Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
lafik

Pytanie

Polecane posty

Czesc mam takie pytanie.

Wienc kupilem se serverek detytek.

Fajny itp 64bit:D

 

Ale mam problem z DNS

Wienc server posiada dwa ipy

Ale jak zrobilem domene www.oon.pl to odziwo dodał server a jak chcem dodac dns z tej domeny to nie chce:( wienc

 

ns1.oon.pl

ns2.oon.pl I ten dns nie działa czy mozna to jakos zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc mam takie pytanie.  

Wienc kupilem se serverek detytek.

Fajny itp 64bit:D

 

Ale mam problem z DNS

Wienc server posiada dwa ipy

Ale jak zrobilem domene www.oon.pl to odziwo dodał server a jak chcem dodac dns z tej domeny to nie chce:( wienc  

 

ns1.oon.pl  

ns2.oon.pl I ten dns nie działa czy mozna to jakos zrobić?

 

Nie obraź się ale:

 

- Kup sobie słownik ortograficzny (rozumiem, że można zrobić czasem jakiś błąd, ale żeby walić po kilka w kazdym zdaniu?)

- Zacznij się uczyć od postaw obsługi systemów uniksowych (mans, google), nie da się skutecznie administrować serwerem nie mają pojęcia o podstawach i pytając o każdą trywialną sprawę na forum czy grupach dyskusyjnych

 

Jeśli natomiast chodzi o konfigurację DNS to polecam opis na http://www.baseciq.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc mam takie pytanie.  

Wienc kupilem se serverek detytek.

Fajny itp 64bit:D

 

Ale mam problem z DNS

Wienc server posiada dwa ipy

Ale jak zrobilem domene www.oon.pl to odziwo dodał server a jak chcem dodac dns z tej domeny to nie chce:( wienc  

 

ns1.oon.pl  

ns2.oon.pl I ten dns nie działa czy mozna to jakos zrobić?

 

Nie obraź się ale:

 

- Kup sobie słownik ortograficzny (rozumiem, że można zrobić czasem jakiś błąd, ale żeby walić po kilka w kazdym zdaniu?)

- Zacznij się uczyć od postaw obsługi systemów uniksowych (mans, google), nie da się skutecznie administrować serwerem nie mają pojęcia o podstawach i pytając o każdą trywialną sprawę na forum czy grupach dyskusyjnych

 

Jeśli natomiast chodzi o konfigurację DNS to polecam opis nahttp://www.baseciq.org

 

Nie pisze po poslku super bo nie mieszkam w Polse juz kilka latek :P a jak byłem nigdy sie nie uczyłem bo wiedziałem że wyjade mam nadzieje że info wystraczy.

A po co jest forum? Na problemy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest na problemy ale na takie których nie da się rozwiązać przy użyciu Google lub zasobów sieci.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×