Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
eKino.Tv

[opinia] Group5.pl

Polecane posty

Że ja się wtrącę - jak się to ma do tej sytuacji ?

Ano tak, że w dyskusji z klientem group5 zastosował chwyt niezgodny z prawem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No raczej nie, bo:

 

@eKino.Tv

Na potrzeby testów nie rozdaje danych osobowych, i widać dobrze w tym wypadku zrobiłem.

 

Więc ten paragraf ma się nijak do tego przypadku. @eKino.Tv sam przyznał, że wprowadził fałszywe/niepoprawne dane osobowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale prawo odnosi się do ogólnej zasady.

A poza tym, w momencie gdy group5 podawał te dane nie miał tak na prawdę pewności co do ich prawdziwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość group5

Nie no troll niesamowity - już o tobie pisałem @Krokodylu w temacie dywagacje.

 

A poza tym, w momencie gdy group5 podawał te dane nie miał tak na prawdę pewności co do ich prawdziwości.

 

jan kowalski

artooro24@o2.pl

owocowa 13,

pieklo, pomorskie, 00-666

Poland

888999000

 

Miałem 100% pewność co do nieprawidłowości tych danych. A jak ty nie masz to polecam wsiąść w samochód i udać się pod podany adres - i jak wrócisz już stamtąd to może przestaniesz trollować w tematach związanych z group5.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no troll niesamowity - już o tobie pisałem @Krokodylu w temacie dywagacje.

 

 

 

 

 

Miałem 100% pewność co do nieprawidłowości tych danych. A jak ty nie masz to polecam wsiąść w samochód i udać się pod podany adres - i jak wrócisz już stamtąd to może przestaniesz trollować w tematach związanych z group5.pl.

 

Tak się akurat zabawnie składa, że kwestiach prawnych nie opiera się na własnych przekonaniach a na twardo potwierdzonych faktach.

Poza tym pierwszą zasadą trollowania jest personalne atakowanie drugiej strony (vide "Nie no troll niesamowity")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×