Skocz do zawartości

Polecane posty

dzięki pomocy kolegi na gg (ze swoją centralką)

przywróciłem do działania moją, ufff...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

no i genalnie przez ich awarię zwalił się serwer

do panela dostępu nie ma bo nie pamiętam danych,

przypomnienie na mail: Podany email nie znajduje się w naszej bazie - sprawdź czy jest poprawny.

 

Co za firma... Normalnie samo zło żeby klient mógł zapomnieć danych do logowania i nie mógł ich odczytać z maila? Samo ZŁOOO!

 

 

:D

 

 

 

I tylko zastanawia mnie czemu piszecie wiadomości które powinny iść do supportu (telefon/Ticket) na forum? Żadna firma nie prowadzi wsparcia technicznego na tym forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mFilmy.com

@up

Nie narzekaj!

Za taką cenę chcesz cudów?

Hmm?

Możesz kupić VPS'a za 100 zł miesięcznie, wtedy możesz wymagać od firmy profesjonalnego supportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

To ja nie wiem...

 

 

Mnie jakoś w miarę szybko obsługują:

Ja: 09-03 21:56

Hitme: 09-04 14:45

Ja: 09-04 16:40

Hitme: 09-04 16:45

Ja: 09-04 23:10

Hitme: 09-05 23:12

Ja: 09-06 01:29

Hitme: 09-06 16:07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

postanowiłem przedłużyć vps na kolejny rok, miałem przejść do konkurencji ale dali dobrą propozycję

 

 

wiem, wiem, podpadali wielokrotnie, jednak ostatecznie naprawiali błąd (po niekrótkim czasie)

trochę przymulało, ale dzięki skryptowi dociążającemu z niskim priorytetem jest znacznie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

było znów jakiś czas miło, a dziś znów coś padło

ciekawe czy tym razem też odpowiedź w tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Kupujesz serwer za 20zł i dziwisz się że coś pada z oferty budżetowej :)

 

Tak nawiasem proponuje podawać ping/trase do serwera bo każdy sobie napisać może że coś nie działa mimo że faktycznie może działać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tym razem 1,5h no coraz lepiej, ciekawe tylko

czy to samo z siebie zaczęło działać czy naprawa supportu

bo jak zawsze brak odpowiedzi mailowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubah

Ja się trochę zawiodłem.

 

Rozumiem, że bez wsparcia, ale to nie znaczy, że licznik transferu ma nie działać. (usługa zamówiona 29 gru, licznik transferu nigdy nie pokazał więcej niż 0).

 

A zapisek w regulaminie mówi:

3. W przypadku przekroczenia limitu transferu klient obowiązany jest do uiszczenia opłaty w wysokości 14 zł za każde rozpoczęte 50GB przesłany przez łącze BudgetVPS.pl ponad limit. Klient ma prawo do dokupienia transferu w pakiecie. Zakup pakietu traktowany jest jako powiększenie limitu transferu w danym miesiącu. Jeśli limit transferu po zakupieniu pakietu jest wyższy niż ilość danych przesłanych przekroczenie transferu uznaje się za niebyłe.

 

Przez to uważam, że ten licznik powinien działać.

 

Na dodatek zamówiłem 1GB więcej a w Panelu dalej mam o jeden GB mniej, a czas mija.

 

Ticket wysłany ale po co odpowiadać ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Panel panelem ale na VPSie jakie masz dane?

 

Do transferu możesz sobie przecież jakiś program zainstalować... vnstat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Kamikadze, nie uważasz ze takie podstawowe rzeczy powinien zapewniać dostawca usługi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

No tak, ale dla pewności można samemu jeszcze zainstalować (chociażby żeby porównać czy podaje prawdziwe dane)... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubah

Wysłałem ponownie prośbę o wyjaśnienie. Tym na mail biura a nie techniczny.

 

Dostałem odpowiedź.

 

Witam, zliczanie działa i jest widoczne dla nas, pracujemy nad zmianami (...)

 

]Na obecną proszę się nie przejmować jeżeli Pana transfer osiągnąłbym duży stan około 70-80% zostałbym Pan przez nas poinformowany.

