Skocz do zawartości
wyjadacz

seo adder czy się opłaca ?

Polecane posty

witam interesuje mnie jakieś dobre rozwiązanie do wypozycjonowania strony, znalazłem cos takiego

http://allegro.pl/item817158646_pozycjonowanie_stron_adder_6_automat.html czy to sie opłaca czy jednak zwykłe naciąganie na bajeczkę ?

a moze znacie jakieś lepsze programy, metody ? dodam że narzędzia webmastera google już dawno używam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam interesuje mnie jakieś dobre rozwiązanie do wypozycjonowania strony, znalazłem cos takiego

http://allegro.pl/it..._6_automat.html czy to sie opłaca czy jednak zwykłe naciąganie na bajeczkę ?

a moze znacie jakieś lepsze programy, metody ? dodam że narzędzia webmastera google już dawno używam ;)

 

Adder to dobre rozwiązanie, ale bardzo drogie. Jesli chcesz to użyć to do jednej strony nie warto. Wtedy wykup jeden punkt.

Jak jesteś zainteresowany zapraszam na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam myślę nad Adderem, bo w sumie teraz te katalogi mało wartościowe są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę udostępnić konta w adderze za jakieś grosze. Mam któregoś addera i stoi praktycznie nieużywany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Addera 5 i muszę przyznać że jak na robota pozycjonującego całkiem nieźle sobie radzi z katalogowaniem strony www.Co prawda droga to inwestycja ale jeśli chcesz to odezwij się do mnie na PW Udostepnie ci subkonto w systemie Adder :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daj sobie spokój, adderem to teraz możesz co najwyżej zaindeksować stronę ;) 99,99% qlwebów itd. to obecnie śmiecie z dziesiątkami tysięcy spamów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie chcę subkonta, dla mnie nie jeste problem wydać te 360 PLN chodzi mi o to czy naprawde dzięki temu strona podskoczy na 1-2 strone google?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie chcę subkonta, dla mnie nie jeste problem wydać te 360 PLN chodzi mi o to czy naprawde dzięki temu strona podskoczy na 1-2 strone google?

 

zapomnij ;)

chyba, że na frazę np: "kotlety sojowe od cioci Eli" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie chcę subkonta, dla mnie nie jeste problem wydać te 360 PLN chodzi mi o to czy naprawde dzięki temu strona podskoczy na 1-2 strone google?

 

Napisałem Ci, co możesz zrobić tym narzedziem.

Piękne teksty na stronie produktu to nie wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kiedyś to było coś warte, ale dziś to jedynie do jakiś bardzo łatwych fraz jedynie,

też to mam, gdzieś leży zakurzone nieużywane od dawna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej komuś zapłacić by pozycjonował twoją stronę.

 

Z seo jest tak, że raz potrzeba 4-7miesięcy, a raz dwóch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lub po prostu kupić punkty np. w linkme.pl. Za 300 zł można kupić 2000-3000 punktów ELITE na stałe i tyle punktów da na pewno dużo lepszy rezultat niż "to coś".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od godziny 2 w nocy, przez około godzinę można kupić Adder 7 w promocyjnej cenie za 249 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, jeśli pieniądze to nie problem celuj w xrummera. To jest potężne narzędzie, tylko trzeba umieć je wykorzystać. Z automatów do katalogowania polecam Publikera, duża większa skuteczność, cena podobna, poza tym odwiedź forum pio i poczytaj tam, a nie na forum o hostingu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sory za odgrzanie ale jeśli ktoś jeszcze ma subkonto do pożyczenia za jakieś niewielkie pieniądze proszę o kontakt. +]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sie nie umie używać to nic nie daje, a jak ma się do wykorzystania sporo PKT w swl na dopalanie wpisów w katalogach to czemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko w dzisiejszych czasach nie ma już dobrych katalogów, wszystko zaspamował adder.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainwestuj w Publikera, nie będziesz żałował. A wspomnianego Addera sobie odpuść, bo tylko będziesz się denerwował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×