Skocz do zawartości
wyjadacz

seo adder czy się opłaca ?

Polecane posty

Witam, aktualnie istnieje najnowsza wersja programu Adder 7. Jest ona innowacyjnym i znacznie różniącym się rozwiązaniem od poprzednich narzędzi.

 

Adder to doskonałe narzędzie wspomagające promowanie serwisów internetowych. System regularnie, automatycznie zdobywa linki zwrotne do Twoich stron na wybrane frazy. Umożliwia witrynie zajęcie pozycji na pierwszej stronie wyników szukania wyszukiwarek internetowych Google i innych.

 

Funkcjonalność:

 

1. obsługa precli - katalogów typu presell pages

• WordPress

• Mocne Linki

2. dodawanie do katalogów

• Otwarty Mini

• CNCat

• QlWeb

3. rejestracja na fora phpBB- umieszcza link zwrotny w profilu użytkownika

4. pingowanie serwerów

5. zgłaszanie do wyszukiwarek z całego świata.

 

Specyfika:

 

1.W pełni automatyczne umieszczanie linków.

2.Moduł półautomatycznego katalogowania- po wpisaniu tokenu graficznego, automatyczne uzupełnienie pozostałych pól.

3.System generowania niepowtarzalnych artykułów. Adder miesza i wybiera losowo tytuł, opis oraz słowa kluczowe. Unikalne wpisy dla wyszukiwarek, lepsze indeksowanie dodawanych linków.

4.Raport z dodawania- historia wpisów.

5.Baza katalogów wraz z narzędziami: wyszukiwanie nowych, sprawdzanie aktywności.

6.System omijania zabezpieczeń w katalogach QlWeb oraz rozpoznawania tokenów graficznych w phpBB.

7.Narzędzie sprawdzania aktualnej pozycji w Google na wybrane frazy.

 

Dodatkowo:

 

1. Modernizacja oprogramowania- bieżąca.

2. Aktualizacja dla użytkowników w zakresie danej wersji- darmowa.

3. Licencja- dożywotnia

4. Liczba promowanych stron- dowolna.

5. Instalacja i konfiguracja- bezproblemowa

 

Szczegółowy opis programu Adder dostępny na http://www.seoadder.info

Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, aktualnie istnieje najnowsza wersja programu Adder 7. Jest ona innowacyjnym i znacznie różniącym się rozwiązaniem od poprzednich narzędzi.

 

 

Absolutnie niezgodne z prawdą. Nie kupować SeoAddera - nie jest warty nawet złotówki i o ile nie zaszkodzi stronie, to nie pomoże też.

Wystarczy zajrzeć na te stronki (i setki innych):

http://guszczyn.pl/index.php/2010/06/support-entresoadder-vs-netvision-publiker/

http://blog.vexer.info/publiker-czy-adder

http://optymalizacja-pozycjonowanie.com/publiker-2-x-czy-seoadder-7-automaty-pozycjonujace/

http://ittechblog.pl/2010/05/18/seo-light-program-do-polautomatycznego-katalogowania-recenzja/

http://freelancing-forum.pl/index.php?topic=23.0

http://forum.ebiznesy.pl/pytania-i-watpliwosci/seo-adder-t1356.html

http://www.forumnasze.pl/topics26/publikerpl-czy-adder-7-co-jest-lepsze-vt20076.htm

http://www.forum.optymalizacja.com/lofiversion/index.php/t85451.html

http://www.webhostingtalk.pl/topic/21310-seo-adder-czy-sie-oplaca/

http://www.forum.optymalizacja.com/lofiversion/index.php/t65494.html

 

Nie wiem czy reklamowanie produktu który nie działa tak jak powinien (o ile wogóle można mówić o jakimkolwiek działaniu) - jakim z pewnością jest SeoAdder jest legalne i szczerze powiedziawszy niewiele mnie to obchodzi, tak czy inaczej jesteśmy użytkownikiem tego softu (a raczej bubla) i jedno jest pewne - nie warto go kupować. Polecamy natomiast Publikera - który robi dokładnie to co powinien. Wsparcie techniczne tego z kolei programu jest takim jakim być powinno, i na szczęście nie ma zbyt wiele okazji aby z niego korzystać.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kissi

Jedna osoba poświęciła się, zarejestrowała i zareklamowała

Druga z nie mniejszym poświęceniem robi na odwrót

 

Komu wierzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.W pełni automatyczne umieszczanie linków.

