Skocz do zawartości
hunter678

Która z ofert jest najlepsza?

Polecane posty

Po ciężkich trudach udało mi się dostać do panelów tych hostingów (oprócz inwestnetu - nie przysłali mi danych i też nie odpowiedzieli na mojego maila w tej sprawie). Pierwsze wrażenia? Z szybkością to darmówki są sto razy lepsze. Mam płacić za takie kobylaste hostingi? To ja dziękuję. Ruszają się jak mucha w smole, na ftp połowę plików się nie przerzuciło. Zaś w ionicu w ogóle nie idzie utworzyć bazy danych. Sypie jakimiś błędami. Dobrego wrażenia to na mnie te wszystkie hostingi nie zrobiły, a wręcz przeciwnie. Nie dam grosza za tak kiepskiej jakości usługi.

 

Po ciężkich trudach udało mi się dostać do panelów tych hostingów (oprócz inwestnetu - nie przysłali mi danych i też nie odpowiedzieli na mojego maila w tej sprawie). Pierwsze wrażenia? Z szybkością to darmówki są sto razy lepsze. Mam płacić za takie kobylaste hostingi? To ja dziękuję. Ruszają się jak mucha w smole, na ftp połowę plików się nie przerzuciło. Zaś w ionicu w ogóle nie idzie utworzyć bazy danych. Sypie jakimiś błędami. Dobrego wrażenia to na mnie te wszystkie hostingi nie zrobiły, a wręcz przeciwnie. Nie dam grosza za tak kiepskiej jakości usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wykup sobie Panienko hosting w home.pl / dhosting.pl

Masz na ich stronach ładną dokumentację, wszystko opisane krok-po-kroku.

Do tego masz ładny support.

 

Ale niestety - do tego trzeba 10* większego budżetu.

Bo niestety, ale jeśli coś jest wybitnie tanie, to niestety, ale nie będzie luksusów.

Jak w życiu.

Schronisko młodzieżowe ze stawką 8-10zł/dobę raczej nie będzie miało standardów pięciogwiazdkowego hotelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po ciężkich trudach udało mi się dostać do panelów tych hostingów (oprócz inwestnetu - nie przysłali mi danych i też nie odpowiedzieli na mojego maila w tej sprawie). Pierwsze wrażenia? Z szybkością to darmówki są sto razy lepsze. Mam płacić za takie kobylaste hostingi? To ja dziękuję. Ruszają się jak mucha w smole, na ftp połowę plików się nie przerzuciło. Zaś w ionicu w ogóle nie idzie utworzyć bazy danych. Sypie jakimiś błędami. Dobrego wrażenia to na mnie te wszystkie hostingi nie zrobiły, a wręcz przeciwnie. Nie dam grosza za tak kiepskiej jakości usługi.

 

Po ciężkich trudach udało mi się dostać do panelów tych hostingów (oprócz inwestnetu - nie przysłali mi danych i też nie odpowiedzieli na mojego maila w tej sprawie). Pierwsze wrażenia? Z szybkością to darmówki są sto razy lepsze. Mam płacić za takie kobylaste hostingi? To ja dziękuję. Ruszają się jak mucha w smole, na ftp połowę plików się nie przerzuciło. Zaś w ionicu w ogóle nie idzie utworzyć bazy danych. Sypie jakimiś błędami. Dobrego wrażenia to na mnie te wszystkie hostingi nie zrobiły, a wręcz przeciwnie. Nie dam grosza za tak kiepskiej jakości usługi.

 

Trochę przeginasz - za 35 zł netto wg. Cibie chyba jeszcze powinniśmy dorzucać grafikę psd i jej pocięcie ... ?

Jasne, że dane są weryfikowane i zamówienia aktywowane z ręki (spam!), jak w DA jest napisane "zarządzanie mysql" to właśnie tam tworzy się bazy danych :) Co do siły hasła, to tylko i wyłącznie dla Twojego dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się jkimi błędami Ci sypie nasz sql, może warto zgłosić to do supportu ?

(taka usługa także jest bezpłatna w okresie testowym) - choć nie wydaje mi się aby coś było nie tak,

bo przed napisaniem postu sprawdziłem.

Nie musisz płacić, idź na darmowy hosting który != się bezpieczeństwo i != stabilność usług.

