Skocz do zawartości
kemustek

[opinie] serwerydlaciebie.pl

Polecane posty

Witam, chciałbym się dowiedzieć co sądzicie o ofercie serwerydlaciebie.pl

Zastanawiam się na planem SD 1000, może jednak polecacie coś lepszego w podobnej cenie. OVH odpada, aktualnie mam tam dedyka i nie jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, chciałbym się dowiedzieć co sądzicie o ofercie serwerydlaciebie.pl

Zastanawiam się na planem SD 1000, może jednak polecacie coś lepszego w podobnej cenie. OVH odpada, aktualnie mam tam dedyka i nie jestem zadowolony.

 

Czemu nie jestes zadowolony z OVH?

 

Ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czoobek: w przypadku serwerydlaciebie.pl odpada problem np. rocznej umowy z server4you co jest sporym plusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ednet, mam same problemy z pocztą w 50% nie dochodzi do adresata, problemy z podpinaniem domen, ze zwiechami sprzętu (to pewnie akurat przez kimsufi, ale nie mają nawet zdalnego resetu, przez co niekiedy strona nie działa cały dzień) i jeszcze parę innych spraw. Oczywiście pisałem do pomocy technicznej, ale powiedzieli, że nie moją mi pomóc i tyle.

 

Czoobek, dodatkowo w serwery dla ciebie mogę płacić przelewami bez sporej prowizji do innych krajów (chyba, że się mylę), a karty kredytowej jeszcze nie ma ;)

 

I bardziej chodzi mi tu o opinie ze strony technicznej, jak się serwery sprawują, czy ogólnie opłaca się kupować, czy może jest coś lepszego (znaczy na pewno jest, ale w granicach do 300zł miesięcznie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ednet, mam same problemy z pocztą w 50% nie dochodzi do adresata, problemy z podpinaniem domen, ze zwiechami sprzętu (to pewnie akurat przez kimsufi, ale nie mają nawet zdalnego resetu, przez co niekiedy strona nie działa cały dzień)

 

to nie jest wada OVH, ale problem z konfiguracją serwera.

OVH nie odpowiada za konfigurację serwerów, chyba że masz system Release 1 lub 2.

 

Ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ednet, ja nie mówię, że jest to wina samego ovh, ale jak taki support chyba mają.

Sam próbowałem już wielu konfiguracji ale żadna nie przynosiła oczekiwanych rezultatów, może to wina systemu i oprogramowania, bo pierwszy raz miałem z takim styczność (gentoo i webmin), wolałbym pleska i da, ale już nie na OVH.

Tak czy siak temat nie jest o tym co w OVH mi się nie podoba, proszę tylko o pomoc w doborze odpowiedniego serwera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ednet, ja nie mówię, że jest to wina samego ovh, ale jak taki support chyba mają.

Sam próbowałem już wielu konfiguracji ale żadna nie przynosiła oczekiwanych rezultatów,

 

przeciez suport jakiego Ty potrzebujesz nie jest wliczony w cenę serwera, a za to że serwer nie dziala tak jak powinien odpowiada osoba nim administrująca - czyli Ty lub Twoj admin

 

może to wina systemu i oprogramowania, bo pierwszy raz miałem z takim styczność (gentoo i webmin), wolałbym pleska i da, ale już nie na OVH.

sam sobie odpowiedziales ;)

 

Tak czy siak temat nie jest o tym co w OVH mi się nie podoba, proszę tylko o pomoc w doborze odpowiedniego serwera.

 

potrzebujesz serwera z opcją managed ale jesli ma to być zrobione dobrze to trzeba za to dodatkowo zaplacic a serwery serwerydlaciebie.pl nie mają tej opcji.

 

Ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ednet, mylisz się ja potrzebuje serwera z DR albo cPanelem, a nie jakimś Webminem bo go za żadne skarby nikt nie może ładnie skonfigurować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ednet, mylisz się ja potrzebuje serwera z DR albo cPanelem, a nie jakimś Webminem bo go za żadne skarby nikt nie może ładnie skonfigurować.

 

Może źle szukasz lub wymagasz tego od nie odpowiedniej osoby :) ?

Na tym forum znajdziesz dość szerokie grono administratorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

malu, ale ja oczekuje od serwera czegoś więcej, np tworzenia kont z DR dla użytkowników, a ten webmin raczej nie dla mnie i dla moich użytkowników. Po prostu szukam czegoś innego. To jak możecie coś polecić czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

openpanel - z darmowych paneli jest w miarę rozsądny. Jednak radziłbym Ci wykupić licencje DirectAdmin jest to naprawdę mały wydatek, a zapewne nie raz ułatwi Ci pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ednet, mylisz się ja potrzebuje serwera z DR albo cPanelem, a nie jakimś Webminem bo go za żadne skarby nikt nie może ładnie skonfigurować.

 

nie rozumiesz...

Zainstaluj w OVH debiana lub centosa i niech Twoj admin doinstaluje DA lub cPanel. Licencję kup z firmy jaka się oglasza tu na forum.

Jak kupisz serwer w DE o też może dostaniesz Webmina po niemiecku lub inny dziadowski panel.

 

Ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chciałem się czegoś dowiedzieć na temat serwerydlaciebie.pl a Wy tu rozpisujecie się o OVH :)

 

Ja nie polecam, miałem u nich maszynę i support niezbyt rozgarnięty.

Teraz widzę, że zmienili ofertę, ale warto zastanowić się nad czymś innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej polecam! :)

Adrian Zajonz bardzo kompetentny człowiek, z pewnością nie będziesz miał z nimi problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Testowo zamówiłem na miesiąc / dwa najniższego VPSa i będziemy go z ekipą męczyć pod względem jakości sprzętu / łącza / supportu itp.

 

Cenowo wygląda to rewelacyjnie. Zobaczymy czy i jakościowo będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tez zamówiłem teraz vpsa u nich

 

 

mam jak narazie testowy w logout.pl , a tu za 3zł wiecej mam 100x wiecej transferu 2x RAM i 2x CPU zobacze jak z jakością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×