Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
eKino.Tv

[opinia] Group5.pl

Polecane posty

@N3T5kY - to nie "puacz" (z tego co rozumiem chodziło Tobie o płacz).

 

Tylko informacja dla wszystkich, jeśli np. byś znalazł gdzieś w internecie swoją bazę danych, która miałeś tylko w 1-miejscu, przez chwilę.

 

"idź do sądu" - z tego co wyczytałem konto warte 40 zł - więc komu będzie chciało się biegać za 40 zł po sądach.

 

Takie informacje ja, np. chciałbym znać - by w przyszłości wiedzieć co np. omijać szeroką drogą.

 

 

Dziwny zbieg okoliczności adres IP zmiany konta wskazuje na Białystok - więc węzeł podejrzanych zaciska się do 1 miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też coś Ci zaproponuję - zamiast tak rozpaczać jak group5 w/g Ciebie "ukradło hasło", ustawiaj w każdym serwisie inne hasło - serio, wtedy coś takiego na pewno się nie zdarzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak dla ciebie bajki, i masz 100% pewności że to oni to idź do sądu, a nie puacz na forach, bo i tak nikt się nie przyzna - bo po co?

 

Nie mam czasu ani chęci na wojnę o 40zł bo to żaden pieniądz. Płakać nie mam zamiaru, bo już znalazłem alternatywę dla hostowania swoich skryptów, post umieściłem jedynie jako przestroga dla innych użytkowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat to hasło było tylko dla konta Megavideo.

 

bzdura, przecież zgodnie z tym wątkiem zostało ustawione jako hasło do usług @ group5 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

up

Zatem proszę mi wyjaśnić kto miał by taką informacje, że posiadam u Państwa konto hostingowe, a na nim umieszczone pliki z danymi do logowania na Megavideo + dostęp do mojego konta, by móc to wykorzystać na Waszą niekorzyść? Bajki jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@m.p.

 

Pogrubione,

Umieściłem tam własne skrypty zawierające login oraz hasło do serwisu megavideo.com

 

Więc powiedział, że umieścił skrypt w którym były zawarte dane do konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bzdura, przecież zgodnie z tym wątkiem zostało ustawione jako hasło do usług @ group5 ;)

 

Ależ skąd, hasło do usług było inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość group5

@kom4r zwróć uwagę na kolejność:

 

24/08/2009 01:57 - eKino.Tv zakłada konto z fikcyjnymi danymi

25/08/2009 02:09 - konto jest usuwane z serwera po stwierdzeniu fikcyjnych danych osobowych

25/08/2009 02:27 - email od eKino.Tv

25/08/2009 09:55 - moja odpowiedź na emial pana eKino.Tv (z naszym ip)

25/08/2009 10:00 - teoretyczna zmiana loginu i hasła

25/08/2009 16:30 (około) - telefon od eKino.Tv do naszego BOK

25/08/2009 17:29 - dostaje email od eKino.Tv z którego dowiaduję się o całej sprawie

 

Zwróć uwagę na to iż nigdzie nie zaprzeczyłem ani IP ani wykorzystanemu adresowi email.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również proponuję zgłosić jeśli coś panu zginęło. Odpowiednie służby powinny być wstanie ustalić co zaszło.

 

j.w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@m.p.

 

Pogrubione,

 

Więc powiedział, że umieścił skrypt w którym były zawarte dane do konta.

 

fakt, sorry, przegapiłem. swoją drogą, dużo miałeś tych plików na serwerze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt, sorry, przegapiłem. swoją drogą, dużo miałeś tych plików na serwerze?

 

Zaledwie kilka plików do testu "rzekomego" braku limitów którym się tak szczycą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość group5
Zaledwie kilka plików do testu "rzekomego" braku limitów którym się tak szczycą.

 

Wszystkie konta "Premium Hosting" uruchamiane są automatyczne. Okres testowy wynosi 7dni. Konta zakładane są z ograniczeniem do 1GB pojemności i 10GB transferu. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie konta są automatycznie podnoszone do pakietu Hosting_Premium.

 

Rzekomo to ja panu zmieniłem jakieś hasło i login.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaledwie kilka plików do testu "rzekomego" braku limitów którym się tak szczycą.

 

zapytałem się, ponieważ przy dużej ilości plików (prawie) nikomu nie chciałoby się grzebać we wszystkich plikach w poszukiwaniu jakichkolwiek haseł.

