Skocz do zawartości
Gość Bartosz Gadzimski

Prezydent oraz 132 osoby zginęło

Polecane posty

Gość Kopaczka

Google dodało w stopkę

 

Ku pamięci Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego, jego żony i wszystkich ofiar.

 

Nie wiem jak wy ale mnie cieszy fakt, że w innych krajach też jest o tym głośno.

Tak jak o WTC kiedyś było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigsmok

Nawet gdy znaleźli czarną skrzynkę to i tak nic się nie dowiemy :)

skrzynkami zajmuje się Rosja z pewnością coś ukryją przed nami.. nie zdziwiłbym się gdyby coś oni przy tym maczali ręce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pawel_15 nie chciałem nic pisać, ale wyraziłeś stanowisko, z którym mam jakieś 93 procent poparcia, więc więcej nie napiszę heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

Jest wojna, są ofiary.

To jest najlepszy moment aby mądra osoba przejeła pałeczkę, i zmienili zasady panujące w polskim rządzie.

Kazdy wie jak zle polski rzed jest prowadzony.

 

Osobiscie nikomu nie zycze smierci, ale w tej wyjatkowej syt. trzeba skorzystać.

Kolejna sprawa, ciekawe czy teraz kupią nowy samolot dla VIPow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Terroryści nas nie zaatakują bo zanim cokolwiek skołują to pobiją ich łysi panowie w dresach :) Co do przejęcia pałeczki w rządzie to mam swojego lidera ale nie ma go w sejmie i niestety nie zapowiada się żeby był w najbliższym czasie, wtedy by w kraju było tak jak powinno, no ale niestety, przez najbliższe 5 lat i 72 dni mamy przejechane. Panowie Radosław S. oraz Janusz P. nie pokazują się w TV bo pewnie wylądowali na toksykologii po całodziennym chlaniu z radości. POjechany kraj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do kandydata na prezydenta chciałbym aby został Donald T. wydaje mi się ze to byłby dobry wybór podzielacie moje zdanie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Nie, natomiast podzielamy zdanie że najgorsze co mogło spotkać ten kraj to właśnie śmierć prezydenta Lecha Kaczyńskiego i przejęcie władzy przez PO. Teraz przejdzie im każda ustawa, nie będzie weta, pan P. przestanie być potrzebny, nie będzie pytał już o zdrowie pana Prezydenta, nie będzie zarzucał prostytucji pani Gęsickiej, wywalą go na zbity pysk, najwyższa pora. Donald nie powinien być nigdy prezydentem bo wtedy zupełnie stracimy niepodległość. Teraz na 90% wygra tow. Komorowski i tak po 5 latach PO jest spełniona, trzymają rząd i trzymają pałac prezydencki. Niech ich licho pochłonie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Donek do końca rozkradnie ten kraj... Nawet uliczne złodziejaszki będą na bezrobociu, bo nie bedzie sensu wyrywać ludziom pustych portweli.

Pawel_15 ma racje, teraz to bedzie dopiero cyrk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://zlozkondolencje.pl/ - a tak się zachowują Polacy :)

 

"SMS o podanej w serwisie treści na numer 92568 , koszt wynosi 25 PLN netto, 30.50 PLN brutto"

 

Strona powinna być zablokowana bez przesady aby ktoś bił biznes podczas tragedii .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panownie to nie jest dzień, na gdybanie kto i co będzie.

Jedna partia już podziliła nasz kraj na "dobrych" i "złych", zmieniających się w roli co jakiś czas.

 

Polska to taki naród że "łaczy" się, z drugim przy takich właśnie tragediach.

Nie oceniajcie wszystkich i wszystko, skoro tak naprawdę nikt nie wie co będzię. A tymbardziej nie róbcie tego w tak żałosny sposób.

Każdy ma prawo do swoich poglądów, nie każdy jednak to rozumie.

 

Ten gostek co utworzył tą stronę z kondolencjami za sms, dla mnie jest poprostu żałosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... Teraz przejdzie im każda ustawa, nie będzie weta, pan P. przestanie być potrzebny, ...

