Skocz do zawartości
(TriPax)

Domena - gdzie najbardziej opłaca się przedłużanie

Polecane posty

2. A co macie więcej co nie ma konkurencja, która jest tańsza a daje np. DNS-a ? I jakie mogą być inne pojęcia opłacalności przy domenie ?

3. Z waszej strony

 

 

gwiazdki kierują na info o domenie .eu

nie ma informacji co to jest i ile wynosi okres kwarantanny dla domen .pl i cena nieco przesadzona, bo odnowienie z kwarantanny jest o ok. 5 zł droższe niż odnowienie zwykłe.

 

ad 2. Tak oferujemy możliwość własnej konfiguracji domeny na serwerze DNS. Przede wszystkim oferujemy autorskie rozwiązania, które cenią sobie nasi klienci ze względu na przykład na prostotę obsługi i fachową pomoc. Nie ukrywamy, że nasz ofertę kierujemy głównie do firm i osób zainteresowanych kompleksowymi rozwiązaniami.

ad 3. Dziękuje za informację, zaraz to poprawimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ponownie wygrywa MasterNET :)

czas napisać chyba do supportu pogadać sobie na spokojnie i przygotować podłoże pod przenosiny

chyba że jest tu jakiś przedstawiciel to PM otwarte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
ad 2. Tak oferujemy możliwość własnej konfiguracji domeny na serwerze DNS. Przede wszystkim oferujemy autorskie rozwiązania, które cenią sobie nasi klienci ze względu na przykład na prostotę obsługi i fachową pomoc. Nie ukrywamy, że nasz ofertę kierujemy głównie do firm i osób zainteresowanych kompleksowymi rozwiązaniami.

to samo co MasterNET.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ponownie wygrywa MasterNET :)

czas napisać chyba do supportu pogadać sobie na spokojnie i przygotować podłoże pod przenosiny

chyba że jest tu jakiś przedstawiciel to PM otwarte :)

 

Masz 3 domeny a zastanawiasz się jak byś miał ich co najmniej 1000 do przeniesienia. Koledzy piszą Ci że MasterNet, więc nie szukaj innych wynalazków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz 3 domeny a zastanawiasz się jak byś miał ich co najmniej 1000 do przeniesienia. Koledzy piszą Ci że MasterNet, więc nie szukaj innych wynalazków.

bo mam jeszcze ponad 3 miesiące na decyzje dlatego na spokojnie szukam i rozważam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.dropped.p...ces_renewal.htm

http://www.ovh.pl/produkty/domeny.xml

 

OVH to numer #1 europejskiego rynku serwerów dedykowancyh.

 

Natomiast Dropped.pl to lider rynku przechwytywania domen w Polsce, ta firma ma świetne perspektywy.

 

osobiście nie decydował bym się na współprace z kimś kto nie jest liderem, masternet to dla mnie podwórkowa amatroszczyzna, szczególnie razi ta nieumiejętnie kradziona grafika z home.pl

5 lat na rynku i świetnia opinia na WHT też do mnie nie przemawiają.

 

I nie zrozumcie mnie źle, nie mam na celu nikogo obrazić, wygrażam tylko swoją opinię, chyba moge?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

osobiście nie decydował bym się na współprace z kimś kto nie jest liderem, masternet to dla mnie podwórkowa amatroszczyzna, szczególnie razi ta nieumiejętnie kradziona grafika z home.pl

 

http://www.dynamicdr...lid_block_menu/ - oni też ukradli menu z home ?

Zauważ, że trochę inaczej wyglądają przyciski, maja separator i inaczej wyglądają przy rolloverze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.dropped.p...ces_renewal.htm

http://www.ovh.pl/produkty/domeny.xml

 

OVH to numer #1 europejskiego rynku serwerów dedykowancyh.

 

Natomiast Dropped.pl to lider rynku przechwytywania domen w Polsce, ta firma ma świetne perspektywy.

 

osobiście nie decydował bym się na współprace z kimś kto nie jest liderem, masternet to dla mnie podwórkowa amatroszczyzna, szczególnie razi ta nieumiejętnie kradziona grafika z home.pl

5 lat na rynku i świetnia opinia na WHT też do mnie nie przemawiają.

 

I nie zrozumcie mnie źle, nie mam na celu nikogo obrazić, wygrażam tylko swoją opinię, chyba moge?

 

to podziel się tą opinią, napisz nam dlaczego "masternet to dla mnie podwórkowa amatroszczyzna" - bo z mojego doświadczenia jest całkiem przeciwnie do Twojej opinii o MasterNet, czekamy.

 

ps.1. @bartek1 przypuszczam, że nie korzystałeś z usług tych firm, a przynajmniej MasterNet - więc Twoja opinia jest tyle warta co zasłyszałeś i oceniłeś z 'mediów'...

 

ps.2. Właścicielem Dropped.pl jest

 

Michau Enterprises Limited
Chytron 26, Office 21
1075 Nikozja
Cypr
Nr rejestracji VAT: CY10245422H

 

jak dla mnie to odrzucają mnie na pierwszy rzut oka 'cypryjskie spółki' :) - ale jak ktoś chce zaoszczędzić na podatkach to widocznie ma głowę na karku... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
masternet to dla mnie podwórkowa amatroszczyzna, szczególnie razi ta nieumiejętnie kradziona grafika z home.pl

5 lat na rynku i świetnia opinia na WHT też do mnie nie przemawiają.

 

Za to można wyrok dostać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)

ps.2. Właścicielem Dropped.pl jest

 

Michau Enterprises Limited
Chytron 26, Office 21
1075 Nikozja
Cypr
Nr rejestracji VAT: CY10245422H

 

jak dla mnie to odrzucają mnie na pierwszy rzut oka 'cypryjskie spółki' :) - ale jak ktoś chce zaoszczędzić na podatkach to widocznie ma głowę na karku... :)

 

Mnie to jakoś nie przeraża i nie odrzuca, mam w dropped obecnie wszystkie swoje domeny. Od kilku lat jestem użytkownikiem i ani razu się nie zawiodłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Bartek1 co ty pierdzielisz za bzdetne bzdety ? Jaka podwórkowa amatorszczyzna ? MasterNET to porządna firma, która ma wielu zadowolonych klientów. Są liderami w PL jeżeli chodzi o domeny. Nie znam innej POLSKIEJ firmy która daje tyle i za tyle co MasterNET i to bez żadnych ukrytych opłat !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh... jak dzieci normalnie, jak dzieci :D

ile osób tyle opinii więc proszę o trochę spokoju - równie dobrze linuxiarza można przekonać do windy jak i fana jednego prowidera do zmiany na innego :)

na razie wygrywa MasterNET i powolutku sam przychylam się do przejścia do nich :)

ale nim to zrobię pewnie zapukam do supportu zasięgnąć szczegółów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×