Skocz do zawartości
marioside

Opinie Securityhost.pl

Polecane posty

Witam,

Dziś jeden z moich znajomych podesłał do mnie link tego hostingu po czym stwierdził iź ta firma ma: szaloną ofertę i ogromne serwer.

Czy któryś z użytkowników WHT miał do czynienia z owym hostingiem ?>

Moim zdaniem to kolejny wyrośnięty krzak z dodatkiem REGONU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firma:

Securityhost - Karol Mrozik

REGON: 060494998

Mail: admin@securityhost.pl

Tel. 517-200-029

 

Szkoda, że adresu nie ma gdzie ta "firemka" się mieści :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też to wlaśnie w południe na allegro znalazłem :lol:

 

Hmm z regulaminu to tylko jest ograniczenie przyrostu dziennego konta do 20 gb a poza tym to nie widziałem nic szczególnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Server Type: 	Apache 
IP Address: 	89.76.72.197
IP Location		- Lubelskie - Lublin - Upc Polska Sp. Z O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dostałem tam hosting w zamian za reklamę, prowadzę stronę www.gamesbnet.pl - szczerze polecam hosting działa bezproblemowo i szybko, a Karol Mrozik zawsze pomoże jeśli mam jakiś problem/potrzebę ;)

 

Specjalnie się zarejestrowałem żeby to napisać :) Może dzięki temu ktoś nie wykupi hosting u jakiejś beznadziejnej firmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałem tam hosting w zamian za reklamę, prowadzę stronę www.gamesbnet.pl - szczerze polecam hosting działa bezproblemowo i szybko, a Karol Mrozik zawsze pomoże jeśli mam jakiś problem/potrzebę :)

 

Specjalnie się zarejestrowałem żeby to napisać :) Może dzięki temu ktoś nie wykupi hosting u jakiejś beznadziejnej firmy :)

 

Jak na hosting na łączu Chello to jestem pełen podziwu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm co powiecie na zapchanie tego łącza chello elo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm co powiecie na zapchanie tego łącza chello elo ?

 

 

A co powiesz na Ustawę o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji?

Żal mi nie tyle Ciebie, co firmy którą reprezentujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś z firmy Securityhost (posługujący się adresem bok@securityhost.pl) mógłby przestać dodawać opinie na Hostingi.pl ?

 

a nie mógłbyś po prostu dodać opcji blokowania adresów e-mail? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z chwilą kiedy to pisałeś, zapewne ta informacja była niedostępna, ale teraz na http://securityhost.pl/regulamin-hosting.pdf jest wszystko opisane, gdzie i przy jakiej ulicy ;)

 

Przeczytalem ten regulamin. Wedlug mojej oceny zawiera on klauzule niedozwolone. I to na tyle, ze wlasciciel firmy moze miec problemy.

Pana Karola M. zapraszam na PW tam jemu wszystko wyjasnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje slicznie Panu o nick " softnet" za pomoc szkoda ze mało jest takich ludzi na swiecie. Panu Krystianowi za miło rozmowe chodz na początku wcale nie była miła ;-)

 

 

ns1.securityhost.pl. [94.23.227.21]

ns2.securityhost.pl. [213.186.33.199]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje slicznie Panu o nick " softnet" za pomoc szkoda ze mało jest takich ludzi na swiecie.

 

Drobiazg! Ciesze sie, ze moglem pomoc :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UPC to już chyba nieaktualne

 

94.23.227.21 -> OVH

 

 

150zł rocznie??? w pakiecie strona głowna i WHMCompleteSolution na tym samym serwerze co strony klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
w pakiecie strona głowna i WHMCompleteSolution na tym samym serwerze co strony klientów.

I?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I?

 

I to jest fakt i to jest nieodpowienie, niebezpieczne, nieodpowiedzialne, nieprofesjonalne, niedopuszczalne i jeszcze pare przymiotników.

 

 

Cytat:

"hmmm co powiecie na zapchanie tego łącza chello elo ?"

 

Cytat:

"A co powiesz na Ustawę o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji?

Żal mi nie tyle Ciebie, co firmy którą reprezentujesz."

 

 

Ustawa o nieuczciwej konkurencji nie ma tu nic do rzeczy.

 

 

Art. 268. § 1. Kto, nie będąc do tego uprawnionym, niszczy, uszkadza, usuwa lub zmienia zapis istotnej informacji albo w inny sposób udaremnia lub znacznie utrudnia osobie uprawnionej zapoznanie się z nią, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

 

§ 2. Jeżeli czyn określony w § 1 dotyczy zapisu na komputerowym nośniku informacji, sprawca podlega karze pozbawienia wolności do lat 3."

 

W moim odczuciu zapchanie łącza to utrudnianie zapoznania się z informacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

150zł rocznie??? w pakiecie strona głowna i WHMCompleteSolution na tym samym serwerze co strony klientów.

 

tak na tym samym serwerze co strony klientów ponieważ jest na chwile obecna jeden serwer i niema potrzeby kupna drugiego jestem zbyt krótko na rynku

 

z czasem napewno to się zmieni ,fakt wcześniej stało to na chello i ma moim pc którego obecnie używam ,po prostu zaczynałem od zera.

 

Za pierwsze zarobione pieniądze zamieniłem to na serwer z prawdziwego zdarzenia.

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
I to jest fakt i to jest nieodpowienie, niebezpieczne, nieodpowiedzialne, nieprofesjonalne, niedopuszczalne i jeszcze pare przymiotników.

Dlaczego niedopuszczalne?

Co w tym takiego nieodpowiedzialnego?

Co w tym takiego niebezpiecznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sądziłem że będe to musiał komuś tłumaczyć.

 

Chodzi o bezpieczeństwo, do serwera gdzie stoi strona główna nie może mieć dostępu żaden klient.

Kiedy agresororowi zostanie przyznana jakakolwiek usługa na awakowanym serwerze, ilość wektorów ataku wzrosta w postepie geometrycznym, tutaj jest to nie "jakakolwiek usługa" a dostęp do PHP i dziesiątek jego modułów, jest mało prawdopodobne, że takiego serwera nie da się skutecznie zaatakować.

 

Jeżeli do serwera ma dostęp tylko administracja, możliwości ataków są ograniczone.

 

Pozostanie też kwestia dostępności strony głównej w przypadku awarii.

Nie wiem co w tym twoim przedsięwzięciu jest "security" skoro tak się nazywasz, jak dla mnie nic.

 

 

Czy już jest jasne laczego nie można umieszczać strony głównej hostingu na tym serwerze co strony klientów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×