Skocz do zawartości
KALWI

[opinie] GlowaNet.pl

Polecane posty

Wystarczy nawet wysłać sms i max 20 minut i już Adam pracuje nad ew. usterką.

Powiem szczerze że kogoś takiego jak on to ze świecą szukać. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stasiu

Kiedyś korzystałem z Głowanet i było nie miałem zastrzeżeń, teraz też korzystam (Pakiet Mini) i wszystko dobrze, mogę powiedzieć że działa szybciej niż linuxpl.com (z którego też korzystam), cpanel po polsku, ogólnie za nim nie przepadam ale przynajmniej jest pl i nie ma tej lipnej skórki z którą muszę się męczyć w webd.pl, z Adamem można się dogadać bez problemu (czyli od razu można do niego pisać na ty a nie udawać że się jest miłym)

 

ogólna ocena 9/10

Za jakiś czas odnowię tą opinię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

W GłowaNET jestem prawie rok i mam tam kilka domen i miałem kilka pakietów hostingowych. Naprawdę polecam! W ciągu niecałego roku pamiętam tylko jedną awarię ale nie z winy administratora tylko awaria dysku. Po naprawie można było zagadać z Adamem o przedłużenie usługi przez tą awarię. Support bardzo szybki i co więcej skuteczny. Naprawa, zmiana pakietu itp odbywa się w ciągu kilku chwil. Właściciel cierpliwy dla nowicjuszy i zawsze pomaga. Aktualnie posiadam pakiet "własny". Czyli ustaliłem z Adamem pojemność, transfer i opłaty. Jestem zadowolony z hostingu i polecam go początkującym jak i zaawansowanym webmasterom. Mało jest takich firm!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kamikadze: możesz się pochwalić jakie ma parametry Twój "własny" pakiet i jaka cena brutto za rok go obowiązuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Posiadam w glowanet.pl pakiet "Bez limitu transferu" a dokładnie "Biznes 1" posiadam u nich konto od stycznia tego roku czyli coś już wydaje mi się ,że mogę napisać.

 

Wybrałem ten hosting po przeczytaniu opinii na forum, kierowałem się zwłaszcza dużym transferem gdyż chciałem przenieść portal dobrze rozwijający się i nie byłem w stanie obliczyć ile transferu będzie zużywał za 2-3 miesiące dziś transfer zużywany przeze mnie waha się w granicy ~300GB/Miesiąc. Obawiałem się, że oferta bez limitu transferu będzie działać jakoś wolno, wieszać się czy coś z tych rzeczy strasznie się myliłem, serwer działa mega szybko jak do tej pory zero awarii (a jeśli chodzi o błąd który opisywałem wcześniej to od jakiegoś tyg. już się nie pojawia więc tutaj duży plus dla Pana Adama), kontakt bezproblemowy na tickety odpisują bardzo szybko i zwięźle i chcą pomóc w rozwiązaniu problemu, a to wszystko dostałem za 90zł+vat !

 

Ogólnie polecam wszystkim nie zdecydowanym !

 

Pozdrawiam !

 

P.S.

 

Zapomniałem dodać a może kogoś to interesuje online średnio przebywa na mojej stronie 100 osób ,w momentach krytycznych liczba ta przekracza nawet 230 a serwer śmiga jak śmigał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam 

 

Większość napisała Cena = Jakość nieprawda.

 

 

 

Posiadam owy Hosting  u p. Adama. Jest bardzo dobry zero problemów jeszcze nia miałem okazji wejść na strone i zobaczyć napis w stylu nie można wyświetlić strony, Cena niska jakość bardzo wysoka. To samo z ticet-ami ile czekałem na odpowiedz może 10-15 min i na jedno dobrze zadane pytanie wystarczyła jedna odpowiedz. Teraz Wszystkim śmiało moge polecać ten hosting. I nie żyjmy przeszłością Kiedyś był krzakiem, ale już nie jest ! I p. Adam nie Robi łaski jeżeli mamy jakiś problem, a niestety inne hostingi robią. 100% Pewności i jakości na glowanet.pl.

 

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej spodobał się 14 dniowy okres próbny. Bardzo dobry serwer bez limitu transferu + nieograniczona pojemność bazy danych za tak niewielką cenę, nie wszyscy to oferują. Widać że porządna firma tak trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MikeHunt

Z firmą miałem do czynienia od września do coś około października 2009, bezproblemowa obsługa itd itp, strona została przeniesiona na inny hosting bo współadministrator to idiota. Kilka miesięcy temu potrzebowałem hostingu, w przeciągu minut wykupiłem i zapłaciłem, wszystko cacy, wgrałem WP itd. Schody zaczęły się w okolicach świąt, serwer padł, po godzinie już było ok. Sytuacja powtórzyła się jakiś czas później. Teraz serwer znowu padł na kilka GODZIN, nie minut co znacznie popsuło wizerunek firmy w moich oczach.

