Skocz do zawartości
Freecast

Darmowe serwery shoutcast

Polecane posty

Co to ma oznaczać?

 

Z dniem dzisiejszym nasza strona została odblokowana poprzez google . Wyszukiwarka Google.pl zablokowala nasza strone dla tego że w źródle naszej www Robot spamujacy dopisal kod inframe który poprzez google odczytywany jest jako atak .Zapraszamy na ostanie dni naszej promocji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z dniem dzisiejszym nasza strona została odblokowana poprzez google . Wyszukiwarka Google.pl zablokowala nasza strone dla tego że w źródle naszej www Robot spamujacy dopisal kod inframe który poprzez google odczytywany jest jako atak .Zapraszamy na ostanie dni naszej promocji ;)

 

e tam, nie jest odblokowana, a na stronie jest piękny 'Forbidden' :mellow:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dla Ciebie radę kolego z Freecast.pl, skasuje kod iframe plus zainwestuj w zabezpieczenia maszyn i w nową grafikę. :mellow:

 

PS. Chcesz zostać klientem Freecast.pl ? Lepiej tego nie rób zaoszczędzisz sobie nerwów. ;)

Pozdrowienia dla klientów Freecast.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DamianM A-H
Mam dla Ciebie radę kolego z Freecast.pl, skasuje kod iframe plus zainwestuj w zabezpieczenia maszyn i w nową grafikę. :mellow:

 

PS. Chcesz zostać klientem Freecast.pl ? Lepiej tego nie rób zaoszczędzisz sobie nerwów. ;)

Pozdrowienia dla klientów Freecast.pl

Widać jak Pan jest obeznany z informacją, którą wszyscy wiedzą... Mianowicie przechowywanie prostych hasełek w TC i innych klientach ftp powodują, iż przechwytuje je bot i sam dodaje iframe w kod strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem ów firma stara sie uporac z tym problemem tzn walczy z google o odblokowanie domeny jednak wbrew pozorom polecam uslugi tej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem ów firma stara sie uporac z tym problemem tzn walczy z google o odblokowanie domeny jednak wbrew pozorom polecam uslugi tej firmy

 

Teraz już wiemy po co potrzebowałeś kontakt do google... :mellow:

http://www.webhostingtalk.pl/index.php?sho...0&hl=google

Współwłaściciel/Pracownik/Przyjaciel...?

 

http://freecast.pl/ - nadal witryna zgłoszona jako dokonująca ataków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce zapeszać ale u smeka pożyje to rok / dwa i zginie... (zmieni nazwę)

 

To nie zapeszaj i martw sie o siebie, wg stat.gov.pl firma dziala 4 lata takze nie zapowiada sie na pozegnanie z biznesem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie zapeszaj i martw sie o siebie, wg stat.gov.pl firma dziala 4 lata takze nie zapowiada sie na pozegnanie z biznesem.

 

Żyć żyje 4 lata ale działa jak działa czyli słabo, na początku istnienia ów firmy byłem jednym z ich klientów pierwszych i po 1 miesiącu już zmienili nazwę na inną :), w sumie to nazwa jako cast24.pl najdłuższej się utrzymała ze wszystkich teraz ją zastępuje nazwa "serweryradiowe" ;) Każdej osobie czytającej ten wątek życzę z całego serca aby nie zakupywała serwerów w serweryradiowe po prostu przestrzegam przed tym aby się nie denerwować z jakości usług oraz supportu.

 

PS. Trochę wybiłem się z wątku, nie jest to żadna forma spamu ;).

PS2. A Ty Lolek nie powinieneś wyrażać opinii na temat FreeCast skoro możesz tam pracować, Twoja opinia w tej chwili jest bezwartościowa bo wiadomo że każdy jak najlepiej chwali swoje usługi.

 

Pozdrawiam

marioside

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×