Skocz do zawartości
crazyluki

Szukam grafika

Polecane posty

witam!

szukam solidnego, szybkiego grafika do dłuższej współpracy. Na teraz mam jedno zlecenie, dość szybkie, ale trzeba je zrobić dobrze bym chciał podjąć współpracę przy następnych (10 o tej samej tematyce w ciagu miesiaca).

 

Temat pierwszego zlecenia to kompletna grafika pod www pod firmę transportową. zakodowane do xhtml + css, lecz bez tego też się obejdzie.

Cena za wykonanie zlecenia - zależna od portfolio użytkownika, doświadczenia i pomysłów. Generalnie miedzy 100-200zł (+/- 20%)

 

Jak ktoś dobrze do xhtml + css koduje to także chętnie podejmę współpracę/wezmę kontakt.

 

Proszę o oferty na PW , ew mail moj.nick@gmail.com .

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kasa ogólnie nie jest wielka, ale PW poszło, może się dogadamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci krótko - jak potrzebuję skorzystać z usług kodera freelancera (bardzo wysokiej jakości kod), to płacę w HURCIE ok 200zł za samo kodowanie 5 plików w warstwach. Powodzenia w szukaniu solidnego Leonardo da Vinciego, który namaluje i zakoduje za takie pieniądze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

crazy za 500 zl jestem w stanie cos zalatwic :) *

 

* bardzo profesjonalny layout

 

w razie info zapraszam na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę się wtrącić ?

szukam wykonawcy który wykona to za określoną przeze kwotę ( zgodnie z regulaminem). Wiem że są graficy drożsi którzy się odpowiednio cenią. Nie miałem przyjemności pracować z grafikiem za 2000zł, ale za 1000 bez pocięcia już mi się zdarzyło.

 

 

Po cholere przy takich tematach taki offtop ?

wiadomo, można kupić malucha, można mercedesa. mam taki budżet i na to mnie stać. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK
Sory za offtop, ale dobrzy graficy nie biorą 500zł za layout tylko 2000 - bez pocięcia.

 

totalna bzdura ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doszła moja prywatna wiadomość (wysłana wczoraj wieczorem)? Nie widzę jej w wysłanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK
Doszła moja prywatna wiadomość (wysłana wczoraj wieczorem)? Nie widzę jej w wysłanych.

 

Do kogo wysylales ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xtd
totalna bzdura ...

 

Bzdurą jest pisanie o czymś o czym się nie ma pojęcia, czyli przaktycznie ~90% twoich postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja też mogę coś machnąć, za tą cenę, póki rok szkolny się jeszcze nie zaczął...

www.sponsi.net - specjalnie nie na PW, bo "a co mi tam" : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spons, Ty się tach tą swoją stroną nie chwal, bo jest spitolona... Pod Operą menu nie działa jak powinno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK
Bzdurą jest pisanie o czymś o czym się nie ma pojęcia, czyli przaktycznie ~90% twoich postów.

 

korzystam to wiem,

 

ps. masz 2000,twoja sprawa jak to zrobisz, grunt to dobrze zagospodarowac kase na inwestycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spons, Ty się tach tą swoją stroną nie chwal, bo jest spitolona... Pod Operą menu nie działa jak powinno :)

spitolona to malo powiedziane, nie da sie nic wybrac z menu. W menu mozemy tez kliknac na odnosik grafika ktory odsyla nas do pustej podstrony :D

 

 

 

PS. zdania rozpoczyna sie z duzej litery, na swojej witrynie powinienes tego przestrzegac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jak ktoś nie potrafi najechać myszką, to pewnie (żartuję ; ).. właściwie to pod IE też znika za szybko, ale jakoś nie chce mi się myśleć dlaczego tak się dzieje - jest to wbudowane w templatkę menu i jakoś nie ma czasu nad tym pomyśleć. Trochę mam to w "d".. hehe..

A jeszcze dodam, że ja przynajmniej nie boję się publicznie pokazywać swojej pracy... no i nie strugam mega mastah... nigdy nie mam czasu zająć się "swoją stroną" (swego czasu w ogóle tworzenie swojej strony uważałem za kompletny debilizm i szpanerstwo :D

 

Tak se wrzuciłem tu adres : ) raczej nie liczyłem, że nagle mnie gościu wybierze.. : )P

 

juventinio - ja? Bo chyba nie?

heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Się nie przejmuj, ja swoich stron nie mogę od kilku ładnych lat zmontować do kupy. Twoja przynajmniej wisi w necie, moje siedzą u mnie na dysku - wszystkie w fazie "pre-alfa" :)

A tak w ogole to kilka fajnych projektów zmontowałeś (odpaliłem FF i udało mi się przejrzeć). Od strony graficznej całkiem przypadła mi do gustu wizytówka kancelarii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×