Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
blind fish

[pyatnie] wildwestdomains.com

Polecane posty

Oferują konta resellerskie do sprzedaży domen.. Ktoś z nich korzysta? I jakie ceny (bo tego nie doczytałem) u nich obowiązują za daną "końcówkę" jesli wpłacę te 99$?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bylem na jednym spotkaniu i wiem, ze jedna z 3 najwiekszych polskich firm zajmujacych sie rejestracja domen w sierpniu zacznie rejestrowac domeny zachodnie na podstawie umowy z Wild West Domain :)

 

Wild West Domain ma solidne referencje - GoDaddy ich poleca (ale nie wiem czy ta firma nalezy do GoDaddy czy tylko scisle wspolpracuja)

 

Zreszta od dawna zastanawiam sie nad ich oferta ale ...

rejestracja domen to nie jest dzialka na ktorej sie zarabia jakies duze pieniadze (chyba, ze jest sie GoDaddy, Tucowsem, Directnickiem :) )

Natomiast rejestracja domen jest dobrym uzupelnieniem oferty.

 

przy rejestracji domen najwiecej zarabi sie na uslugach dodatkowych

jesli ktos rejestrowal domeny w GoDaddy to wie o czym mowie ....

chcesz tam zarejestrowac domene to najpierw sprawdzasz czy jest wolna, pozniej dodajesz do koszyka i zaczyna sie :) :) .... pytania czy chcesz aby domena nie wskazywala w Whoisie do kogo nalezy ... doplata $8 za domene, czy chcesz do tej domeny hosting - oczywiscie dodatkowe doplaty, czy chcesz filtr antyspamowy - oczywscie doplaty, czy chcesz domene automatycznie zglosic do paru tysiecy wyszukiwarek - oczywiscie doplaty .... itp... zatwierdzasz, ze chcesz kupic tylko domene i .... dodstajesz nastepna strone z kilkoma roznymi ofertami ... przechodzisz na sam dol strony i dopiero zatwierdzasz, ze chcesz tylko sama domene :)

 

na domenie firmy zachodnie zarabiaja zalozmy 1-3 dolary, na uslugach dodatkowych o wiele, wiele wiecej :)

 

Na domenach zachodnich w polsce sie raczej nie zarobi bo od czasow slynnych afer z InterNaskiem ludzie wola kupowac zachodnie domeny w najbardziej renomowanych firmach nawet jesli ich to wiecej kosztuje (sam wiem co to znaczy bo stracilem kiedys kilka naprawde cennych domen u niesolidnego rejestratora). Zreszta kiedys kupowalo sie zachodnie domeny bo byly 5 razy tansze od polskich ale teraz powoli rozniece zanikaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie myślałem o sprzedaży domen, i oto chodzi że planowałem raczej nie sprzedaż detaliczną, tylko hurtową dla hostingodawców po np. 25 domen w jednym pakiecie i moze je sobie zarejestrować w każdej chwili.. A w Polsce 3 dol. zarobku sprawia że już przy ok 40 sprzedanych domenach inwestycja się zwróca.. Niemałym problemem jest właśnie obniżenie cen domen *.pl i dla części ludzi 60 pln za coś (dla nich) ładniejszego to niewiele, choć niektórzy wolą je zaoszczędzić i kupić comene *.com .. Ale i tak się nad tym biznesem zastanawiam.. A może ktoś miał bezpośrednio coś wspólnego z tym rejestratorem (lub innym) udostępniającym konta resellerskie :?:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem oferte enomu i znalazle jakies konto resellerskie za 460$ to odpuściłem.. A może mają jakieś inne cenowo "plany resellerskie" (poniżej 200$) i ile w danym planie biorą za domenę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze kilka kont resellera na enom ... wyslalem ci na PW co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli masz zwyklego reselera to mozesz tworzyc konta www. Jesli natomiast masz konto reseler na domeny to nie tworzysz kont www, ale rejestrujesz domene klientowi i udostepniasz mu panel do zarzadzania nia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×