Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
R@fi

Darmowy Skrypt do E-Sklepu

Polecane posty

Witam

 

 

mam takie pytanie czy istnieje jakiś darmowy skrypt do obsługi sklepu internetowego. Proszę pilnie o odpowiedz pozdrawiam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Geko jest bardzo niestabilnym oprogramowaniem, bynajmniej w chwili obecnej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Geko faktycznie może być niestabilne. Jest jeszcze ZenCart: http://www.zen-cart.com/

Całkiem dobry i do tego stabilny.

 

ok zainstalujemy wierze ci na słowo mzone ze jest stabilny i w miarę ok a jest do tego jakieś spolszczenie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[quote name=lolek :o' date='03 December 2009 - 15:19' timestamp='1259849982' post='186993]

ok zainstalujemy wierze ci na słowo mzone ze jest stabilny i w miarę ok a jest do tego jakieś spolszczenie ??

 

A szczerze to powiem Ci, że nie wiem. Nie używalem spolszczenia, ale sprawdź tutaj: http://www.zencart.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, dowcipny :o

Jest to bardzo precyzyjna odpowiedź na pytanie zadane przez autora tematu, a każda następna wypowiedź to już jest tak jakby offtopic :)

 

==

 

PS: Nikt nie wspomniał o Magento i osCommerce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2004-2009 Powered by eSklep-Os Autorska dystrybucja programu osCommerce

 

pojawił się nowy "Autorski" sposób dystrybucji :o

 

Czego to ludzie nie wymyslą żeby OscCommerce przypominało własne autorskie oprogramowanie....

 

Ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat

 

mam taki problem mianowicie posiadam skrypt E Sklep i jak dodaje nowy produkt i wstawiam zdjęcie nie wyświetla mi się na stronie szczegoly problemu TUTAJ kliknijcie prawym przyciskiem myszy w polu foto i pokaz obrazek wyswietla sie blad ZOBACZ

 

miał ktoś podobny problem ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[quote name=lolek :P' date='09 grudzień 2009 - 23:24' timestamp='1260397455' post='187620]

Odświeżam temat

 

mam taki problem mianowicie posiadam skrypt E Sklep i jak dodaje nowy produkt i wstawiam zdjęcie nie wyświetla mi się na stronie szczegoly problemu TUTAJ kliknijcie prawym przyciskiem myszy w polu foto i pokaz obrazek wyswietla sie blad ZOBACZ

 

miał ktoś podobny problem ???

 

Prawa dostępu do katalogu gdzie są zapisywane miniaturki zdjęć standardowo /images/thumbnails lub prawa dostępu do plików w tym katalogu wcześniej zapisane. Najlepiej wyczyścić ten katalog i ustawić odpowiednie prawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawa dostępu do katalogu gdzie są zapisywane miniaturki zdjęć standardowo /images/thumbnails lub prawa dostępu do plików w tym katalogu wcześniej zapisane. Najlepiej wyczyścić ten katalog i ustawić odpowiednie prawa.

 

Dzięki za pomoc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×