Skocz do zawartości
Gość Mkbewe

[opinie] i365.pl

Polecane posty

Gość arek_inc

Ja już zrezygnowałem z ich usług. Miałem dość. Przeszedłem na i365.pl. Mimo ze sa z USA (a nie jak ota.pl z europy), na razie sa zdecydowanie lepsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też jestem zadowolony z i365.pl, korzystam od dwóch miesięcy, uptime naprawdę 99%. Teraz jeszcze mają promocję z podwajaniem transferu - szkoda trochę, że się nie załapałem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już zrezygnowałem z ich usług. Miałem dość. Przeszedłem na i365.pl. Mimo ze sa z USA (a nie jak ota.pl z europy), na razie sa zdecydowanie lepsi.

 

arek_inc mozesz to rozwinąć bo wlasnie zastanawiam sie nad zakupem hostingiu u nich i jezeli miales tam konto to twoje uwagi bylyby bardzo cenne.

 

 

korzystam od dwóch miesięcy, uptime naprawdę 99%

 

miaz jestem laikiem i czy moglbys powiedzie w jaki sposob mozna sprawdzic uptime danego serwera? Czy mozesz podac to na przykladzie serwera i365.pl, bo tam sprawdzales. Tak to zrozumialem z Twojej wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bobi: wez sobie 7 dni testu i sprawdz konto. Uptime mierze na swojej stronie za pomoca siteuptime. Mam 99,7% od polowy lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek_inc
arek_inc mozesz to rozwinąć bo wlasnie zastanawiam sie nad zakupem hostingiu u nich i jezeli miales tam konto to twoje uwagi bylyby bardzo cenne.

Jeśli chodzi ci o ota.pl to zapomnij. Serer pada (lub sie slimaczy) praktycznie codziennie. A co do i365 to tez nie ma co gadac. Bierz bo sa bardzo dobre serwery (wlasnie kupilem drugie konto)[/code]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z usług i365.pl od jakiegoś czasu i jestem z ich usług bardzo zadowolony :D A wszystko zaczęło się na tym forum... ;-)

 

GORĄCO POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam…

Mam pytanie czy możecie się wypowiedzieć czy oferta na i365 jest dobra i są oni bezawaryjni. Teraz maja promocję (http://www.i365.pl/i365/promo.php ) którą rozpatruje do nabycia, ale nie wiem czy ktoś użytkuje u nich jakiekolwiek konto czy warto jest. Z tego co wyczytałem to tak. Ale prosił bym o dalsze opinie osób które użytkują u nich.

 

Jestem w hostingu (temacie) początkujący i chciałbym poznać opinie osób bardziej zaawansowanych ode mnie.

 

A i mam jeszcze pytanie z zakresu domen.

Gdzie polecacie wykupić domenę bo i365 nie ma takiej opcji ale wnioskuję, że można ja podpiąć pod dany hosting wykupiony?

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i mam jeszcze pytanie z zakresu domen.

Gdzie polecacie wykupić domenę bo i365 nie ma takiej opcji ale wnioskuję, że można ja podpiąć pod dany hosting wykupiony?

 

Tak , wykupiona domene mozesz bez problemow podpiac do konta na i365.pl

Napewno sa "bezawaryjni" :(, maja dobry support ale najwiekszy minus to to ze serwery sa w USA/teksas.

 

pS: przeczytaj jescze ten watek z opiniami o 365.pl: http://forum.webhelp.pl/viewtopic.php?t=98...64495aa9c6c728e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do i365.pl to od niedawna jestem ich nowym klientem i jak narazie wszystko fajnie. Szczególnie support zrobił na mnie dobre wrażenie - bardzo szybkie odpowiedzi :}.

 

Co do domen, to z tych tańszych ofert, ale bardzo dobrych mogę polecić www.adresik.pl oraz www.rejestracjadomen.pl.

Jeśli chodzi o domeny w az.pl to radziłbym trzymać się z daleka. Nie byłem ich klientem i to głównie z tego powodu, iż ciągle ktoś narzekał na ich niekompetencje w tym zakresie usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo iż sam prowadzę konkurencyjną firmę, muszę powiedzieć, że i365.pl jest obecnie najlepszą firmą z jaką miałem styczność, biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości. Jedynym minusem jest lokalizacja serwerów, ale na to można przymknąć oko. Gdy miałem (własciwie mam, ale już nie korzystam tak bardzo z tego konta, z oczywistych względów) tam konto i nigdy nie zauważyłem przerwy w działaniu, a administrator nigdy nie odpisał mi po dłuższym czasie niż 20 minut! A wysłałem do niego w sumie ponad 70 maili (to była ważne sprawa:p ). Nawet jak pisałem o 3 w nocy to dostawałem odpowiedz! (byłem w szoku). Polecam każdemu ten hosting. Powiem więcej: dąrze, aby w Jor.pl obsługa klinta była na tak wysokim poziomie.

