Skocz do zawartości
Gość

[opinie] o 2hi

Polecane posty

Gość

Witam. Zakładam ten temat, z powodu braku takowego poświęconego tej firmie. Co o niej sądzicie? Sam korzystam z jej usług od 3 miesięcy i zastanawiam się nad zwiększeniem swego limitu u nich. Obecnie jadę na ofercie MAXI, oferującej m.in

  • Pojemność: 800 MB
  • transfer 600 GB na rok

I to za jedyne 5.50zł miesięcznie! Co do jakości oferowanej przez 2hi to jestem naprawdę zadowolony, a należę do klientów wymagających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

miałem okazję poznać właściciela Invette (2hi.pl), tą agencję prowadzi już dość długo - ponad rok na pewno,

to poważny człowiek i nie przypuszczam aby mu się nagle odechciało, zwłaszcza że studia i firma pokrywają się kierunkowo/branżowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panel klienta umożliwi Ci łatwe i bezpieczne zarządzanie kątem serwera.

 

Co jak co, ale taki błąd na stronie firmowej nie powinien występować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właścicielem Firmy inVette są Akademickie Inkubatory

 

Czyli jak się koledze po studiach znudzi hosting to możesz zostać na lodzie...

Nie musi tak być to tylko moje małe zdanie.

 

Witam,

Firma działa nie przerwanie na rynku od blisko 3 lat,

I w cale nie jest tak jak mówi DamianM A-H - właścicielem firmy nie jest osoba studiująca.

 

Gdyby pojawiły się jakiekolwiek pytania, wątpliwości, niejasności proszę pisać odpowiem na każde.

 

Zapraszam do darmowego testowania naszych kont hostingowych.

 

Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie bawi jedno - jak to informatycy czasem zapominają do czego służy słownik języka ojczystego. Cytat ze strony http://invette.pl/oferta.html#p2: "Zaufaj specjalistą IT"... Profesjonalizm polega na tym, że jest się profesjonalnym w każdym calu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Użytkownicy arko16 i mwpol spamujący miejscami linkami do 2hi ostatnio korzystają z tego samego ip. ciekawa sprawa, usuwam ich posty i tak nie były merytoryczne.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jestem klientka firmy inVette i musze przyznac, ze jestem bardzo zadowolona. Maja bardzo ciekawe oferty. Dosc, ze maja tani hosting to jeszcze projektuja aplikacje internetowe i je wizualizuja.. Nigdy nie mialam zadnych zastrzezen co do tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

malibu: spamując, zobacz kto napisał poprzedni post, bo dwa posty pod rząd jednej osoby z dorobkiem dwóch postów o czymś świadczą. o SPAMie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dosc, ze maja tani hosting to jeszcze projektuja aplikacje internetowe i je wizualizuja.. Nigdy nie mialam zadnych zastrzezen co do tej firmy.

 

Mozesz pokazac projekt zrealizowany przez ta firme?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę temat: zapraszam na nową odsłonę strony 2hi.pl.

Jak zapewne zauważyliście zostały powiększone pakiety MAXI oraz MAXI plus

 

Zapraszam raz jeszcze do testowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę temat: zapraszam na nową odsłonę strony 2hi.pl.

Jak zapewne zauważyliście zostały powiększone pakiety MAXI oraz MAXI plus

 

Zapraszam raz jeszcze do testowania.

 

1. jakie są limity cpu dla wszystkich pakietów (ogólnie interesuje mnie ten ostatni) ?

2. Podajcie jakieś linki do for/stron na tym hostingu

3. ile osób mniej/więcej jest na 1serwerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. jakie są limity cpu dla wszystkich pakietów (ogólnie interesuje mnie ten ostatni) ?

2. Podajcie jakieś linki do for/stron na tym hostingu

3. ile osób mniej/więcej jest na 1serwerze

 

Ad 1 - nie ma przydzielonych limitów

Ad 2 - niestety ale możemy tego podać - jednak możesz skorzystać z google, na pewno cos znajdziesz jak dobrze poszukasz

Ad 3 - to wszystko zależy jakie jest obciążenie serwera wygenerowane przez określoną liczbę użytkowników - wszystko jest monitorowane i nie ma mowy o przeciążeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ad 1 - nie ma przydzielonych limitów

Ad 2 - niestety ale możemy tego podać - jednak możesz skorzystać z google, na pewno cos znajdziesz jak dobrze poszukasz

Ad 3 - to wszystko zależy jakie jest obciążenie serwera wygenerowane przez określoną liczbę użytkowników - wszystko jest monitorowane i nie ma mowy o przeciążeniach.

