Skocz do zawartości
KALWI

[opinie] GlowaNet.pl

Polecane posty

Gość GrandBB

Taki jesteś `kozak`, a nawet nie potrafisz porządnie `sklepać` umowy, a na dodatek cofnąłeś się o 10 lat. Nie rozumiem dlaczego chwalisz się tym wszem i wobec? Nikomu twoje żale nie poprawiają humoru, niczemu nie służą. Nie jaraj się tak bardzo!

 

Jeśli masz jakieś problemy to zapraszam na pw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Taki jesteś `kozak`, a nawet nie potrafisz porządnie `sklepać` umowy, a na dodatek cofnąłeś się o 10 lat. Nie rozumiem dlaczego chwalisz się tym wszem i wobec? Nikomu twoje żale nie poprawiają humoru, niczemu nie służą. Nie jaraj się tak bardzo!

 

Nie przyszło Ci do głowy że to mógł notariusz albo adwokat pisać? Nie każdy włada językiem "prawnym". Do tego, nie bądź śmieszny... Powiesz mi że ty nigdy, ale to nigdy nie popełniłeś żadnego błędu? łał...

Edytowano przez mSurf.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przyszło Ci do głowy że to mógł notariusz albo adwokat pisać? Nie każdy włada językiem "prawnym". Do tego, nie bądź śmieszny... Powiesz mi że ty nigdy, ale to nigdy nie popełniłeś żadnego błędu? łał...

 

To notariusz? Widziałem takie pisma i te akurat pozostawia wiele do życzenia. Wygląda jak ściągnięte z neta i zmienione pod obecną sytuację. Co jak co, ale data chociaż powinna być poprawna. Chyba że to `globek` pisał... to sorry ;)

Edytowano przez tym (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@GrandBB:

Tak mi się wydaje, że takie umowy/porozumienia powinny pozostać pomiędzy firmami a nie być publikowane na publicznym forum.

Nie powinny. Zmuszanie nas do śledzenia biegu zdarzeń telenoweli GH<->GN jest co najmniej żenujące i prymitywne.

@GrandBB: Koniec tego dobrego. Masz zakaz, albo będzie ban.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×