 

no lepsze to niż nic. Mam nadzieję, że szybko nowy Panel będzie puszczony dla użytkowników. ;-)

Edytowano przez kubah (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ostatnio nie było problemów a dziś coś im padło

 

| Host - % | Sent | Recv | Best | Avrg | Wrst | Last |

|------------------------------------------------|------|------|------|------|------|------|

| 10.0.0.20 - 1 | 106 | 105 | 0 | 0 | 2 | 0 |

| vps14.hitme.net.pl - 35 | 46 | 30 | 0 | 27 | 50 | 27 |

| h1881165261.rev.rootvps.pl - 16 | 66 | 56 | 0 | 26 | 55 | 26 |

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż :/ ja już 10 godzin czekam na odpowiedź na email i rozwiązanie problemu.

Poprzednio (wczoraj) też tyle czekałem.

 

Poprawnie Wam działa w ogóle panel? Mi źle pokazuje zużycie ram, zrestartować serwera nie mogę, tak samo reinstalacji dokonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finlandia

postanowiłem przedłużyć vps na kolejny rok, miałem przejść do konkurencji ale dali dobrą propozycję

 

 

wiem, wiem, podpadali wielokrotnie, jednak ostatecznie naprawiali błąd (po niekrótkim czasie)

trochę przymulało, ale dzięki skryptowi dociążającemu z niskim priorytetem jest znacznie lepiej

 

Dopłacili Ci do niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubah

doprosić się adminów nie mogę zliczania transferu... Problem raportuję od grudnia. Nie było by problemu gdyby nie fakt, ze po przekroczeniu pobierają pieniądze.

 

Dalej jest 0/150 gb ;]

 

= Nie, mam tyle ramu, że dodatkowego procesu nie będę wsadzał.

 

Na dodatek teraz mam złe odczyty ramu :) ticket wisi, ale po co naprawić ;P. Ponoć migrują na nowy system na który mnie mieli przenieść 2 dni temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kubah - dokłądnie nowy panel vps jest już gotowy, wszelkie prace o jakich informowaliśmy zostały wykonane i teraz już tylko importujemy dane do nowego panelu. Dziennie bardzo dużo ilość serwerów importujemy dlatego to trochę trwa, proszę o cierpliwość na dniach z pewnością otrzyma Pan dostęp do nowego panelu oraz wszelkie informacje.

 

Jeżeli chodzi o zliczanie transferu, zgadza się licznik nie był aktualizowany - jednak po przekroczeniu 80% dostepnego transferu otrzymałby Pan informacje o tym fakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam server VPS w budgetvps od dwóch lat. Potrzebuję go okazjonalnie żeby coś potestować, na co dzień stoi sobie kompletnie nieużywany. Z tego powodu wybrałem właśnie tą ofertę która oferowała najlepszą cenę na rynku.

Wszystko byłoby super, wsparcia wcale bym nie oczekiwał -( poinstaluje sobie wszystko sam, dnsy tez skonfiguruję jak trzeba ) tylko że nie mogę tego zrobić bo w panelu administracyjnym rzadko kiedy coś normalnie działa. Kilka dni temu miałem potrzebę reinstalacji na czysto systemu. Kliknąłem co trzeba i na tym się skończyło. System nie przeinstalowany, żadnej innej operacji wykonać nie mogę bo poprzednia operacja nie została jeszcze wykonana. I tak od kilku dni.

Support się odezwał po kilku dniach od zgłoszenia problemu ( po utworzeniu drugiego ticketu ), z zapytaniem. Odpowiedziaelm, no i kolejne dni mijają i cisza. Nadal mam stary system.

 

O ile pamietam od zawsze był problem z reinstalacją, tylko wcześniej support jakoś potrafil go rozwiązać w klika- klikanaście godzin. No i jak widzę do tej pory reinsalacja kuleje a support ma to w d.

 

Podsumowując, zdecydowanie nie polecam. Wygląda na to, że będę musiał poszukać innej oferty bo na reakcję chyba sie nie doczekam. Szkoda tylko że opłaciłem usługę za rok z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyżej opisany problem został rozwiązany po zmigrowaniu do nowego panelu administracyjnego. Szkoda tylko trochę, że musieliśmy to załatwiać na publicznym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubah

na tickety nie licz, napisz do Pana Marka na priva, zalatwi Ci sprawę od razu ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×