 

ad 1 - Czyli można utrzymywać np. forum na phpbb3 z np. 200-300 osób online bezproblemowo ?

ad 2 - do 11 strony w google znalazłem 3 strony, nie mogę narzekać na ich działanie więc chyba serwery ok

No i kilka nowych pytań:

1. można dostać jakieś konto testowe na 7 lub 14 dni, nawet 50mb / 500mb żeby sprawdzić czy skrypty z których chciałbym korzystać będą działać ?

2. Można trzymać na serwerach łagodną erotykę ? (zwykłe zdjęcia)

3. jak wygląda sprawa kopii zapasowych, co jaki czas jest robiona czy mówicie klientom "Radź sobie sam"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ad 1 - Czyli można utrzymywać np. forum na phpbb3 z np. 200-300 osób online bezproblemowo ?

ad 2 - do 11 strony w google znalazłem 3 strony, nie mogę narzekać na ich działanie więc chyba serwery ok

No i kilka nowych pytań:

1. można dostać jakieś konto testowe na 7 lub 14 dni, nawet 50mb / 500mb żeby sprawdzić czy skrypty z których chciałbym korzystać będą działać ?

2. Można trzymać na serwerach łagodną erotykę ? (zwykłe zdjęcia)

3. jak wygląda sprawa kopii zapasowych, co jaki czas jest robiona czy mówicie klientom "Radź sobie sam"

 

- tak można utrzymywać takie forum

odnośnie nowych pytań

ad 1 - przy zamówieniu każdego konta jest 7 dniowy okres testowy

ad 2 - tak

ad 3 - kopia robiona jest raz w tygodniu - dodatkowo każdy Klient może sobie sam zrobić takową kopie, praktycznie w każdym momencie - odsyłam do zakładki Pomoc - na stronie 2hi.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marnie to wygląda jak na temat z opiniami o firmie. Nie znalazłem w nim ani jednej opinii (oprócz tych spamerskich). Przydało by się oczyścić temat.

 

ps. to chyba nie miejsce na dyskusje i pytania odnośnie oferty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marnie to wygląda jak na temat z opiniami o firmie. Nie znalazłem w nim ani jednej opinii (oprócz tych spamerskich). Przydało by się oczyścić temat.

 

ps. to chyba nie miejsce na dyskusje i pytania odnośnie oferty

 

nmn: jeśli ktoś pyta odpowiadam, być może te i inne informację przydadzą się komuś innemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firmę 2hi polecił mi znajomy, który z ich usług korzysta już od jakiegoś czasu. Jestem klientem tej firmy dopiero od niedawna, skorzystałem z tej promocji: http://www.2hi.pl/promocja-domena.html i muszę przyznać, że jak na razie jestem zadowolony z wybranego przeze mnie pakietu. Cena odpowiednia co do jakości i solidności, no i szybka i sprawna obsługa, co jest dla mnie równie ważne. Jak dotąd odbyło się bez żadnych niemiłych niespodzianek. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa oferta ta ta unlimited - http://2hi.pl/oferta-specjalna.php a serwery są w Polsce (chyba).

Za 300 zł rocznie mamy hosting bez ograniczeń w Polsce bez żadnych "kruczków" w regulaminie.

 

Trochę to podejrzane mi się wydaję i pewnie wyszłoby to w praniu... .

 

No i mają zniżkę w gruperze obecnie - http://gruper.pl/x.php/1,11884/Twoja-Firma-roczna-usluga-hostingu-bez-ograniczen-w-2hi.pl.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mogę ponarzekać... Wysłałem do nich email z zapytaniem i niestety nie otrzymałem odpowiedzi... Jak na starcie takie rzeczy się dzieją, to chyba lekka przesada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No szukałem po prostu opinii o firmie, bo chcę skorzystać z serwerów SEO i podpytać chciałem o to, mniejsza z tym.

 

W każdym bądź razie jak ktoś chciałby sprawdzić czy domeny i hosting mają faktycznie ok, to zdaje się, że teraz na ich fanpagu trwa konkurs i można domenę wygrać czy coś tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja biorę udział w ich programie partnerskim. Wcześniej korzystałem z pozycjonowania i hostingu.

Szybko, sprawnie, solidnie.Nie ma co się więcej rozwodzić.

 

Polecam 2hi.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×