Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Pliki

Serwier Dedykowany ogromny transfer i duży dysk

Polecane posty

60 zl netto za tysiac - tyle jest tylko w cenniku ;)

 

W praktyce jesli otrzymasz dobra kampanie za 10x mniej to mozesz sie cieszyc - raczej watpliwe, ze taki serwis dostanie dobre kampanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

60 zl netto za tysiac - tyle jest tylko w cenniku ;)

 

W praktyce jesli otrzymasz dobra kampanie za 10x mniej to mozesz sie cieszyc - raczej watpliwe, ze taki serwis dostanie dobre kampanie.

 

prosty przykład wystarczy napisać do tej firmy, że interesuje cię reklama zasięgowa na kwotę 200 tyś zł bo planujesz otworzyć konkurencję dla podbij w ich dziale rozrywka i można się dowiedzieć ile zaproponują minus 60% (prowizje, blokady wyświetleń, awarie ich serwerów reklamowych czy jakieś inne tłumaczenia dlaczego chcą zapłacić mniej niż było ustalone) i zostanie jakieś 2zł w porywach do 7zł za 1000 wyświetleń

 

ale czym się przejmować? Ktoś wtopi sporo kasy na serwery, promocję, obsługę i się przejedzie... Ważne, że to nie moja kasa a sam chętnie sobie skorzystam i założe kilka kont (mam neo więc będzie mi łatwiej:P ) Gdyby to było rozliczenie w euro czyli nie 2zł a 2 euro a koszty 1300zł przeliczyć na 300euro to owszem ale niestety to polska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Pliki - zgodze sie ze za reklamy DEDYKOWANE agencja bierze 60zl/1000wyswietlen - rabaty - 40% dla nich bleblebleble... Tylko to nie jest tak ze policza Ci każdą odsłone to jest raz a dwa to zazwyczaj dominuja kampanie zasięgowe które inaczej są rozliczane... nie pamietam 12 zl chyba za 1000 wyswietlen minus rabaty minus prowizja takze z doswiadczenia wiem ze nie jest tak kolorowo jak piszesz wiec nie licz w ten sposob bo sie mocno zdziwisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@pliki - z arbo korzysta m.in. yoyo.pl oraz darkwarez, ale oni płacą grosze mimo wszystko, bo ostatnio się doptywyałem zrzeszonych z tej agencji.

 

CPM brutto za 1000 odsłon kampanii dedykowanej = 60 zł.
Ciekawe gdzie takową można dostać, bo jakoś w życiu nie widziałem :] to wychodzi na to że w ciągu dnia z tego 1500 zł przy cappingu = 1 ;D

 

Ja mam po rabatach przy zwykłych CPM'ach z cappingiem na 4 50gr per 1000 views, i ludzie mi mówią że mam bardzo dobre reklamy - więc nie przesadzaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)

 

A co do technicznej zasady działania portalu, nie będę się chwalił.

 

bo i nie ma się czym chwalić obecnie (po tych dużych zmianach). Bo albo:

 

I. kupujesz traffic share

II. konwertujesz pkty premium na traffic (np. postujesz xxx, firmy, muzykę, gry z automatu na fora warezowe (private torrent + rss + uploader + multi poster))

 

jeszcze kiedyś było:

 

III. konwersja free pktów na traffic

 

i to można było łatwo osiągnąć w zwykłym OVH mając np 64 IPki do dedyka (w 1h ~ 1GB trafficu, ~ 32GB trafficu per day). No ale obecnie się już tak nie da. Free pkty można tylko wymienić na przedłużenie konta premium.

 

ot to chyba tyle z technicznego pktu widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×