Jesteś trochę zbyt opryskliwa (darmówki lepsze blabla bla) więc nie będę Ci tłumaczyć co się liczy w tym biznesie.

p.s. darmówki nie zatrudniają grupy osób do administracji i nie świadczą pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weź przestań. Każdy ma prawo do swojego zdania, jak Ci nie pasuje moje to zaraz że opryskliwa. Trochę już w tym siedzę więc widzę jak to działa. Może trochę więcej szacunku do drugiego co?W bazie wyskoczył błąd że nie może bazy utworzyć. Darmówek miałam już multum i jeszcze żadna mi się nie wysypała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weź przestań. Każdy ma prawo do swojego zdania, jak Ci nie pasuje moje to zaraz że opryskliwa. Trochę już w tym siedzę więc widzę jak to działa. Może trochę więcej szacunku do drugiego co?

 

Gdzie widzisz brak szacunku w mojej wypowiedzi ?

Poprostu pewne kwestie trzeba zrozumieć a dopiero potem je krytykować,

na Twoim koncie widzę bazę danych, więc to o czym piszesz trochę nie bardzo jest wiarygodne (podobno nie dało się jej założyć). Jeśli masz problem z importem, zawsze możesz poprosić o to nas, pomimo tego że konto kosztuje 35 zł netto,

posiadasz do niego wsparcie administratora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czytałeś dokładnie to co napisałam? napisałam m.in "Po ciężkich trudach udało mi się dostać do panelów tych hostingów". Choć było trudno z racji, że baaaardzo wolno się ładuje panel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czytałeś dokładnie to co napisałam? napisałam m.in "Po ciężkich trudach udało mi się dostać do panelów tych hostingów". Choć było trudno z racji, że baaaardzo wolno się ładuje panel.

 

Wybacz, że nie jestem na tyle domyślny że nie wiem o tym iż cięzkie trudy znaczą problemy na łączach czy w konfiguracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

BUUUUuuuuuuuuuuuuuuuuuahahahaha

 

to Was Panowie podsumowała : ) ale jaja, hehehe

 

A cmokania jęczenia pytań było co niemiara : ) a tu proszę - wolniejsze niż darmowe : ) hehe..

 

Chyba nie będzie potrzebna ankieta : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie nie skorzystam z żadnej oferty, ponieważ chodzi naprawdę gorzej niż na darmówkach. Np. pliki też się wolno przesyłają na serwer. Z kolei na darmowym idą mi szybko, więc to nie może być wina mojego łącza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolne niż darmowe, to gdzie takie szybkie darmówki są ? Sam chętnie skorzystam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest ich pełno, ja korzystam z bplaced.net , jeśli chodzi o wrzucanie plików na ftp czy obsługa panelu to szybko wszystko śmiga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
Baa w przypadku firm z pakietami <50zł za rok taki czynnik staje się raptem bardzo istotny wink.gif Ileż to firm za naście złotych się zwijało po pierwszym zapchaniu dedyka.

Jeśli zrobię ofertę z pakietami za 500-1000zł, będę bardziej wiarygodny? (:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weź przestań. Każdy ma prawo do swojego zdania, jak Ci nie pasuje moje to zaraz że opryskliwa. Trochę już w tym siedzę więc widzę jak to działa. Może trochę więcej szacunku do drugiego co?W bazie wyskoczył błąd że nie może bazy utworzyć. Darmówek miałam już multum i jeszcze żadna mi się nie wysypała.

Tak szczerze mówiąc, to nie bardzo widzę, żebyś się cokolwiek znała. Poza tym nie wierzę, że wszystkie firmy, które obecnie testujesz są takie beznadziejne. Sam mam taką manię, że mam dwa swoje sharedy (w jednej firmie) i co chwila zakładam sobie gdzieś jeszcze konta na krótki okres, tak na próbę. Poza tym aktualizuję kilka stron różnych osób, w różnych firmach i wiem co, jak, gdzie działa. Osobiście nie wierzę, że w ionic jest tak źle, a jestem pewien, że jest bardzo dobrze. Jeżeli uważasz, że coś z bazą jest nie tak to zgłoś im to, ale Pan Paweł już napisał, że wszystko sprawdził i jest ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znasz mnie, tym bardziej nie możesz stwierdzić, że się nie znam. Napisałam jak to u mnie działało, bardzo wolno to już nic na to nie poradzę. Możecie się nie zgadzać, wyzywać itd ale ja napisałam jak jest. Że Tobie coś działa, nie znaczy że drugiemu. Co też Paweł sprawdził? Nic mi o tym nie wiadomo, by było ok. Jak na razie nie zamierzam płacić za usługi takie jak na darmówkach lub gorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się jkimi błędami Ci sypie nasz sql, może warto zgłosić to do supportu ?

