnie ciężkiej pracy o ile potrafi. Jeśli chodzi o granice inwestycji przy zarobkach 500zł/mc to raczej nie trzeba jej ustalać, jeśli się znasz to wiesz ile kosztuje zaawansowany panel do zarządzania takimi usługami jak ventrilo. Wracając do plazmy, to raczej tutaj chciałem wyznaczyć granice pomiędzy firmami z doświadczeniem a kimś kto na siłę próbuje coś osiągnąć bez większego wysiłku. Nie masz co mnie porównywać do jakiegoś castpol.pl bo w tym momencie Ty nie robisz na mnie wrażenia, raczej pokazujesz że poziom Twoich wypowiedzi, porównań i ogólnego pojęcia na ten temat nie jest zbyt wysoki. A tutaj raczej chodzi o duże firmy które pracują na swoją opinię i pozycję na rynku od kilku lat, ja np. zajmuje się hostingiem serwerów głosowych od 3 lat (10.05.2010 - 3 urodziny) i takie tematy w najprostszy sposób mnie drażnią, tyle. A bynajmniej w tym temacie widać, że nie można porozmawiać z kimś, o czymś na poziomie, a chętnie bym porozmawiał na takie tematy z kimś kto zajmuje się hostingiem o długiego czasu, zdania raczej byłby podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do LCD nawiązałem, bo był tutaj taki jeden :angry: właśnie castpol :)

Programuje, więc wiem co to jest napisać panel, który strzyże, goli i pier*** jednocześnie :) Bez kasy nie można oczekiwać zbyt wiele. Masz racje, panele kosztują, reklama kosztuje.

Nie ma co porównywać firmy, która jest kilka lat na rynku do krzaka. To jest oczywiste. Wyrobiona marka ma siłe. Ma stałych klientów, którzy zazwyczaj przyprowadzają nowych.

Jeszcze miesiąc i wykiełkują host-krzaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i w końcu napisałeś coś na poziomie. A jeśli chodzi o krzaki to właśnie zbliża się okres kiełkowania (okres wakacyjny) powstanie pewnie z ~15 nowych zielonych firm na okres dwóch miesięcy. ale takie jest życie, plagi takich firm nie da się powstrzymać, muszą istnieć tam gdzie jest zdrowa konkurencja jest też i ta nie zdrowa, lecz jeśli chcą coś osiągnąć radziłbym więcej czytać, mniej komentować, może się czegoś nauczą i kiedyś też będą miały renomę dużej, prężnie rozwijającej się firmy, ale do tego nie tylko pieniądze są potrzebne. Ja jeśli chodzi o serwery głosowe można powiedzieć jestem już dziadkiem i mam swoją renomę na którą ciężko pracowałem, ale życzę innym żeby też kiedyś taką mieli, tylko niech to robią z glową, a nie siedząc na forach i myślac że jak napiszą jakieś głupiego posta to zyskają, raczej tracą ma własnej opinii która przeważnie i tak jest bardzo słaba. Może jak przekroczą barierę ~1,000 klientów powiem że już dorośli do miana poważanego przedsiębiorstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te 15 to pewnie poznamy, a ile będzie.. tego nie wiedzą najstarsi indianie.

Owszem, na renomę ciężko się pracuje... Nie tylko w strefie hostingowej... każdy biznes trzeba robić z głową :)

A co do US to widziałem różne cyrki :angry: Także donosy konkurencji (na inną firme - nie krzaka), żal im dupe ścisnął, bo klienci zaczeli uciekać. No ale to już jest czyste chamstwo. I raczej nic mnie nie zdziwi w tej materii :) Wiesz jaki jest rynek :)

 

btw.. 10 maja gdzie świętujemy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe 10 świętujemy na svoice.pl :) Trzy latka , jeszcze dzidzia ale rośnie :) no i serwery 30 slotowe będzie rozdawać za darmo:) więc wszystkich serdecznie zapraszam :angry: a no i svoice w prezencie od nas dostało nowy styl graficzny, dostępny będzie 09.05.2010 od godziny 24:00 razem z promocjami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko w moim odczuciu jest to żenujące?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Urodziny się udały ;)

 

23:58 - Podsumowanie urodzin sVOICE.pl

 

Aktywowanych serwerów ventrilo 2.1.4

 

- 668 serwerów. (20040 slotów)

 

Aktywowanych serwerów Mumble 1.2

 

- 98 serwerów. (2940 slotów)

 

Łącznie

 

- 766 serwerów. (22980 slotów)

- Łączna ilość serwerów (przed usunięciem więcej niż dwóch serwerów na jednym profilu) 986 serwerów. (29580 slotów)

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Urodziny się udały ;)

 

23:58 - Podsumowanie urodzin sVOICE.pl

 

Aktywowanych serwerów ventrilo 2.1.4

 

- 668 serwerów. (20040 slotów)

 

Aktywowanych serwerów Mumble 1.2

 

- 98 serwerów. (2940 slotów)

 

Łącznie

 

- 766 serwerów. (22980 slotów)

- Łączna ilość serwerów (przed usunięciem więcej niż dwóch serwerów na jednym profilu) 986 serwerów. (29580 slotów)

 

 

 

Pokaż jeszcze stan konta i wyciągi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

RuFiK na glebę i wąchaj piach D:

 

Bez komentarza ...

 

ps. owy użyszkodzik dostał bana na forum o grach (ght)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×