Skocz do zawartości

Polecane posty

Gość

cośsię stało z strona/firma ? :P

Bo ich strona mi nie świeci : (

`U mnie działa` ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, przenosiliśmy stroną na inną maszynę, u niektórych mogły się jeszcze nie rozpropagować zmiany w DNS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do przetestowania.

 

Proszę złożyc zamówienie i nr rachunku podesłać na bok@hitme.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem , mam najpierw kupić serwer , przetestować go a wy mi oddacie pieniążki ?

 

Chciałbym zapytać kogoś kto posiada tam serwer. Ponieważ kupowanie z góry na rok jest ryzykowne , a dzień testu może nie wykazać wszystkich + i - serwera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem , mam najpierw kupić serwer , przetestować go a wy mi oddacie pieniążki ?

 

Chciałbym zapytać kogoś kto posiada tam serwer. Ponieważ kupowanie z góry na rok jest ryzykowne , a dzień testu może nie wykazać wszystkich + i - serwera ;)

napisz jeszcze czego oczekujesz od takiego VPSa że nie chcesz z góry za rok zapłacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem , mam najpierw kupić serwer , przetestować go a wy mi oddacie pieniążki ?

 

Chciałbym zapytać kogoś kto posiada tam serwer. Ponieważ kupowanie z góry na rok jest ryzykowne , a dzień testu może nie wykazać wszystkich + i - serwera ;)

 

Źle się zrozumieliśmy. Proszę złożyć zamówienie, nie opłacać go, podać w mailu jego numer, a ja je Panu aktywuje bezpłatnie na okres testowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety zawiodłem się na owej firmie. Dzisiaj rano w ich świetnym panelu zainstalowałem Debiana 5.0 Default na moim świeżutkim wczoraj kupionym vps. Postanowiłem zmienić hasło root'a. No i czekam na tą zmianę hasła i czekam. Chwilę temu dostałem odpowiedź na mojego sms'a, abym opisał problem. Opisałem i czekam... Podobno rozwiązujecie problemy do 1 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W budgetvps masz niższy priorytet dla pomocy technicznej niż klienci z hitme.net.pl, więc pewnie dlatego Twoje hasło nie zostało jeszcze zmienione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmianę którą wykonał Pan poprzez panel dawno się wykonała. Klient użył formy kontaktu SMS, jednak nie pozostawiliśmy go bez pomocy mimo nie opisania dokładnie problemu a nawet nie podając nazwy użytkownika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie można hasła zmienić za pomocą polecenia passwd?

 

Jeśli użytkownik chce zmienić hasło z poziomu panelu, to najprawdopodobniej hasło zgubił lub nie pamięta :) Z panelem nigdy problemów nie miałem. 0 problemów przy reinstalce systemu czy zmianie hasła.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dotatkowo Bartku na dniach pokaże się druga odsłona naszego panelu serwerów VPS.

 

Zastosowaliśmy dużo modyfikacji, udoskonaleń oraz całkiem nowy interfejs graficzny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm na odpowiedź z ticket'u trochę się czeka. Tak więc najlepiej jest po prostu dzwonić do nich.

Miła obsługa, pan znający się na rzeczy. Uptime, nawet niezły. Na razie bez problemów.

Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując moją przygodę z budgetvps "żenada"

 

Brak wsparcia, odpowiedzi na tickety po 1-2 tyg, czasami wogole bez odpowiedzi.

 

Korzystałem z budgetvps i dałem sobie z tym "serwerem" spokuj.

Lepszy uptime i większą stabilność ma chyba mój serwer w domu. (to nie żart)

Jest to oferta raczej dla desperatów (osób lubiących ryzyko)

Jak napisał sam właściciel budgetvps w jednym z wątków :

BudgetVPS.pl - tanio, bez dodatków, bez gwarancji jakości, bez supportu.

 

Nie jestem złośliwy ale korzystałem już wielu ofert budgetowych głównie za granicą (USA), i nigdzie nie było tak tragicznie.

Nie polecam.