(taka usługa także jest bezpłatna w okresie testowym) - choć nie wydaje mi się aby coś było nie tak,

bo przed napisaniem postu sprawdziłem.

tutaj

 

 

Myślę, że nie muszę Cię znać, twoje poprzednie posty mówią same za siebie.

Jak na razie nie zamierzam płacić za usługi takie jak na darmówkach lub gorsze.
wolny kraj, wolna wola.

Przejrzałem właśnie kilka stron znajdujących się na ich serwerze z dwóch zupełnie niezależnych łącz, w tym z jakiejś beznadziejnej radiówki i nie widzę, żeby cokolwiek działało wolno. Dla pewności poprosiłem o test znajomego, który twierdzi, że wszystko jest ok. Poza tym nie lubię kiedy dostaje się komuś po opinii za nic, bo w większości wypadków wina i tak leży po stronie klienta. W każdym razie już w to nie wnikam. Szczerze Ci tylko życzę, abyś znalazła dobrą firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Dobra to idź na ten swój super darmowy mega szybki hosting bo czytać tego się nie da - tylko jak nagle będzie muliło, ktoś się włamie albo koleś postanowi się pouczyć do poprawkowego to nie przychodź tu nie jęcz i nie proś o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na razie nie skorzystam z żadnej oferty, ponieważ chodzi naprawdę gorzej niż na darmówkach. Np. pliki też się wolno przesyłają na serwer. Z kolei na darmowym idą mi szybko, więc to nie może być wina mojego łącza.

 

Jakoś nie wierzę, że płatny hosting chodzi gorzej niż darmówki. Zgłoś się do supportu i napewno znajdą rozwiązanie problemów. Być może to Twoja kablówka/radiówka/ADSL (czyt. dostawca internetu) nawala, weź pod uwagę że na takim serwerze jest czasami kilkaset ludzi trzymających po kilka serwisów, jakoś nie zgłaszają problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale w was nienawiść, potraficie tylko komuś dowalać. Paweł daj sobie na wstrzymanie, bo nie pozwolę byś jeździł po mnie jak po łysym koniu. Z taką ironią to sobie idź gdzie indziej, ja nie jestem Twoją koleżanką byś się tak odnosił. Myślałam, że to jakieś normalne forum, ale widzę że tu tylko można spotkać za własną opinię szykany. Tym bardziej nie widzę tutaj żadnej wiarygodności o waszych opiniach nt. hostingów. Jak to mówią prawda w oczy kole, zatem jeśli darmowy hosting dla mnie jest dobry to oczywiście trzeba dać temu komuś w d... Obyście się nie przejechali na swoim ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Nikt nie jeździ, tylko stara się udowodnić dlaczego płatny hosting jest lepszy od darmowego.

Czy w darmowym masz pomoc przez telefon?

 

Czy masz SLA w darmowym hostingu

 

 

Tobie to już nic nie pomoże :D

Jeśli masz zamiar być arogancki, to nie tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

karolinah, jesteś moim idolem : ) ale miazga, hehe

 

Panowie, to wcale nie musi być nieprawda.. dajecie hostingi za 30zł rocznie... sorry, nie jestem pewien, czy nie odczuwałbym podobnej jakości, przyzwyczajony do KEI i innych wypasów nagle przechodząc na zawalonego hosta na śmiesznym łączu na zadupiu Śląska.. podsumował Was po prostu ktoś z boku, prosto w jajca z czuba : )

To, że karolinah się nie zna o co w tym wszystkim chodzi to w pewnym sensie jest jej "zaleta" (sorry, karolciu, ale nie oszukujmy się - wiesz mniej o hostingu niż ja o tuszach do rzęs - ale nie mam Ci tego za złe : )

 

To tak, jak ja rozmawiam z moją panią dyrektor na tematy internetowe.. ona klika i już "czuje", że to jest do kitu albo i nie.. i nie wytłumaczę, że może właśnie łącze szkolne jest zawalone albo coś tam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Problemem jest gdy nagle coś ***nie za przeproszeniem i wtedy jest kłopot bo nie ma supportu i nie ma pomocy technicznej i nic. Dlatego lepiej dla świętego spokoju zapłacić nieco więcej i mieć ten support bo nigdy nie wiadomo co będzie jutro itd.

 

I nie chodzi o szykany tylko o podstawy - Na płatnych hostingach płacisz i wymagasz, na darmowych nie płacisz i jesteś uzależniona od humorków admina i masz cichą nadzieje zeby pewnego dnia nie strzelił focha i nie zwinął interesu bo coraz mniej kasy z reklam google ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×