Skocz do zawartości
Bent

Firehost.pl - leży od wczoraj

Polecane posty

Witam,

 

Czy wy także macie taki problem? Od około północy aż do teraz nie działa hosting firehost.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już mnie to wkurza, chyba się przeniosę. Ostatnio też była awaria 2-dniowa, obiecali, że to już się nie powtórzy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
Już mnie to wkurza, chyba się przeniosę. Ostatnio też była awaria 2-dniowa, obiecali, że to już się nie powtórzy :/

I pewnie tracisz miljony? No wybacz ale płacąc 45zł rocznie, czy tam nawet 220zł za hosting, nie oczekuj że redundancja będzie dotyczyć całej maszyny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam konkretnego pakietu, dogadałem się z właścicielem. A czym może to być spowodowane i kiedy mogę spodziewać się poprawy?

 

Heh, jak skończy się abonament, to się przeniosę. Ale na razie muszę wytrwać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam konkretnego pakietu, dogadałem się z właścicielem. A czym może to być spowodowane i kiedy mogę spodziewać się poprawy?

 

Nas pytasz, kiedy można spodziewać się poprawy? Skontaktuj się z pracownikami firmy Firehost.pl.

 

Heh, jak skończy się abonament, to się przeniosę. Ale na razie muszę wytrwać :P

 

Nic nie musisz. Najlepiej przejdź do innej firmy, która zaoferuje Ci lepszą stabilność hostingu już teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj nie działa cały hosting... łącznie ze stroną główną hostingu - zupełnie, jakby przestali istnieć... nikt z supportu od nich nie raczył nawet odpowiedzieć, co jest grane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież działa ?

MI nie działało o godzinie 10:18 w której napisałem tego posta. Zarówno z mojego IP, jak również z kilku proxy (dla upewnienia się), więc nie wmawiaj mi, że działało. OK?

 

PS: Może naucz się interpunkcji. Przed "?" nie stawia się spacji. Jak już tak chcesz koniecznie zatrollować (bo Twój post przecież nic nie wnosi do tematu, bo to, że teraz działa, nie znaczy, że WCZEŚNIEJ nie działało), to chociaż postaraj się wyglądać "profesjonalniej". ;)

Edytowano przez xanxan (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ad acta:

Odnotowałem przerwę od 2013-08-19 ~22:52 do 2013-08-20 ~11:56 (link / link)

 

Komentarz:

Zauważyłem podobne przerwy już wcześniej, ale są one rzadkie (raz na kilka miesięcy) i z reguły trwają krócej. Generalnie serwer działa raczej stabilnie.

 

Edytowano przez Piotr GRD (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden z naszych serwerów (znajduje się na nim również nasza strona firmowa), był celem ataku ddos. Przy okazji niespodziewane pojawił się problem z kartą sieciową, dlatego awaria/przerwa w dostępie do usług tyle trwała.

O przyczynach awarii informowaliśmy na naszym profilu na facebooku oraz twitterze. Dzisiaj zamieścimy obszerniejszą informację odnośnie wczorajszej niedostępności.

Komentarz:

Zauważyłem podobne przerwy już wcześniej, ale są one rzadkie (raz na kilka miesięcy) i z reguły trwają krócej. Generalnie serwer działa raczej stabilnie.

 

 

Poprzednie przerwy prawie na 100% spowodowane były wadliwą kartą sieciową. Niestety wcześniej nie udało nam się zdiagnozować problemu, który pojawił się znowu przy okazji wczorajszego ataku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×