 

Ogólnie 7/10 za ostatnie pady serwera oraz dość długi okres oczekiwania na odpowiedź z supportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie...Testuję i zastanawiam się czy kupić, ale drugi dzień i jaka niemiła niespodzianka. To zbieg okoliczności czy moje konto "dla wymagających" będzie leżało połowę czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to kopali koło serwerowni i jakieś kable poucinali :)

 

hosting pierwsza klasa jak za takie pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
Dzięki, ja wiem, resztę czasu śmiga, ale brak info robi swoje.

505 911 658, na stronie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MikeHunt

Ja mam swoją hipotezę. W podziemiach serwerowni jest tajna baza rządowa gdzie testują prototypy działa EMP i dlatego serwery co chwila siadają.

 

@piotrostr

W zeszłym roku bez wahania poleciłbym GlowaNET. Teraz... Nie wiem co myśleć. Cztery, pięć razy w przeciągu trzech miesięcy? Wygląda na to że teraz całkowicie zresetowali serva bo nie idzie się dostać do cPanelu, nie działa FTP ani tym bardziej HTTP. Plus wygląda na to że całkowicie go wyczyścili za co jaja im urwę (dwa tygodnie modyfikowania WordPressa w 3,14zdu). Rzeczywiście kiepski start.

 

 

Na mojego ticketa odpowiedzieli po 1-2h (może dlatego że swego czasu sporo stron u nich miałem), standardowy bełkot "poprawimy się" i "przysięgam na moją matkę że to się już nie powtórzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie po poście dostałem info, więc wiem, ze następnym razem zamiast czekać godzinę na ticket to zadzwonię i sprawa będzie załatwiona w 5 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
Plus wygląda na to że całkowicie go wyczyścili za co jaja im urwę (dwa tygodnie modyfikowania WordPressa w 3,14zdu). Rzeczywiście kiepski start.

Dane nie zostały utracone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo tego wielu klientów jest zadowolonych z rekompensaty w postaci 6 miesięcy.

 

A właśnie co do tej rekompensaty, to jak to jest ? Trzeba sobie na nią w jakiś sposób zasłużyć (np. utrata jakiś danych) czy wystarczy ładnie poprosić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dniu wczorajszym na serwerze Bursztyn miała miejsce awaria hardware.

Dane zostały przywrócone. W przypadku pytań lub braku plików prosimy kontakt poprzez ticket. Wszystko zostanie rozwiązane.

 

Przepraszamy za wszystkie niedogodności. Każdego zainteresowanego rekompensatą w postaci dodatkowych miesięcy do abonamentu, zapraszam na ticket.

 

 

Takiego maila każdy dostal. Czyli wystarczy napisać i gotowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

Może w cPanelu wyczyściło ci opcję zdalnej obsługi bazy?

Jak na to nie zezwolisz i nie podasz hosta, to raczej działać nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj otrzymałem "LANSIARSKI" spam od głowy, choć nie jestem ich klientem od 2 miesięcy. (Ciągle dostaję wiadomości)

 

Witam

 

W ciągu najbliższych kilku dni będziemy stopniowo przenosić konta hostingowe, na profesjonalny serwer Hewlett Packard, do nowej serwerowni.

Ma to na celu poprawę jakości świadczonych przez nas usług.

 

Konfiguracja nowego serwera to:

 

HewlettPackard ProLiant DL180 G5

2x Intel Quad Core Xeon L5410

16GB DDR2

12x300GB SAS 15k

RAID10

Lokalizacja - Leaseweb, Netherlands

 

 

W związku z tym, użytkowników serweru "zuzia.glowanet.pl", prosimy tymczasowo o logowanie się poprzez domenę "jelcz.glowanet.pl"

Serwera się pisze.

Panie Głowa, proszę to poprawić, bo nie mam przyjemności otrzymywać od Pana emailii ;)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

A napisałeś na BOK informację o tym, iż nie chcesz otrzymywać maili? Nie.

Więc nie miej do mnie pretensji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

Może nie jest idealna, ale jest 100x lepsza od poprzedniej...

 

To oczywiste. Ale i tak pewnie z freecsstemplates zassana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

To nie jest darmowy theme ! Nie obraź się Adam ale ta jest lepsza od poprzedniej, taka bardziej życiowa :) %%% ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×