Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
exec

Co się stanie gdy ?

Polecane posty

Mam pytanie. Co się stanie, gdy załóżmy, że ktoś kupi domenę :

nazwadomeny.net.pl

a druga osoba posiadająca 3literówkę net.pl postawi sobie subdomene

nazwadomeny.net.pl

 

2 identyczne nazwy. Czy nastąpi wtedy konfilkt?

 

Bardzo mnie to ciekawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie. Co się stanie, gdy załóżmy, że ktoś kupi domenę :

 

a druga osoba posiadająca 3literówkę net.pl postawi sobie subdomene

 

 

2 identyczne nazwy. Czy nastąpi wtedy konfilkt?

 

Bardzo mnie to ciekawi.

 

nie da się tak :P

.net.pl to prefix nasku i nie bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting
nie można wykupić domeny net.pl ?

 

:):):):):P Padłem.... Adami no nie można tak jak napisał najdmen to prefix nasku... no chyba, że masz tyle pieniędzy ile ktoś wczoraj dawał za kurnik to ci z chęcią oddadzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

exec dzisiaj rozbawiamy wht.pl :P

 

Tak na serio to jak wyżej - nie da się zarejestrowac ani net.pl ani com.pl itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat tak mnie rozbawił, że za 15 minut (kończę pracę) pyknę sobie jakieś dobre piwko.

 

Chociaż tyle dobrego dla ludzkości zrobiłem :P

 

Można zamknąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co zrobić ;D nie wiedziałem, zapytałem, zrobiłem z siebie pacana :P

Skończyłem pracę. Czekam na narzeczoną i jak tylko wróci, odpalam "Świnkę" (Sonnenbräu Eber-Weisse - piwko pszeniczne) na Twoją cześć. Rozbawiłeś mnie dziś do łez (zwłaszcza tym zacytowanym przeze mnie powyżej postem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skończyłem pracę. Czekam na narzeczoną i jak tylko wróci, odpalam "Świnkę" (Sonnenbräu Eber-Weisse - piwko pszeniczne) na Twoją cześć. Rozbawiłeś mnie dziś do łez (zwłaszcza tym zacytowanym przeze mnie powyżej postem).

Jak zwykle szpan.. jak nie mac air to piwo za 20 zł .. żal mi Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie bez nerwów :P Kolega Kaczy z Piotrkowa to może kiedyś w moich okolicach na piwie będzie :)

 

Zamknijmy temat bo będzie OT :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zlatý Bažant nápoj pro své zdraví :P

Cały temat i tak jest do zamknięcia, więc pokuszę się o offtopic. Zlatý Bažant (znane też jako Golden Pheasant) to piwko słowackie i jest raczej sikaczem aniżeli dobrym piwem. Jeśli chcesz napić się czegoś dobrego od naszych czeskich sąsiadów to polecam Primator'a 16 (7% alk. wczoraj piłem), a także Primatora 21 (9% alk.), oraz Primatora 24 (10% alk.) Do tego ostatniego zwłaszcza trzeba mieć już dość mocną głowę. Bardzo gęsty (ze względu na dużą ilość słodu) i bardzo mocny. Tyle o piwkach z tegoż regionu. Nie jestem jakimś szczegółnym piwoszem/znawcą, ale lubuję się w dobrych smakach piwa z różnych zakątków świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

kaczy tjaaaaaaa..... heh... ja tak łażę po forach z nudów (bo to wakacje, czyli dwa "miechy" luzu) i czytam tych ludzi.. i newsy na Onecie, Hodze, Interii (WP.pl bojkotuję od ok. 2 miesięcy) o grypach, dupach i innych bzdurach i tak mnie to rozbraja, że ostatnie trzy wieczory z rzędu "pykam" sobie Finlandię grejpfrutową (zacząłem z nówcią 0,7) póki się nie "zmęczę"... aż czekam na komentarz mojej kobiety...

