Skocz do zawartości
Gość Bartosz Gadzimski

Upgrade forum do wersji 3.0

Polecane posty

Gość Spanner

 

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że do momentu pojawienia się modyfikacji umożliwiającej śledzenie reputacji zostanie ona wyłączona.

 

Modyfikacja już jest i dziś będzie dostępna na różnych stronach z modyfikacjami do IP.Board narazie wersja 1.0.0 ma globalne śledzenie statystyk, ale kolejne odsłony przyniosą dużo więcej zmian ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Modyfikacja napisana przez Spannera została dołączona na forum.

 

Wszystkim ciekawym polecam klikać i tropić niepokojące sytuacje :)

 

post-2-1256922184,92.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Historia reputacji" dostępna jest tylko dla moderatorów? bo jakoś nigdzie u siebie w panelu jej nie widzę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zaglądałem przez pewien okres czasu na forum bo miałem piekło w życiu, a tu takie zmiany :) Bardzo ładnie i fajnie, forum potrzebowało takiego "refresza" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie się podział nagłówek i menu na stronie głównej?

 

whtf1.th.png

 

I na podforach..?

 

whtfc.th.png

 

Na konkretnym temacie pojawia się już ale jakiś taki nie załadowany do końca.. no i avatar w prawym rogu wkleja się bodaj 3-4 razy.. polecam powiększyć..

 

whtf2.th.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Proponuję nacisnąć Ctrl+F5 . Jeśli nie pomoże to tylko "naprawa" przeglądarki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No coś się to forum nie bardzo lubi z operą to fakt.. ;) ale nie chce mi sę przechodzić na inną przeglądarkę, a tylko tutaj takie cyrki.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No coś się to forum nie bardzo lubi z operą to fakt.. ;) ale nie chce mi sę przechodzić na inną przeglądarkę, a tylko tutaj takie cyrki.. ;)

 

A to dziwne, bo ja z innej przeglądarki nigdy tu nie wchodziłem, a problemów pod Operą nie miałem żadnych i to zarówno na starej jak i na nowej wersji forum i na Operze od wersji bodajże 9.5x po 10.00. Nie masz przypadkiem w stylu włączonego trybu użytkownika, który blokuje menu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to dziwne, bo ja z innej przeglądarki nigdy tu nie wchodziłem, a problemów pod Operą nie miałem żadnych i to zarówno na starej jak i na nowej wersji forum i na Operze od wersji bodajże 9.5x po 10.00. Nie masz przypadkiem w stylu włączonego trybu użytkownika, który blokuje menu?

Hmm nawet nie wiem gdzie to jest.. więc pewnie mam standradowy tryb ustawiony na forum.. za to po włączeniu raportów, opera wypluwa w konsoli trochę błędów (ostrzeżeń także, ale te nie mają znaczenia więc je pomijam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Mnie jedynie przerażają problemy z wyświetlaniem stron www. Kiedyś był problem ale to co się obecnie dzieje to masakra. Ta sama przeglądarka na tym samym systemie potrafi inaczej wyświetlać stronę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spanner

http://www.webhostingtalk.pl/kontakt.php

 

Chyba podstrona nie daje sobie rady z załadowaniem układu graficznego :) Taka drobna poprawka na jakiś wolny długi jesienno/zimowy wieczór :)

 

 

poradzi sobie, jeśli będzie poprawiony adres do pliku CSS :) i ewentualnie lekkie przeróbki w kodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×