Tak - ale nie wszystkich, nie tam gdzie być powinny i max. 30 % linków faktycznie jest dodanych (nie zgadza się kompletnie z raportem - większość linków ukazujących się w SeoAdder jako dodane nie istnieje).

2.Moduł półautomatycznego katalogowania- po wpisaniu tokenu graficznego, automatyczne uzupełnienie pozostałych pól.

Nie używamy, więc nie komentujemy.

3.System generowania niepowtarzalnych artykułów. Adder miesza i wybiera losowo tytuł, opis oraz słowa kluczowe. Unikalne wpisy dla wyszukiwarek, lepsze indeksowanie dodawanych linków.

Tragedia - jeden artykuł, w dodatku zrobiony tak że praktycznie niemożliwy do napisania (a nawet jak komuś się to uda to zostanie skasowany z każdego moderowanego precla)

4.Raport z dodawania- historia wpisów.

Historia jest imponująca - szkoda że niezgodna z prawdą.

5.Baza katalogów wraz z narzędziami: wyszukiwanie nowych, sprawdzanie aktywności.

Absolutna bzdura.

6.System omijania zabezpieczeń w katalogach QlWeb oraz rozpoznawania tokenów graficznych w phpBB.

No comments.

7.Narzędzie sprawdzania aktualnej pozycji w Google na wybrane frazy.

Nie działa, albo bardzo rzadko i to z marnymi skutkami

 

 

1. Modernizacja oprogramowania- bieżąca.

Faktycznie - w ciągu roku paręset zmian - szkoda że tylko zmienia się numer wersji - skuteczność wciąż ta sama, czyli bliska 0. Podsumowując - zmiany tylko w numerze wersji.

2. Aktualizacja dla użytkowników w zakresie danej wersji- darmowa.

Bzdura - po roku użytkowania pojawił się komunikat iż subskrypcja nie jest obsługiwana - pomimo zapewnień Entero przy zakupie że subskrypcja obowiązuje tak długo jak rozwijana jest wersja 7 programu.

3. Licencja- dożywotnia

Kłamstwo - patrz powyżej.

4. Liczba promowanych stron- dowolna.

Kolejne kłamstwo - max. 30 stron.

5. Instalacja i konfiguracja- bezproblemowa

To tylko marzenia...

 

Na biuro obsługi klienta ( w skrócie bok@enterso.pl) nie ma co liczyć , bo o ile w ogóle odpowiedzą (co zdarza się niezmiernie rzadko) to i tak z 90% pewnością nie na temat (i nie ma co pytać ponownie bo wtedy już na pewno zostaniesz zignorowany).

 

Jedna osoba poświęciła się, zarejestrowała i zareklamowała

Druga z nie mniejszym poświęceniem robi na odwrót

 

Komu wierzyć :)

 

Nie wiesz komu wierzyć - wpisz w Google "opinie na temat SeoAdder"....

Internet ułatwia życie... każdemu kto z niego korzysta...

 

P.S. Komu wierzyć powinno być zakończone znakiem zapytania (tak wygląda - ?). Inaczej nie ma to zbyt wielkiego sensu. Przepraszam za małą złośliwość :).

Edytowano przez Czarny71 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

 

Firma Enterso konkuruje z wieloma firmami pozycjonującymi (oferując znacznie tańszą alternatywę) jak i kopiami pomysłu Adder-a, który był jako pierwszy w Polsce od początku 2006 roku. Widać osoba zarejestrowała się specjalnie po to.

 

Mamy już 4000 klientów.

 

Nie chcemy wchodzić w dyskusję na temat konkurencji.

 

Zapewniamy natomiast że program jest zgodny z opisem.

 

Kontakt można przetestować co dziennie od 10-16 od pn do pt. Dodatkowo wprowadziliśmy chat online, aby jeszcze szybciej odpowiadać.

