Skocz do zawartości
Freecast

Darmowe serwery shoutcast

Polecane posty

promocja.jpg

 

 

 

 

Wakacje razem z nami.

 

Masz swoje radio nie stać Cie na zakup serwera shoutcast ,Autopilota czy RDS'u zgłoś sie do nas.Serwery Shoutcast Autopilot oraz Rds dostaniesz u nas zupełnie za darmo na okres 30 dni Promocja ta dotyczy Pakietów:

 

 

- STARTER

-NORMAL

-NORMAL PLUS

-BUSINESS

 

(Promocja nie dotyczy pozostałych usług.!!!)

 

 

Promocja kończy sie dnia 29,08.2009

 

liczba klientów nie jest ograniczona już teraz Zamów!!!

 

zapraszamy www.freecast.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: NO) in /home/rafi/domains/freecast.pl/public_html/core/mysql_connect.php on line 2

Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: NO)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aplikacja webowa chodząca na root@localhost i to w dodatku bez hasła to musi być eee... bardzo mądre rozwiązanie... w 101% świadczące o tym, jaka ta firma jest "profesjonalna" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie powiedzieć może coś nie miłego ale jak dla mnie to krzak. Reklama graficzna wygląda tak jakby robił ją ktoś kto pierwszy raz by włączył program graficzny. Baa tekst reklamowy w drugim poście to co to jest ?

 

liczba klientów nie jest ograniczona już teraz Zamów!!!

 

ke?

 

Poza tym osoba, która 'projektowała' tekst reklamowy nie ma o tym pojęcia i ma problemy z interpunkcją.

 

Dziękuję za uwagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aplikacja webowa chodząca na root@localhost i to w dodatku bez hasła to musi być eee... bardzo mądre rozwiązanie... w 101% świadczące o tym, jaka ta firma jest "profesjonalna" :)

 

 

Pozwolę sobie powiedzieć może coś nie miłego ale jak dla mnie to krzak. Reklama graficzna wygląda tak jakby robił ją ktoś kto pierwszy raz by włączył program graficzny. Baa tekst reklamowy w drugim poście to co to jest ?

 

 

 

ke?

 

Poza tym osoba, która 'projektowała' tekst reklamowy nie ma o tym pojęcia i ma problemy z interpunkcją.

 

Dziękuję za uwagę :)

 

Co do kolegi Florcio powiem tylko tyle był chwilowy problem połączenia z bazą po prostu została przywrócona baza nie ta co potrzeba lecz problem został już za żegnany tak na marginesie baza danych strony nie stoi na głównym koncie roota tylko jest przypisany osobny użytkownik z osobną bazą ale to tylko podaje tak dla jasności.

 

Natomiast kolega exec wypisuje tutaj opinie na temat "projektu reklamowego" promocji a sam moim zdaniem nie wykonuje aż tak profesjonalnych prac . Z ciekawości aż sobie odwiedziłem Pańską www która mieści się w podpisie i z tego co zauważyłem do profesjonalności daleka droga a wiec na przyszłość drogi kolego zrób sobie najpierw rachunek samo oceny a dopiero oceniaj innych :)

 

Jeśli uważasz że firma Freecast jest krzakiem to jesteś w błędzie i naprawdę kolego najlepiej będzie póki są wakacje bo później możesz nie mieć czasu pospaceruj trochę po internecie, wyszukiwarkach np.Google itp i poszukaj sobie Frazy legalna działalność w internecie co trzeba posiadać aby móc prowadzić swój biznes :)

 

GamesFactory.pl - :) :) :) :) :)
Jeśli to twoja firma to projekt graficzny www jest w stanie opłakanym :):D:) :) układ www podobny do jportala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie miły Panie ;) GamesFactory.pl to firma gdzie mam swoje serwery =) jestem zadowolony to polecam innym.

 

Ja nie mówię, że jestem świetny w te klocki ale chwileczkę. Chcąc się wybić trzeba podejść do tego profesjonalnie, czytając waszą reklamę za pierwszym razem nie bardzo się orientowałem o co chodzi. Wracając do tematyki grafiki to ja się z Panem nie zgodzę :P układ może być podobny ale jest to autorski skrypt, u Pana widzę samozadowolenie a design nie zachwyca, zrobienie kopii takiego designu jak Pański to 25minut pracy B)

 

PS Widzę, że są 3 wersje językowe: PL, ENG, NIE. Dwie ostatnie tłumaczone za pomocą translatora od google ... w drodze wyjaśnień ta aplikacja robi często więcej błędów niż 6klasita, który uczy się angielskiego od 3-4 lat :)

 

Ja nie mam zamiaru się już w tym temacie wypowiadać.

Pozdrawiam.