 

oczywiście nie oskarżam group5, ani nie piszę, że tego nie zrobili. ciekawy jestem finału tej historii, chociaż wątpię, aby skończyła się w sądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwróć uwagę na to iż nigdzie nie zaprzeczyłem ani IP ani wykorzystanemu adresowi email.

 

- Czy ja zrozumiałem dobrze - adres IP z którego dokonano zmian należy do Pana tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też coś Ci zaproponuję - zamiast tak rozpaczać jak group5 w/g Ciebie "ukradło hasło", ustawiaj w każdym serwisie inne hasło - serio, wtedy coś takiego na pewno się nie zdarzy ;)

 

Akurat to hasło było tylko dla konta Megavideo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość group5
@kom4r zwróć uwagę na kolejność:

 

24/08/2009 01:57 - eKino.Tv zakłada konto z fikcyjnymi danymi

25/08/2009 02:09 - konto jest usuwane z serwera po stwierdzeniu fikcyjnych danych osobowych

25/08/2009 02:27 - email od eKino.Tv

25/08/2009 09:55 - moja odpowiedź na emial pana eKino.Tv (z naszym ip)

25/08/2009 10:00 - teoretyczna zmiana loginu i hasła

25/08/2009 16:30 (około) - telefon od eKino.Tv do naszego BOK

25/08/2009 17:29 - dostaje email od eKino.Tv z którego dowiaduję się o całej sprawie

 

Zwróć uwagę na to iż nigdzie nie zaprzeczyłem ani IP ani wykorzystanemu adresowi email.

 

Oczywiście pomyliłem daty nie 25/08/2009 tylko 24/08/2009 - a że edytować nie mogę to cytuję i wyjaśniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że nie napawam sympatią do group5 (co można zobaczyć m.in. w temacie z opiniami o nich i temacie "dywagacje") szczerze wątpię, aby pan Wojciech układł jakieś tanie konto na megavideo. Próbujesz coś udowodnić, ale tak na prawde do końca sam nie wiesz co sie stało. Nie mając DOKŁADNYCH dowodów nic nie udowodnisz. Temat do kosza powinien pójść, bo to co się tu dzieje to parodia... Do tego jeszcze te daty ;) Coś koleś kręcisz :P a udowadnianie braku limitów, to nie tutaj, gdyż wszyscy wiedzą jak jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to wszystko układa się w sensowną całość. Group5 nie ma sensownych argumentów, email jest jego, IP nie zaprzecza.. coś kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie to wszystko układa się w sensowną całość. Group5 nie ma sensownych argumentów, email jest jego, IP nie zaprzecza.. coś kręci.

 

[ironia on] równie dobrze eKino.Tv nie podał żadnych pewnych dowodów, e-mail sam mógł zmienić i podmienić swoje IP w mailu o zmianie maila na IP group5... coś kręci. [ironia off]

 

nie można wysuwać 'pewnych' wniosków na podstawie takich dowodów jakie przedstawił eKino.Tv

 

edit - nie bronię eKino.Tv ani jego nie osądzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[ironia on] równie dobrze eKino.Tv nie podał żadnych pewnych dowodów, e-mail sam mógł zmienić i podmienić swoje IP w mailu o zmianie maila na IP group5... coś kręci. [ironia off]

 

nie można wysuwać 'pewnych' wniosków na podstawie takich dowodów jakie przedstawił eKino.Tv

 

edit - nie bronię eKino.Tv ani jego nie osądzam

 

Z tym, że ja mam dowód na na skrzynce pocztowej dlatego się o sugestie iż moglem zmodyfikować wiadomość, nie martwię. Nie wiem w jakiej formie był by dla Was wiarygodny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym, że ja mam dowód na na skrzynce pocztowej dlatego się o sugestie iż moglem zmodyfikować wiadomość, nie martwię. Nie wiem w jakiej formie był by dla Was wiarygodny?

 

dosyć trudno mnie przekonać, nie trudź się i nie próbuj tego robić, i tak nie jestem zainteresowany group5, nie wiem jak z innymi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamówienie z:

 

Date: 24/08/2009 01:57

IP Address: 94.254.138.1

Host: 94.254.138.1

 

Użytkownik - ekinogrp

 

Konto usunięte - Time: Mon Aug 24 02:09:29 2009 +0200

 

Powód:

 

jan kowalski

artooro24@o2.pl

owocowa 13,

pieklo, pomorskie, 00-666

Poland

888999000

 

Ustawa o świadczeniu usług drogą elektroniczną. art. 19 pkt. 5

Usługodawca nie może zestawiać danych osobowych usługobiorcy z przybranym przez niego pseudonimem.

Dziękuję za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×