Skocz do zawartości

Polecane posty

Korzystam z oferty kimsufi.pl/ks od bardzo dawna. Oczywiście jestem bardzo zadowolony. Jak na razie nie miałem żadnej awarii co sprawia, że nie mam zamiaru odchodzić od tej firmy.

Szkoda tylko że lokalizacja do Francja, bo do serwerów gier są wysokie pingi (np w css po 50-60ms, ale też idzie pograć)

 

Pozdrawiam

 

 

Jak ktoś planuje kupić serwer w ovh.pl/kimsufi.pl to zapraszam na priv, mam kilka bonów na opłatę instalacyjną, więc macie okazję zaoszczędzić :)

Edytowano przez kawon (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tylko brakuje w ich ofercie możliwości wykupienia pakietu SLA w których ktoś na pewno zareaguje w wykupionym czasie reakcji. Czasami się zdarza, że trzeba trochę poczekać (kilkanaście godzin) na rozwiązanie problemu, chodź jeśli chodzi o wymianę sprzętu robią to w miarę szybko. Ogólnie jestem teraz zadowolony z ich oferty i serwerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem minusem dużym tej firmy są konsultanci angielsko - francusko języczni co mnie zdziwiło ponieważ spiker przed połączeniem mówi po polsku trochę to wprowadza w błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coraz gorzej i gorzej. Ewidente problemy z serwerami i nie można się doprosić aby ktokolwiek na to spojrzał bo "u nas wszystko działa". Masakra co się z tym przedsiębiorstwem dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę powiedzieć złego słowa. Od kilku lat korzystam z usług. Były oczywiście jakieś małe problemy typu pad dysku lub wadliwy kontroler ale wymienione od ręki. To tylko urządzenie i ma prawo się zepsuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od ponad pół roku posiadam w OVH konto hostingowe przeznaczone głównie na większe pliki do downloadu (legalne :) ). Przerw w działaniu nie zauważyłem, wszystko ładnie i sprawnie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Efekty tego, że jest to gigant, są zarówno pozytywne jak i negatywne.

Na plus oczywiście są ceny, wachlarz usług i błyskawiczna dostępność.

Główny minus to obsługa klienta traktująca wszystkich przedmiotowo - przy takiej skali często zdarza się, że na kolejnych odpowiedzi w ramach ticketu udzielają ciągle inni pracownicy. Przez to klient jest tylko pozycją na liście a głównym celem jest zamknięcie ticketu. Brakuje trochę "human touch" w tym podejściu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Główny minus to obsługa klienta traktująca wszystkich przedmiotowo

 

Dla nich wazne jest, aby klijent kupowal i placil. Przy tak wielkiej firmie, nie moga pamietac danej osoby. Setki osob przewija sie przez ich system pomocy. Nic dziwnego, ze takie podejscie.

 

Ja osobiscie kupuje w tej firmie tylko domeny, bo sa tanie. Serwer www w innej, POLSKIEJ firmie. Wole zaplacic troszke wiecej, ale miec stabilny serwer(w OVH wolno chodzily stronki) w mlodej firmie, ktora dba o maszyny.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Efekty tego, że jest to gigant, są zarówno pozytywne jak i negatywne.

Na plus oczywiście są ceny, wachlarz usług i błyskawiczna dostępność.

Główny minus to obsługa klienta traktująca wszystkich przedmiotowo - przy takiej skali często zdarza się, że na kolejnych odpowiedzi w ramach ticketu udzielają ciągle inni pracownicy. Przez to klient jest tylko pozycją na liście a głównym celem jest zamknięcie ticketu. Brakuje trochę "human touch" w tym podejściu.

 

Przez ponad rok korzystania z ich usług tylko raz otworzyłem ticket i było wszystko bez problemów. Jak ktoś lubi być traktowany jak książe, to proponuję inny przedział cenowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez ponad rok korzystania z ich usług tylko raz otworzyłem ticket i było wszystko bez problemów. Jak ktoś lubi być traktowany jak książe, to proponuję inny przedział cenowy.

Dokładnie. Wg. mojej oceny OVH nadaje się jedynie do projektów o niskim poziomie oczekiwanej niezawodności.

No a jak chcesz mieć HA, to kupujesz drogi router, kilka przełączników, zamawiasz redundantne połączenia do sieci itd. itd. itd.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja place tysiac miesiecznie za serwer dedykowany i chcial bym by za taka kwote jak ksiaze traktowany? co nie moge? tysiac zlotych to nie ktorzy nie zarabia w polsce tyle, a oni pieniadze ciagnal za wynajem i nawet nie gwarantuja mi suportu prawidzwego, czekam od wczoraj rana na wymiane plyty glownej wadliwej, od wczoraj cisza, pisali ze potrwa to 30 min mija juz dzien, hehe najgorszy suport i hosting z jakim mialem doczynienia, a bylo tego sporo...

 

jak ktos lubi byc denerwowany to polecam ten hosting.. jezeli nie to lepiej trzymac sie z dala od ovh

Edytowano przez poppe (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena jest pojęciem względnym także do parametrów.

 

Jeśli wynajmiesz sobie za tysiąc zł/mc dorożkę, to IMO masz prawo być traktowany jak król.

Ale jeśli to będzie BMW (z nieograniczonym paliwem), to jest to działanie po kosztach i IMO wachlowania przez tuzin niewiast nie masz się co spodziewać.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×