Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
exec

Co się stanie gdy ?

Polecane posty

Nie można założyć opcji na zarezerwowaną domenę

net.pl jest zarejestrowana, a nie zarezerwowana.

A to, że należy do NASKu, który raczej nie będzie zapominał o jej odnowieniu, to taki drobny szczegół.

Ale dzięki takim osłom NASK zarabia kolejne (choć niewielkie) pieniądze za opcje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
net.pl jest zarejestrowana, a nie zarezerwowana.

A to, że należy do NASKu, który raczej nie będzie zapominał o jej odnowieniu, to taki drobny szczegół.

Ale dzięki takim osłom NASK zarabia kolejne (choć niewielkie) pieniądze za opcje :D

Ja się tylko dziwię co za firma założyła opcję na tego typu domenę. Osobiście omijałbym ją szerokim łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się tylko dziwię co za firma założyła opcję na tego typu domenę. Osobiście omijałbym ją szerokim łukiem.

A z jakiego to niby powodu?

Przecież to znakomita okazja do zarobienia sobie, poza tym czym różni się technicznie net.pl od np. al0.pl i innych trzyliterówek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z jakiego to niby powodu?

Pewnie dlatego, że jest to jawne i bezczelne nabijanie klienta "w butelkę"? Chyba nikt o zdrowych zmysłach nie wierzy, że uda mu się przejąć od NASK'u domenę funkcjonalną? Jeśli ktoś w to wierzy to chyba jednak już czas udać się na odpowiednie badania (bez urazy).

 

Przecież to znakomita okazja do zarobienia sobie, poza tym czym różni się technicznie net.pl od np. al0.pl i innych trzyliterówek?

Ponownie (drugi raz w tym temacie) odsyłam do zasad rejestracji domen na stronach NASK: http://dns.pl/rejestracja-domen.html - przede wszystkim do informacji o domenach funkcjonalnych NASK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

JarekMk mod da o sobie znać w najmniej spodziewanym momencie i wykasuje Twój post - tak to się tutaj odbywa : )

 

najdmen akurat dział (chyba wcześniej nie było w Piaskownicy? czy było?) zaje... ście usprawiedliwia pisanie o pierdołach typu pierogi ruskie, heh

 

ej.. ja myślałem, że to z domeną net.pl to takie jaja są.. a wy naprawdę myślicie, że ktoś założył na to opcję i jeszcze zastanawiacie się ile na tym zarobić? Fiercio... NO WIESZ? ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

Temat o wszystkim i o niczym, dobrze że znalazł się w piaskownicy.

Nie mniej jednak myślę, że pisanie jaki to jaki alkohol się idzie wypić jest grubo nie na miejscu.

Też mam pisać że idę na kefir maluty który ma jakieś 15 gram białka ?

Zróbcie sobie jakiś temat z ankietą o tym piwie czy wódce, może to wydzielimy...

 

ps. Finlandia to chyba najgorsza wódka jaką miałem okazje kosztować w życiu, kupujcie ludzie polskie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pytam: gdzie ta brać moderatorów? Tylu jest, a nic nie robią...

 

Oj, to jest piaskownica :) I nie bądź taki mądry bo Cię ruscy na komputer wezmą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, to jest piaskownica :) I nie bądź taki mądry bo Cię ruscy na komputer wezmą :D
Jest, ale nie była, więc nie wiem po co dokładasz kolejny durny post do tego tematu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest, ale nie była, więc nie wiem po co dokładasz kolejny durny post do tego tematu?

 

Bo w momencie gdy go dokładam to jest piaskownica. A odnośnie posta jarkamk, to dochodzimy do takiej paranoi, że każdy chce być forumowym aktywistą, a więc

-pouczamy moderatorów

-pouczamy piszących, że zły dział

-że już było

-rozpoczynamy burzliwą dyskusję gdzie przenieść posta

-oburzamy się, że post który skrytykowaliśmy nie trafił do kosza

-oburzamy się, że nasz tam trafił

-wytykamy komuś kto zabrał głos, że jest nowy na forum (wszak "jednopostowcom" nie wolno się wypowiadać)

-pouczamy moderatorów, że temat jest do zamknięcia

itd itd, inwencja aktywistów na forach nie zna granic...

