Skocz do zawartości
Kolopik

Opinia o ithost.eu

Polecane posty

regulamin poprawiony pan kuba też dziękuje wszystkim za wyszukiwanie błędów:).gdzie na naszej stronie jest zwrot testuj do woli??.jeżeli zauważycie jeszcze jakieś błędy prosze o informacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

regulamin poprawiony pan kuba też dziękuje wszystkim za wyszukiwanie błędów:).gdzie na naszej stronie jest zwrot testuj do woli??.jeżeli zauważycie jeszcze jakieś błędy prosze o informacje:)

 

błędy jak były dalej są:

 

"Abonent może zrezygnować z uslug"

" przyczyn o charakterze sily wyzszej "

"Abonent ponosi pelna"

"Abonent ponosi calkowita"

"marketingowych lub wynikajacych z wykonywania dostepu do Serwera."

itd. , itd. szukać dalej ? ;)

gdzie na naszej stronie jest zwrot testuj do woli??

 

http://ithost.eu/ofirmie.html

2 linijka...

w ogóle klient wchodzi w linka "o firmie" , a wyskakuje "o serwerach"

Mam wątpliwości czy naprawde Ty to pisałeś, bo masz trudności ze zlokalizowaniem tekstu , który sam napisałeś ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.load 0,8 świadczy tylko tyle że mało klientów na małym serwerze = mały load, niekoniecznie wystarczy dobra optymalizacja mysql php exim itd obecnie mamy ponad 400 kont wiec ruch jest.

 

No nie wiem czy standardowe ustawienia usług można nazwać dobrą optymalizacją :) a na serwerze nie ma prawie ruchu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a skąd takie przypuszczenia że ruchu nie ma?.serwer został zoptymalizowany tuż po postawieniu:).wszystkie błędy zostały usunięte panie mathas prosze czytać uważnie i sprawdzić na stronie a nie nabijać posty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, to teraz moja kolej - co do ithost.eu w sumie nie mam żadnych zastrzeżeń mogę naprawdę polecić, może na początku działania firmy były małe problemy ale to chyba normalne, lecz w bardzo szybkim czasie zostało wszystko naprawione.

 

Nie, będę się tu dużo rozpisywać co miałem powiedzieć, powiedziałem.

 

 

 

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

serwer został zoptymalizowany tuż po postawieniu:)

dziwny zbieg okoliczności w Twojej konfiguracji i standardowej..

Twoja:

[mysqld]
skip-external-locking
key_buffer		= 16M
max_allowed_packet	= 16M
thread_stack		= 128K
thread_cache_size	= 8
query_cache_limit       = 1M
query_cache_size        = 16M
log_bin			= /var/log/mysql/mysql-bin.log
expire_logs_days	= 10
max_binlog_size         = 100M
skip-bdb

 

 

Standardowa:

[mysqld]
skip-external-locking                        
key_buffer              = 16M                                    
max_allowed_packet      = 16M                                    
thread_stack            = 128K                                   
thread_cache_size       = 8                                      
query_cache_limit       = 1M                                         
query_cache_size        = 16M                                        
expire_logs_days        = 10                                                 
max_binlog_size         = 100M                                               
skip-bdb 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

teraz już nie, bo przed chwilą go zmieniłeś.. ;)

 

-rw-r--r--  1 root root 3636 2010-02-28 02:28 my.cnf

 

aktualnie:

 

 

key_buffer        = 10M
max_allowed_packet    = 10M
thread_stack        = 128K
thread_cache_size    = 8
query_cache_limit       = 15M
query_cache_size        = 16M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi wydaje się to być żałosne? :)

 

 

Taki mój postulat:

Administracjo - zamknij i poproś o przesłanie dokumentów, które udowodnią że ta firma to nie fejk!

(;))

 

 

PS. Bo jak tego nie zrobie to zaraz jakiś nowo zarejestrowany użytkownik napisze:

"Żal mi was lole, ta firma jest super!" ;dd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszystkie błędy zostały usunięte panie mathac prosze czytać uważnie i sprawdzić na stronie a nie nabijać posty:)

 

"danych kontaktowych (imie"

"stanowi podstawe"

" celach marketingowych lub wynikajacych"

"bedą podawane"

 

daj znać jak w końcu przeczytasz ten regulamin ...

niech to będzie dla ciebie postanowienie "końowe" hehe :)

 

 

"Forum jest aktualnie zamknięte. Poniżej znajduje się powód podany przez administratora.