 

A żeby nie offtopować, to dodam, żeby jeszcze pownikać co się stanie jak posiadać domeny nazwadomeny.net.pl sobie założy poddomenę "www".nazwadomeny.net.pl - a co, tak do kompletu!

 

heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech każdy robi to co lubi, ale niech się chociaż z tym nie obnosi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Domena net.pl jest zarezerwowana. Niemniej załozyłem na nią opcje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech każdy robi to co lubi, ale niech się chociaż z tym nie obnosi...

Ja wiem, że żyjemy w kraju w którym pije się głównie wódkę (najlepiej "z mety"), ale picie piwa znacznie lepszego niż reklamowane powszechnie w telewizji jest takim samym szpanem jak jedzenie zupy łyżką- względem tych krajów których cywilizacja jeszcze nie dotknęła i w których nadal jeszcze jada się rękoma. Przynajmniej takie jest moje osobiste zdanie w tym zakresie.

 

Posiadanie sprzętu Apple również było może i szpanem, ale jakieś 10 lat temu, a nie w obecnych czasach kiedy większość redakcji/mediów (np. całe TVN) pracuje głównie na takim właśnie sprzęcie. Panowie- jeszcze trochę, a za szpan na tym forum zostanie uznane posiadanie oryginalnej wersji Windowsa względem takiej "od sąsiada" w cenie nośnika, albo chodzenie do pracy/klienta "pod krawatem" zamiast w dresie. Dla jednych tutaj jest to szpan, a dla innych normalność. Proponuję nieco zweryfikować swoje podejście do otaczającego świata- zwłaszcza to dot. szpanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem, że żyjemy w kraju w którym pije się głównie wódkę (najlepiej "z mety"), ale picie piwa znacznie lepszego niż reklamowane powszechnie w telewizji jest takim samym szpanem jak jedzenie zupy łyżką- względem tych krajów których cywilizacja jeszcze nie dotknęła i w których nadal jeszcze jada się rękoma. Przynajmniej takie jest moje osobiste zdanie w tym zakresie.

 

Posiadanie sprzętu Apple również było może i szpanem, ale jakieś 10 lat temu, a nie w obecnych czasach kiedy większość redakcji/mediów (np. całe TVN) pracuje głównie na takim właśnie sprzęcie. Panowie- jeszcze trochę, a za szpan na tym forum zostanie uznane posiadanie oryginalnej wersji Windowsa względem takiej "od sąsiada" w cenie nośnika, albo chodzenie do pracy/klienta "pod krawatem" zamiast w dresie. Dla jednych tutaj jest to szpan, a dla innych normalność. Proponuję nieco zweryfikować swoje podejście do otaczającego świata- zwłaszcza to dot. szpanu.

 

A ja proponuję abyś wyluzował z tak namiętnym opisywaniem tego co pijesz, nie widziałem aby ktoś inny wypisywał podobne rzeczy na branżwoym forum :P

p.s. niektórzy piją wieczorami szkocką za 160 zł/butelka i nie opisują tego na forum WHT ...

 

szpan nie szpan ale aż takiego offtopu nie musimy robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):):P:) Padłem.... Adami no nie można tak jak napisał najdmen to prefix nasku... no chyba, że masz tyle pieniędzy ile ktoś wczoraj dawał za kurnik to ci z chęcią oddadzą :)

 

Wiem wiem... to moja dziwna odp. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja proponuję abyś wyluzował z tak namiętnym opisywaniem tego co pijesz, nie widziałem aby ktoś inny wypisywał podobne rzeczy na branżwoym forum :P

Nie muszę wyluzowywać- ja jestem cały czas całkowicie wyluzowany. Nie widzę w tym ani szpanu, ani namiętności której się doszukujesz. Temat i tak jest z cyklu "o wszystkim i o niczym" i niedługo zapewne jakiś moderator przeniesie go do kosza.

 

p.s. niektórzy piją wieczorami szkocką za 160 zł/butelka i nie opisują tego na forum WHT ...