Nie jestem za zadna opcja polityczna, ale wlasnie na tym polega sprawa, aby Prezydent nie wtracal sie do ustaw parlamentu (wybranego przez nas), gdyz wtedy rzad/rzadzaca partia bierze calkowita odpwiedzialnosc za to co robi. Wtedy nie ma tlumaczenia/narzekania, ze mysmy chcieli lub nie chcieli, ale Prezydent ...

 

Teraz na 90% wygra tow. Komorowski i tak po 5 latach PO jest spełniona, trzymają rząd i trzymają pałac prezydencki. Niech ich licho pochłonie !

Lech byl Prezydentem, Jaroslaw szefem rzadu, wiec idac Twoim tokiem myslenia - trzymali rzad i palac prezydencki. Niech ich licho pochłonie!

 

Dobrze, ze nie jestem zwolennikiem PO, PISu, ani innej partii, gdyz jak mialbym pisac takie brednie jak Ty to lepiej wole je poczytac. Tylko na duszy smutno sie robi, jak mlodziez narzeka na moherowe berety a sama krzywo rosnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest wojna, są ofiary.

To jest najlepszy moment aby mądra osoba przejeła pałeczkę, i zmienili zasady panujące w polskim rządzie.

Kazdy wie jak zle polski rzed jest prowadzony.

 

Osobiscie nikomu nie zycze smierci, ale w tej wyjatkowej syt. trzeba skorzystać.

 

Ktoś Ci już mówił że jesteś idiotą?

 

Ustosunkowywać się do tych bzdur nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja niestety podzielam opinię, że "teraz to dopiero będzie" odnośnie rządów w Polsce.. teraz już nie będzie mydlenia ludziom oczu, że mamy pluralizm - teraz już "na chama" będzie w jedną stronę.. oczywiście w lewo, pod przykrywką liberalizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze wiekszosc tutaj jest za PISem, dajcie sobie juz spokoj, Pawel_15, a jak w rzadzie PIS mialo wiekszosc z Jarkiem na czele to bylo ok? Slyszal ktos kiedys o Panstwie gdzie blizniaki rzadzili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem panowie ale zachowujecie się gorzej niż nasi politycy..........

 

Temat jest o tragedii jaka spotkała nas kraj , a wy już o nowych wyborach. Trochę szacunku dla zmarłych, tym bardziej że to były najważniejsze osoby w państwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

Ktoś Ci już mówił że jesteś idiotą?

 

Ustosunkowywać się do tych bzdur nie ma sensu.

 

Cóż za poziom sobą reprezentujesz :)

Z takimi jak ty nie rozmawiam (nie ten poziom) dzieciaku.

 

Wracajac do tematu,

 

Polskę czekają wielkie zmiany, oby te pozytywne na które nie jeden polak liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

Ja niestety podzielam zdanie @Sebak'a , już musiałem kasować Twoje durnowate wpisy kolejny taki skończy się ostrzeżeniem.

Za minute, 2 minuty ciszy więc proszę uszanować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

W głębszą dyskusję nie mam zamiaru się wdawać.

Wszytko czas pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...przeleciał ptak przepływa obłok

upada liść kiełkuje ślaz

 

i cisza jest na wysokościach

i dymi mgłą katyński las...

 

Zbigniew Herbert „Guziki”

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

bastek widzisz? sam dałeś się spolaryzować przez media, czyli na Tobie plan PO się udał: PiS jest be, prezydent ohydny, a w Polsce można być tylko albo za PiS albo za PO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sponsi tu nie chodzi o to kto był be, a kto super. Zginęli ludzie którzy w jakiś sposób byli odpowiedzialni za Polskę w kraju i na arenie międzynarodowej. Którzy już coś osiągnęli, mieli potencjał i mieli jeszcze dużo przed sobą. Można się nie zgadzać z poglądami tych osób, ale nie sposób odmówić im, iż nie byli wielkimi Polakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×