Hacked
:)
Panie Kuba.. zrób pan coś z tymi dziurami. To jest sito a nie serwer
:)
"

 

czyżby Pan Miłosz ?
;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podzielam zdanie Malu.. trzeba zamknąć topic.. bo już chyba wystarczy :) 

 

Są luki to są i pozamykane fora ;) proste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam strona sie nie wyświetlała gdyż padliśmy ofiarą ataku ddos wszystko wróciło do normy już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję jednak poprawić zawartość merytoryczna strony i zabezpieczenia serwera.

 

Temat powinien być już dawno zamknięty, mam nadzieję że moderatorzy zamkną bo robi się bałagan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam mam w ithost konto od 3miesięcy i przez ten czas nie doświadczyłem żadnej awarji a ni padu serwera.kontakt z bok jest również bez problemowy w skali 0-5 daje 5:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż musiałem się zarejestrować na forum, tak mnie topic poruszył. Oczywiście negatywnie.

Użytkownicy ithost i sp4 to ta sama osoba. czyli pan.Kuba http://www.webhostingtalk.pl/topic/19014-opinia-24castpl/

Widzialem stronke ithost.eu

Co do znaczka youtube

Używanie znaku, które ma na celu przyciągnięcie uwagi klientów należy uznać za bezprawne. Pozwala takiemu sprzedawcy uzyskiwać korzyści majątkowe z posługiwania się cudzymi znakami towarowymi, w sposób nieupoważniony. Wprowadza w błąd klientów, jakoby usługi sprzedawane przez podmiot posiadały np. gwarancję jakości znaków towarowych podmiotów uprawnionych, gdy tak w rzeczywistości nie jest, a uprawniony do znaków towarowych oraz podmiot prowadzący działalność w zakresie sprzedaży usług nie są powiązani właściwymi dla używania znaków stosunkami gospodarczymi.

Jest to podstawa do uznania takiego działania za czyn nieuczciwej konkurencji określony w art. 10 ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji. Polega on na wprowadzeniu w błąd co do tożsamości przedsiębiorstwa oraz co do pochodzenia usług, a także co do jakości towarów, części zamiennych, które sygnowane są znakami.

 

Uprawniony do znaku towarowego ma w związku z tym szereg roszczeń wobec nieuczciwego przedsiębiorcy. Na pierwszym miejscu możemy wymienić żądanie zaprzestania używania słowno-graficznych oraz słownych znaków towarowych na samej stronie internetowej, a także w działalności gospodarczej prowadzonej przez podmiot wykorzystujący znaki.

 

Błędy ortograficzne na stronie oraz jej uboga treść świadczy o samym właścicielu.

 

Firma budowlana podana w dziale kontakt jest po to, aby strona wydała się szaremu użytkownikowi wiarygodna.

 

Niepokoją także zbyt "piękne" ogólne parametry serwerów opisane w dziale oferta.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmmm a gdzie pan widzi te znaki towarowe youtube bo ja ich jakoś nie widzę na stronie błędy ortograficzne mogą zdażyć się każdemu nie jest to chyba karalne w naszym kraju. co ma do rzeczy ze są dane firmy budowlanej rozliczam sie z każdego grosza z fiskusem i to chyba wystarczy. Oskarżenia takie trzeba wiarygodnie udowodnić w polskim prawodawstwie obowiązuje domniemanie niewinności. jakby ktoś nie wiedział dopóki się danej o sobie. Nie udowodni nie podważalnymi dowodami jego winy to jest ona nie winna więc proszę. O dowody wiarygodne jeśli ich nie ma to liczę na publiczne przeproszenie osób które szkalują moją opinie. A co do cen to widać jakoś mi się opłaca skoro jestem już na rynku ponad rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nad interpunkcją musisz jeszcze popracować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×