Skocz do zawartości
Gość Mkbewe

[opinie] i365.pl

Polecane posty

Osoby których konta będą przenoszone będą powiadamiane o tym drogą mailową. Wiem, że w tej chwili przenoszony jest serwer S5, natomiast nie wiem ile może potrwać przeniesienie wszystkich kont, myślę ze potrwa to około 2ch miesięcy...

 

p.s. Może zakończmy temat przenosin, bo znowu rozmowa zbacza z głównego tematu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje PHPBB z choinkami różnymi:

 

"Strona wygenerowana w 0,53 sekundy. Zapytań do SQL: 11"

 

Więc chyba nieźle :P. Jak masz zero sized reply to lepiej sprawdz tracerouta do nich.

 

Traceroute wykazał dobre pingi (o to Ci chodziło?).

 

Takie podawanie nic nie daje, musiałbyś zapuścić time czasu generowania po stronie serwera.

 

Właśnie z tym jest problem, serwer wygląda na to, że ma bardzo duże rozbierzności w czasie generowaniu strony, raz jest to 0,5 s, raz > 10 s. (ta sama strona). Hmm, używam bazy SQLite, więc wszystko jest obsługiwane przez paraser PHP. Może to wina wolno działających dysków na serwerze, które opóźniają dostęp do pliku bazy?

 

Chętnie wysłuchał bym opini innych jeszcze, ile czasu zabiera kilka wywołań z rzędu ich stron.

 

P.S. Zaznaczam (dla kogoś to będzie to czytał), że mój post nie mówi o tym iż i365.pl jest wolne - nie chciał bym przez swoją niewiedzę (może to jakiś błąd po mojej stronie) zepsóć i365.pl opinii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PeterSim trafiony , zatopiony Hetzner

 

Johnatan przejrzyj czy są errorlogi, ew. napisz do nich jak oni widzą pracę konkretnego konta itp.

Jedna z moich stron (przemo) 0,12-0,59 zalezy jaka podstrona , ile zapytań.

 

Aktywista z tego co gadałem z kimś z działu techniczego około 2-3miesiace potrwa przenoszenie starych kont, nowe są zakładane w Niemczech.

 

Jak będzie przenoszony dany serwer dostaniesz powiadomienie na maila ustawionego jako kontaktowy w cPanelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hetzner

Nie moze byc...

Ruch do Hetznera idzie z TPSA przez DTAG, a ta bramka lubi sie przypychac.

Wiec albo to bedzie Hosteurope (via Telia) albo beda czasami wysokie pingi z wieczora.

 

pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hetzner - tanio to tam jest napewno ale czy dla wikszej firmy bedzie dobrze, Chociaż lepsze to niż przymusowa kompresja danych jak w hostings.pl, czyżby za słabe łacza po przenosinach do polski??? Swiatłowody to nie miedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie zostałeś powiadomiony mailowo o planowanym czasie przeniesienia serwera na którym znajduje się Twoje konto do Niemiec, oznacza to tylko, że nadal serwer znajduje się w USA. (stąd ten czas)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem użytkownikiem konta, które jeszcze znajduje się w USA, natomiast kolega ma konto na serwerze S5 (niedawno przeniesionym do Niemiec).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drobna poprawka z tego co pamiętam mówilo się że z s5 na s9 są przenosiny jak dostałem maila ale IP sie zgadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ładna rozbieżność u mnie tracert od wyjścia od operatora mojego

 

5 31 ms 28 ms 29 ms de-fra01a-rd1-pos-6-0.aorta.net [213.46.160.81]6 31 ms 28 ms 30 ms de-fra01a-ri1-ge-2-0-0.aorta.net [213.46.179.18]

7 31 ms 30 ms 29 ms ae0-252.fra10.ip.tiscali.net [213.200.64.49]

8 43 ms 45 ms 43 ms hetzner-gw.ip.tiscali.net [213.200.86.90]

9 44 ms 44 ms 45 ms gi-upl2.RS86002.CISO6.hetzner.de [213.239.240.137]

10 44 ms 45 ms 44 ms et.1.16-RS3K32.RZ6.hetzner.de [213.239.242.180]

11 44 ms 47 ms 42 ms s9.tivi.net.pl [88.198.38.4]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i365.pl są super ... mam u nich 2 resellery

nie narzekam są to jedyne konta , które naprawdę działają. firma wystawia faktury, odpowiada na maile i da się z nią skontaktowac... oby tak dalej panowie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

s8 ostatnio chodzi jak zolw..

o to dane z cpanelu

Server Load 15.30 (2 cpus)

Forum Przema na stronie glownej od 1s do 15s :-/

Dla porownania w kolo 0:00 generuje sie w 0,18s

Cos poziom uslug spada <_< a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

serwer s8 notuje dziś faktycznie zwiększone obciążenie nad czym pracujemy.

 

Inną sprawą jest to, że w konfiguracji typu Dual Opteron z RAID5 load 15 przez krótki okres czasu nie jest niczym strasznym. Obecnie jest już znacznie niższy i żadne problemy nie występują

 

zrio: Podaj adres konta, jeśli je posiadasz - z chęcią pomogę, bo opinia "że jest coraz gorzej" bez żadnych szczegółów wydaję sie mocno krzywdząca.

 

Pozdrowienia z i365.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mialem u Was konto testowe jakis miesiac temu. Teraz rowniez sobie zalozylem i jakos czekalem na "dodanie domeny" przez 15min po czym nie wytrzymalem i wszedlem do "home" cPanelu i po czym domena nie zostala dodana.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

ach, czyli dobrze skojarzyłem, że jesteś tym użytkownikiem który obraził się na jednego z naszych konsultantów w zamian za to, że nie dostałeś żadnych gratisów jako jak to pisałeś "user WHT"? :angry:

 

Coż, nawet mimo to mogłeś się z nami skontaktować jeśli miałeś problem z cPanelem, a dodalibyśmy tą domenę za Ciebie. Niektórzy providerzy, jak i też firewalle blokują ruch na niestandardowych portach i niektóre czynności do wykonania w CPanelu czy dowolnym innym panelu stają się problematyczne - po to jednak jesteśmy 24h na posterunku, żeby pomóc.

 

Pozdrawiam z i365.pl,

Patryk Wichrowski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inną sprawą jest to, że w konfiguracji typu Dual Opteron z RAID5 load 15 przez krótki okres czasu nie jest niczym strasznym. Obecnie jest już znacznie niższy i żadne problemy nie występują

Ja tam nie wiem jaki byl w szczytowym momencie byl bo do Cpanelu nie udalo mi sie przez wiele minut wejsc.

Pomijam ze takie akcje z zamulajacym okropnie serwerem dzieja sie coraz czesciej.

 

Teraz to prawda wszystko wrocilo do normy, oby na dluzej..

 

Chociaz jak generowanie forum na poziomie 3>sek utrzymywac to za takie pieniadzie byloby to uczciwe.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

problem dziś na serwerze s8 był wybitnie sprzętowy - rebuild RAIDu po padzie jednego z dysków i wymianie hotswap skutkował pewną utratą wydajności przy jakiś poważnych operacjach dyskowych, a fora Przema wykonują takich całkiem dużo :angry:.

 

Pozdrawiam z i365.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach, czyli dobrze skojarzyłem, że jesteś tym użytkownikiem który obraził się na jednego z naszych konsultantów w zamian za to, że nie dostałeś żadnych gratisów jako jak to pisałeś "user WHT"? smile.gif

 

Na nikogo sie nie obrazilem, a zawsze warto sprobowac dostac jakis gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×