Ja mam podobnie w www.hitme.net.pl - jak mi się skończy tam abonament to uciekam stamtąd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojego doświadczenia nie mogę polecić usług tej firmy, już w pierwszych dniach były kłopoty z serwerem. Wysyłając zgłoszenia o awarii servera odpowiedzi przeważnie dostawałem po 24 godz od zgłoszenia, tak zleciał tydzień na rozwiązywaniu problemu.

 

 

Juz w pierwszym miesiącu uptime serwera wyniósł poniżej 99% (nie z mojej winy)... przez co moja strona straciła troche ludzi oraz pozycje w google.

 

 

 

 

Za tą cenę w zagranicznych firmach możemy mieć server z lepszymi parametrami. Jedną z takich firm jest Curvehost gdzie jeszcze nie miałem problemów z serwerem wszystko działa płynnie a za sume 8/10 zl w zależności od kursu walut dostajemy o wiele lepszy serwer!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba znudziło im się już przenoszenie lub brakło maszyn

najwyraźniej czas wrócić do tematu z sztucznym dociążaniem procesora

(rozpychaniem się łokciami na maszynie)

 

naturalnie problem nie występuje cały czas jednak w ostatnim czasie dość często

że budżetowa oferta hitme najlepiej nadaje się tak naprawdę tylko jako podręczna konsola, ew. backup ftp

jakość usługi maleje wraz ze wzrostem klientów upychanych na zapchanych maszynach

 

 

1. czemu pól roku chodziło to prawidłowo?

Usługa działa prawidłowo.

 

2. czemu prosta strona na vps może się ładować kilkadziesiąt sekund?

Jest Pan jedynym zgłaszającym taki problem, sugeruje to kłopoty wewnątrz Pańskiego kontenera.

 

3. czemu niewłaściwymi usługami chcecie psuć sobie opinie?

Usługi działają prawidłowo i jak na tą cenę i ten rodzaj usługi (budget jak sama nazwa wskazuje) nawet bardzo prawidłowo w stosunku do innych usługodawców.

 

naturalnie nie obyło się bez:

"Potrzebuje Pan wyższej jakości z gwarancją - proszę przejść do oferty z gwarancją - hitme.net.pl i takecloud.pl.

Z poważaniem,

Dominik Nowacki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Load Average 2.01 (przedtem ok. 0.01)

CPU 31-40% cały czas (przedtem w porywach do 2%)

 

czy byłem złym klientem że mnie tak traktowano? w ostatnim czasie często mój vps zamułał...

 

zmusioło mnie to rozpychania się stałym, zapętlonym, niskopriorytetowym skryptem do 40%

jak widać bardziej im na rękę że zużywam 40% , niż poprawić priorytety i zużywałbym max. 1%

Edytowano przez kori (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wygląda teraz lepiej

czyli vps u nich nie można zostawiać niedociążonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam postawione na najtańszym pakiecie kilka zwykłych stronek kilka na webspellu reszta to html + własna twórczość do tego 4 bazy mysql i mam sporo wolnych zasobów chociaż serwer potrafi raz na jakiś czas paść ale to nie jest takie złe. Za to ich support to horror trzeba mieć farta aby dostać odpowiedź, za to telefon odbierają zawsze i zawsze znajdują odpowiedź na pytania.

 

Podsumowując:

Serwer w budgetvps nadaje się pod strony ale nie jakieś ważne projekty.

Support to tylko przez telefon.

Jakość serwerów jak na cenę świetna.

 

Tyle z mojej strony

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i genalnie przez ich awarię zwalił się serwer

do panela dostępu nie ma bo nie pamiętam danych,

przypomnienie na mail: Podany email nie znajduje się w naszej bazie - sprawdź czy jest poprawny.

 

ehh panowie hitme co wy wyrabiacie

 

podziękowania dla hitme za rozwalenie serwera

 

retrieve_conf failed, config not applied

Reload failed because retrieve_conf encountered an error: 1

Added 1 minute ago

(freepbx.RCONFFAIL)

Asterisk Manager Connection Failure

Failed to connect to the Asterisk manager through port: 5038

Added 1 minute ago

(retrieve_conf.FATAL)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×