 

Ps: ktoś kiedyś mowił, że większość osób z konkurencji wystawia nieobiektywne i negatywne opinie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do i365.pl to od niedawna jestem ich nowym klientem i jak narazie wszystko fajnie. Szczególnie support zrobił na mnie dobre wrażenie - bardzo szybkie odpowiedzi :}.

 

Dokładnie... Odpowiedzi zawsze do 10 minut, nawet w nocy o północy ;).

 

Zdecydowanie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do tego serwerka na i365.pl

Czy ktoś używa tam forum phpBB lub phpBB by przemo??

 

I jak tam się to sprawuje??

 

Wysłany Czw Sty 26, 2006 2:19 pm:

 

Brak jakich kolwiek nowych opinii?? Bo testowe konto u nich fajnie śmiga, tylko czy po kupnie dalej tak będzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oferują PHP5, który potrzebuje pod extranet więc kupiłem jakieś najmniejsze konto. Zobaczymy co z tego będzie. Dam znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przymierzam się do tego serwerka na i365.pl  

Czy ktoś używa tam forum phpBB lub phpBB by przemo??

 

I jak tam się to sprawuje??

 

Wysłany Czw Sty 26, 2006 2:19 pm:

 

Brak jakich kolwiek nowych opinii?? Bo testowe konto u nich fajnie śmiga, tylko czy po kupnie dalej tak będzie??

 

www.boomslave.pl

www.tragedia.katowice.pl

 

 

Dwie moje stronki postawione na i365.pl

 

Wszystko elegancko działa. Po kupnie nic się nie zmienia - kontakt bardzo szybki jak już wspominałem.

 

Co do forum?

 

Cała strona http://www.medialink.pl/ włącznie z potężnym forum działa na hoście i365.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już z 24h uzywam tego serwera. Kupilem, aktywacja w kilka minut, a godzina byla - tak kolo 21. :) Niezle niezle!

 

PHP5 dziala. Wiec narzekac nie mozna. ;)

Uzywam go do extranetu, wiec nie potrzebuje uptime`u 100%. No i pod tym wzgledem nigdy tego serwera nie stestuje. Ale tak jak mowilem. Godna zainteresowania usluga.

 

Za takie pieniadze, to juz zupelnie warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wykupilam sobie konto 2GB :) mam rowniez drugie 100MB, zobaczymy, jak narazie bardzo pozytywnie, konto zalozone szybciutko, na maile z pytaniami odpowiedzi blyskawiczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawiłem sobie forum phpBB by Przemo o działa elegancko =]. Co do modyfikacji Przema, to koniecznie w wersji co najmniej 1.12.x =].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Działa działa ale dziś w dzień:

 

 

 

Support i365.pl wzorowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat chyba jestem na innej maszynie bo nie dostałem tego info ;-)

 

Ale używam już 3 tygodnie u nich hostingu, gdzie stoji forum i naprawde polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A można wiedzieć jaki pakiecik kupiłeś?

 

Na początku po 23, napisali - Przerwa techniczna do godziny 8... teraz po wejsciu na jakąkolwiek stronę na serwerze S4 (np. moja www.tragedia.katowice.pl ) jest napisane tylko Przerwa techniczna...

 

Było minęło. Serwer teraz smiga.... co najwazniejsze, panel ładuje sie bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To prawda, ale na bieżąco i uczciwie informowali co się dzieje. W końcu sprzęt się sypie i naprawdę trudno temu zapobiec. W nagrodę dali cierpiącym po 2 tygodnie przedłużonego abonamentu. Myślę że to bardzo sensowne rozwiązanie - ja nie czuję się przynajmniej zawiedziony mimo że trochę mi to przeszkadzało w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Woofer kupiłem akurat ten Hot Start 2006... i jest ok co prawda dziś torche kiszka jakaś biła na maksa... a żadne info nie dostałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Darus - sprawdź maile (skrzynkę spam) - nie wierzę, by nie odpowiedzieli, chyba że jeszcze Twoje pieniążki za serwer nie dotarły do firmy i365.pl i pomyśleli iż założyłeś tygodniowe konto testowe (free).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×