 

Pozdrawiam i życzę wysokich pozycji w kulturalnej atmosferze

Enterso

Wojciech Kłodziński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy mogę prosić Administratora o usunięcie postów z tego wątku "SEO ADDER CZY SIĘ OPŁACA" podpisanych Czarny71. Widać poniosło mojego współpracownika i co prawda zgadzam się z nim w temacie skuteczności programu SeoAdder, niemniej jednak nie jest na pewno moim zamiarem utrudnianie życia firmie ENTERSO. Oczywiście miło by było gdyby w końcu wszystko działało tak jak należy, na co wciąż czekamy :).

 

Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używam Addera już ponad rok i jestem zadowolony z jego działania.

Na samym początku rzeczywiście miałem problemy z jego użytkowaniem, nie mogłem poprawnie skonfigurować programu, w końcu po wielu próbach mi się udało, ale napisanie artykułu do precla i tak musiałem kupić :P ( niesetety nie mam tak "lekkiego pióra" :) ). Od tamtego czasu nie miałem problemu z działaniem programu a moja strona poszła mocno do góry w wyszukiwarkach, zresztą na tym forum też widzę, że użytkownicy po pewnym czasie zmieniają opinię na temat programu :)

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż mogę powiedzieć... życzę powodzenia ;).

 

Czy administrator byłby tak łaskawy aby usunąć w końcu posty podpisane Czarny71, używam tego nicka od dosyć dawna i nie chciałbym aby kojarzył się on z tym wpisem.

Tak jak pisałem już wcześniej SeoAdder pozostawia wiele do życzenia i osoby piszące że są zadowolone z jego działania albo nie mają pojęcia o czym piszą, albo też pozycjonują stronę na frazy w stylu "koziawólka zawsze będzie górą" .

 

Tak czy inaczej każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii...

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie odradzam oprogramowanie firmy Enterso, jeżeli decydujemy się na pozycjonowanie to najlepsze i bezpieczne efekty dają ręczne sumienne zabiegi. Jeżeli decydujemy się na automat to polecam Publikera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem dla Addera, bo 3 lata temu było to bardzo użyteczne narzędzie, jak ktoś dziś pisze, "moja strona poszła mocno do góry w wyszukiwarkach" to po prosu się ośmiesza (już nawet nie chcę podejrzewać, kto może pisać tę "opinię"). Niestety, każda era się kiedyś kończy, a dziś można ze 100% pewnością powiedzieć że katalogowanie i preclowanie jest G warte w pozycjonowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kissi

a dziś można ze 100% pewnością powiedzieć że katalogowanie i preclowanie jest G warte w pozycjonowaniu.

 

Się G znasz

 

To tylko narzędzie, jak dobrze wykorzystasz to oszczędzisz czas i osiągniesz efekt, samo za Ciebie nie pomyśli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa, żyj sobie dalej w tym swoim śnie (kataloguj i precluj) i patrz, jak Twoje strony z dnia na dzień lecą na łeb na szyję przez pogorszenie jakości linków ;] Zatrzymałeś się na poziomie sprzed x lat, pewnie w 2020 roku odkryjesz blasty :P Niedawno kwiatek na tym grobie postawiła jeszcze milutka Panda ;)

 

Są obecnie dwie metody pozycjonowania ("dobra" i "zła"), śmiecenie po katalogach i preclach to jedynie pewny sposób na obniżenie jakości linków (no, można jeszcze coś tym zaindeksować, ale to można akurat zrobić na 1000 innych sposobów).

Edytowano przez is_wm (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Się G znasz

 

To tylko narzędzie, jak dobrze wykorzystasz to oszczędzisz czas i osiągniesz efekt, samo za Ciebie nie pomyśli...

 

No i jestem podobnego zdania, ja nie mam czasu ( ani ochoty ) na naukę wszelkich ciekawostek związanych z SEO a ten program działa nie zabierając mi czasu i nie kosztując mnie majątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Od ponad dwóch miesięcy korzystam z Addera i jestem zdecydowanie za tym produktem. Podejrzewam, że osoby skarżące się na spadki strony, poprostu nie przyłożyły się do konfiguracji. Ja wykonałem swoją według zaleceń programu i wszsytko jest spoko. Drugą sprawą jest czas, a mianowicie jego brak. Prowadzę własną działalność i mam ważniejsze sprawy na głowie niż wspomniane wyżej "ręczne sumienne zabiegi" w pozycjonowaniu. Tymczasem ADder działa na serwerze, oszczędza mój czas i przede wszystkim daje obiecane efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Od ponad dwóch miesięcy korzystam z Addera i jestem zdecydowanie za tym produktem. Podejrzewam, że osoby skarżące się na spadki strony, poprostu nie przyłożyły się do konfiguracji. Ja wykonałem swoją według zaleceń programu i wszsytko jest spoko. Drugą sprawą jest czas, a mianowicie jego brak. Prowadzę własną działalność i mam ważniejsze sprawy na głowie niż wspomniane wyżej "ręczne sumienne zabiegi" w pozycjonowaniu. Tymczasem ADder działa na serwerze, oszczędza mój czas i przede wszystkim daje obiecane efekty.