 

PS Dla mnie definicja krzaka jest bardzo obszerna. Nie tylko NIP i REGON się liczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli to twoja firma to projekt graficzny www jest w stanie opłakanym :) B) :P:) układ www podobny do jportala :)

 

Ty już tak nie cwaniakuj :) Lepiej popatrz na swoją strone  :) to jest po prostu parodia... dla porównania - mam znajomego, w sumie bachor można powiedzieć (13 lat) ale robi takie projekty stron, że by Ci oko zbielało ;) a tutaj z czym mamy do czynienia? jakaś pierwsza lepsza amatorka w formie strony firmowej :)

 

EOT z mojej strony i proponuję zamknąć temat, bo niedługo dojdzie do rozmów typu "ja wolę czerwonego malucha", "a ja zielonego"  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty już tak nie cwaniakuj B) Lepiej popatrz na swoją strone :) to jest po prostu parodia... dla porównania - mam znajomego, w sumie bachor można powiedzieć (13 lat) ale robi takie projekty stron, że by Ci oko zbielało :) a tutaj z czym mamy do czynienia? jakaś pierwsza lepsza amatorka w formie strony firmowej :P

 

EOT z mojej strony i proponuję zamknąć temat, bo niedługo dojdzie do rozmów typu "ja wolę czerwonego malucha", "a ja zielonego" ;)

 

każdy ma inny gust Hikari ja mam swoich klientów na grafikę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do kolegi Florcio

Kurza ślepota?

Czy może brak umiejętności czytania (już nie mówiąc o czytaniu ze zrozumieniem...)

 

tak na marginesie baza danych strony nie stoi na głównym koncie roota tylko jest przypisany osobny użytkownik z osobną bazą ale to tylko podaje tak dla jasności.

I dlatego przy błędnym przywróceniu tej bazy system meldował o niepoprawnym logowaniu na root@localhost/bez hasła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dlatego przy błędnym przywróceniu tej bazy system meldował o niepoprawnym logowaniu na root@localhost/bez hasła?

 

I tak nie zrozumie co masz na myśli.

Skoro nie potrafi przeczytać nawet Twojego nicku, co dopiero odczytać kod błędu ze zrozumieniem.

 

Tak ku gwoli ścisłości:

Kod błędu jaki zwrócił ten skrypt wyraźnie mówi, że skrypt posiada w konfiguracji dane:

 

Host -> "localhost"

User -> "root"

hasło -> ""

Chociaż swoją drogą lokalizacja skryptu - wskazuje na użycie DirectAdmina. Gdzie hasło root jest nie znane po domyślnej konfiguracji i by je zmienić np. na brak trzeba wpisać te ~5 komend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm Panowie Panowie.... a czy właściciela GM wymieniają koła w swoich furkach ? oczywiście że nie.... i tu też w freecast czekało na swojego admina nie wiemy jak było i się może nie dowiemy.

Usługi działają Ok panel autorski bo go nigdzie indziej nie widziałem, kurka jest ok:)

Polecam Freecast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2009%20-%2008%20-%2015%20224701.png

 

zbyt profesjonalnie to nie wygląda... niestety muszę się zgodzić z poprzednikami... ;)

 

mi tam dobrze wyświetla stronę ja powiem wam szczerze ze jestem zadowolony z usług jakie świadczy mi ta firma mam serwer na 30 dni w promocji i ani razu nie narzekałem ja polecam :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfg

Zapomnieliście chyba o podstawowej rzeczy.

"Nie oceniaj książki po okładce"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnieliście chyba o podstawowej rzeczy.

"Nie oceniaj książki po okładce"

 

A Ty zapomniałeś, że taki widok raczej odstrasza potencjalnych klientów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfg

Co prawda to prawda. Nie będę się kłócił w tej kwestii. Teraz jest inaczej nie tylko jakość się liczy, ale też wygląd wizualny. To nie wymysł, ale już standard. Zresztą to, że odstrasza to jego problem. My możemy mu jedynie zwrócić uwagę - co zrobi? To już jego wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strona jak każda inna znam firmy które posiadają extra strony lecz jakość usług jest kiepska lub firma po miesiącu zamyka swoja działalność.My posiadamy swoich klientów którzy są bardzo zadowoleni ze świadczonych przez nas usług.Lecz za około 2 tygodnie zmieniamy wygląd strony :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witryna zgłoszona jako dokonująca ataków!

 

Witryna www.freecast.pl została zgłoszona jako witryna stanowiąca zagrożenie i została zablokowana zgodnie z ustawieniami bezpieczeństwa.

 

Tego rodzaju witryny mogą próbować instalować oprogramowanie wykradające poufne dane, używające komputera do pośredniczenia w atakach lub uszkadzające system.

 

Niektóre szkodliwe witryny celowo rozpowszechniają niebezpieczne oprogramowanie, ale większość z nich to witryny, na które nastąpiło włamanie.

 

Co to ma oznaczać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak sobie tym poradzić bo mój kolega ma podobny problem ??

 

przeczytać jeszcze raz tę stronę, jest tam napisane....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfg
Lecz za około 2 tygodnie zmieniamy wygląd strony

 

Jeżeli interesuje Pana profesjonalny wygląd strony zapraszam na PW.

 

I jeszcze jedno...

o to ma oznaczać?

 

No właśnie. To samo miałem wchodząc do tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×