Gratuluję. Ja nie obnoszę się z tym ile kosztują trunki jakie pijam (bo to właśnie uznać można za szpanerstwo), a jedynie- jako iż temat i tak jest dość luźny postanowiłem coś- równie luźno innym polecić. Jak w innym temacie polecę komuś dla przykładu jakiś dobry film to też zostanę przez Ciebie uznany za szpanera? (tylko z jakiego powodu? że oglądam filmy, czy że mam w domu telewizor?).

 

Jestem na tym forum reprezentując firmę, ale nie znaczy to iż od czasu do czasu nie mogę w jakimś temacie wypowiedzieć się nieco luźniej niż polecając jedynie swoją ofertę. Z częścią swoich klientów również utrzymuję kontakty pozasłużbowe i z kilkuletniego doświadczenia wiem, że trochę prywaty nikomu jeszcze nigdy nie zaszkodziło. Mnie przynajmniej nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie muszę wyluzowywać- ja jestem cały czas całkowicie wyluzowany. Nie widzę w tym ani szpanu, ani namiętności której się doszukujesz. Temat i tak jest z cyklu "o wszystkim i o niczym" i niedługo zapewne jakiś moderator przeniesie go do kosza.

 

 

Gratuluję. Ja nie obnoszę się z tym ile kosztują trunki jakie pijam (bo to właśnie uznać można za szpanerstwo), a jedynie- jako iż temat i tak jest dość luźny postanowiłem coś- równie luźno innym polecić. Jak w innym temacie polecę komuś dla przykładu jakiś dobry film to też zostanę przez Ciebie uznany za szpanera? (tylko z jakiego powodu? że oglądam filmy, czy że mam w domu telewizor?).

 

Jestem na tym forum reprezentując firmę, ale nie znaczy to iż od czasu do czasu nie mogę w jakimś temacie wypowiedzieć się nieco luźniej niż polecając jedynie swoją ofertę. Z częścią swoich klientów również utrzymuję kontakty pozasłużbowe i z kilkuletniego doświadczenia wiem, że trochę prywaty nikomu jeszcze nigdy nie zaszkodziło. Mnie przynajmniej nigdy.

 

Ja nie pisałem nic o szpanie wcale nie wychodzę z załozenia że jak ktoś pije alkohol droższy niż inny to jest to szpan - smakuje to zdrówko, tylko o tym, że niedługo będziemy na WHT pisać o przepisach na pierogi ruskie z takim podejściem ...

 

Ja nie obnoszę się z tym ile kosztują trunki jakie pijam (bo to właśnie uznać można za szpanerstwo)

Odbierasz oczywiście po swojemu, "niektórzy" nie znaczy Najdek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie pisałem nic o szpanie wcale nie wychodzę z załozenia że jak ktoś pije alkohol droższy niż inny to jest to szpan - smakuje to zdrówko, tylko o tym, że niedługo będziemy na WHT pisać o przepisach na pierogi ruskie z takim podejściem ...

Proponuję zajrzeć do działu "Piaskownica". Nie wiem czy akurat przepis na pierogi ruskie, ale jak dobrze poszukasz to wiele przytoczonych przez Ciebie podobnych tematów (na podobnym poziomie) tam znajdziesz. Z mojej strony EOT.

 

Proszę moderatora o wessanie tematu do kosza (aż dziwne, że jeszcze nikt tego nie zrobił).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domena net.pl jest zarezerwowana. Niemniej załozyłem na nią opcje ...

Nie można założyć opcji na zarezerwowaną domenę.

 

Za dns.pl

Opcja jest możliwa wyłącznie w stosunku do nazwy domeny, która w dacie zawarcia Umowy jest utrzymywana na rzecz osoby trzeciej (abonenta). Opcji nie stosuje się do nazwy domeny, jeżeli trwa w stosunku do niej spór w rozumieniu Regulaminu nazw domeny z dnia 18 grudnia 2006r. opublikowanego w witrynie internetowej http://www.dns.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×