 

...jeżeli prowadzisz własną działalność w taki sam sposób jak SeoAdder pomaga Twojej stronie to już wkrótce zostaniesz bankrutem :lol: :lol::lol:.. - to oczywiście drobna dygresja...

 

No i widzę iż wywiązała się całkiem ciekawa ( a raczej nieciekawa) dyskusja na temat (pseudo) pozycjonowania...

1. Katalogowanie i precle wciąż są pomocne w pozycjonowaniu - oczywiście jeżeli ktoś ma o tym pojęcie...

2. Jeżeli ktoś nie ma czasu na pozycjonowanie to zleca to komuś kto ma na to czas (i przede wszystkim wie na czym to polega) . I chociaż kosztuje to więcej niż Adder to przynajmniej działa...

3. Panda zmieni pozycję wielu stron, ale dopiero wtedy kiedy dotrze już do Polski na dobre...;). Poza tym nie powinna zaszkodzić stronom pozycjonowanym przez osoby znające się na swoim fachu... (niestety z wyjątkami - ale tak to już bywa...)

 

 

Z pozdrowieniami dla wszystkich

P.S. Louis - znajdź czas na "ręczne zabiegi"...:lol::lol::lol:... bo już niedługo tylko to może ci pozostać....:lol: :lol: :lol:

Edytowano przez Czarny71 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Istnieją obecnie o wiele lepsze dodawarki do katalogów. W każdym razie, najważniejsza jest jakość katalogów do której się dodaje, a nie soft do tego użyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, z tym że programów w stylu Addera jest na polskim rynku naprawdę dużo, natomiast ich potencjał cały czas maleje (moim zdaniem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie korzystam z 2 systemów jest to:

OmniADD V5 - bardzo konkretny lecz trudno wprowadzić własne modyfikacje..

Nowa baza katalogów co tydzień hmmm, nawet częściej...

 

Oraz adder 6 - mam w nim wprowadzone parę modyfikacji... Najlepszą opcją wedle mnie jest przeszukiwanie google w poszukiwaniu katalogów. Moja modyfikacja polega na zbudowanej bazie z frazami (katalog Seo, katalog stron, katalog itp.) i co 1h z crona pszeszukuje pod danymi frazami pierwsze 100 stron google.... resztę znacie jak działa. Do czego konkretnie jest Ci potrzebna dodawarka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, no nie wiem, ja tam jestem zadowolony, a innych programow nie probowałem, bo po prostu Adder nie dawał mi powodów, by go zmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś kupionego Addera. Nie wiem albo nie umiałem go obsługiwać albo kiepsko działał... potem przestałem go używać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OmniAdd lub Publiker, adder to syf na dzień dzisiejszy :)

(niezwykle ważna jest baza katalogów, a powyższe mają ją świetną, adder natomiast bez komentarza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

odświeżam temat czy adderem 8 udało się komuś z was osiągnąć dobry rezultat w pozycjonowaniu ? - zastanawiam się nad zakupem Addera 8 czy się opłaca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z addera 7 i jestem zadowolony, polecam :) Z Publikerem też miałem już do czynienia, jest to ogromny kombajn :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest skuteczny osobiście korzystam z publikera + addera 8 - odpowiednia konfiguracja obu tych narzędzi daje niesamowite efekty.

Hmm a czy mógłbyś mnie poduczyć jak dobrze ustawić Addera tongue.png ponieważ pozycjonuje stronę osobistą już 3 miesiące i szczerze nie widać rezultatu mellow.png

Edytowano przez freecast.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×