Skocz do zawartości
Miłosz

[opinie] hetzner.de

Polecane posty

Gość nrm

Mamy XXI wiek a za granicą dalej istnieje sposób na ściąganie z karty? Nie ma czegoś takiego jak PayU, Płatności24?

hehe w zasadzie nie ma (masz paypala, mooneybooker i podobne) bo to własnie "ściaganie z karty" jest normalne, a Polska to 3ci świat dlatego masz PayU ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Tylko dlaczego bawią się w ściąganie z karty a nie mogą wrzucić API z Paypala czy innego znanego systemu i w tym momencie kończą się problemy z płatnościami, zabawami w przelewy międzynarodowe i inne cuda. Nie masz konta PP ? To sobie je załóż, to nic nie kosztuje, można z konta bankowego sobie szybko doładowywać i nie ma problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

można z konta bankowego sobie szybko doładowywać i nie ma problemu :)

No, ostatnie trzy doładowania w różnych odstępach czasowych szły tylko 24h, a support stwierdził "przecież doszło"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

To widać miałeś pecha, u mnie w przeciągu 15 minut kasa była na koncie PayPal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wam tez pinguja serwery dedykowane w hetzner wieczorami po 125msów? Czy oni to kiedys maja zamiar poprawic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszystko na routerach w eurorings w niemczech, na nich jest po 100-200ms, ale to nie tylko jak tak mam, wiele osob na to sie skarzy ktorzy u mnie korzystaja z serwera dedykownego w hetzner, ja mam np neostrade i tylko wieczorami mam taki ping, a kolega ma chello i tak samo wieczorami problemy...

 

edit: wlasnie przestalo pingowac po 130ms, dziwne to mniej wiecej zaczyna sie o godzine 20 i trwa do okolo 22:30 czyli w szczycie :)

Edytowano przez poppe (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×