Tak to jest jak się wyżej lalala niż się lalala ma :D

Administracja forum sobie poradzi, naprawdę...

 

PS. Złość piękności szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat o wszystkim i o niczym, dobrze że znalazł się w piaskownicy.

Nie mniej jednak myślę, że pisanie jaki to jaki alkohol się idzie wypić jest grubo nie na miejscu.

Też mam pisać że idę na kefir maluty który ma jakieś 15 gram białka ?

Przejrzyj sobie proszę tematy dot. zlotów WHT na tym forum. Widziałem gdzieś temat w którym publicznie osoba niepełnoletnia prosi pozostałych uczestników wątku o zakup alkoholu podczas spotkania (jak się domyślam z pozostałych postów- ktoś jej nawet ten alkohol kupił). To jest grubo nie na miejscu. Nie mówiąc o tym, że niezgodne z obowiązującym nas w tym kraju prawem.

 

Samo pisanie o alkoholu w temacie tego pokroju (czyli i tak nic nie wnoszącym po którym widać było od razu, że trafi do kosza/piaskownicy) biorąc pod uwagę, że zarówno ja jak i Sponsi jesteśmy ludźmi powyżej 18-ego roku życia nie jest niczym nie na miejscu, a już na pewno nie "grubo" jak to określiłeś. Tym bardziej, że nie są to posty które mogą w jakikolwiek sposób uwłaczać naszej godności osobistej, ani też (np.w moim przypadku) wpływać negatywnie na mój wizerunek/reprezentowanej przeze mnie tutaj firmy. Zwłaszcza, że napisałem o piciu alkoholu po pracy, a nie w trakcie.

 

Myślę, że jest na tym forum znacznie więcej postów (dot. publicznego "upodlenia się") do których można się przyczepić, aniżeli mój post o piwie jakie lubię czy post Sponsiego na temat spożywanej wieczorem wódki i ciekawe, że jakoś nikt tego w stosunku do innych nie robi. Jeśli ktoś ma problem, że od czasu do czasu wspomnę o czymś co lubię robić prywatnie (poza pracą, bo nie samą pracą człowiek żyje) mimo iż jest to "forum branżowe" to przecież ani ja, ani Sponsi nie zmuszamy nikogo do czytania naszych postów. Ja przynajmniej nikogo nie zmuszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Proponuję co poniektórym naprawdę wstać od kompa i przejść się dookoła bloku.. i nie mam tu na myśli piszących pierdoły (halooo? to jest przecież Piaskownica?).. ale jak już kogoś "bierze", że ktoś inny sobie na luzie pisze o tym i owym.. to sorry..

masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pytam: gdzie ta brać moderatorów? Tylu jest, a nic nie robią...

 

 

Jako, że widzę tutaj jeden wielki offtopic to ja napiszę też coś głupiego. W chwili obecnej cytuje jeden z komentarzy który był w komentarzach na onecie(Artykuł dotyczący wykolejenia się pociągu).

 

 

"A ja się pytam gdzie byli rodzice" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skończyłem pracę. Czekam na narzeczoną i jak tylko wróci, odpalam "Świnkę" (Sonnenbräu Eber-Weisse - piwko pszeniczne) na Twoją cześć. Rozbawiłeś mnie dziś do łez (zwłaszcza tym zacytowanym przeze mnie powyżej postem).

 

Zrobiłem sobie skrin-szota tej wypowiedzi i rozsyłam znajomym. Komentarze nie nadają się do publikacji :D

 

Dawno nie widziałem takiego kiczu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

kaczy: Widzę nie mamy o czym rozmawiać, bo to jedynie strata mojego czasu.

 

 

Nie ma co więcej tego drążyć zamykamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×