Skocz do zawartości

Polecane posty

Nie działa, związane z padem całej sieci w serwerydedykowane.pl, czyli serwerowni superhost

 

Z tego powodu nasza strona oraz około 40% serwerów VPS nie działa.

Przepraszamy za tą awarię.

 

Pozdr.

Tom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Działa wam logout ? www strasznie wolno się ładuje, mój serwer vps ma jakieś skoki pingów, lub w ogole nie odpowiada na ping.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Działa wam logout ? www strasznie wolno się ładuje, mój serwer vps ma jakieś skoki pingów, lub w ogole nie odpowiada na ping.

 

Nie mamy zgłoszeń odnośnie problemów, proszę pisać na biuro@logout.pl z podaniem numeru serwera, sprawdzimy co się dzieje

Proszę o info z jakiej sieci jest problem z dostaniem się do nas.

 

Pozdrawiam,

TG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja również nie zauważyłem żadnej przerwy uptime w miesiącu jest w 100 % od 23.08.2009 jak mam serwer 0 padów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Działają Wam Wasze VPSy i strona logout.pl? bo mi niestety nie

 

 

Leży strona głowna oraz jeszcze jeden serwer gdzie są trzymane vpsy

 

Pozostałe 26 serwerów śmiga

 

Awaria zostanie usunięta w późnych godzinach nocnych

 

Pozdrawiam,

TG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Leży strona głowna oraz jeszcze jeden serwer gdzie są trzymane vpsy

 

Pozostałe 26 serwerów śmiga

 

Awaria zostanie usunięta w późnych godzinach nocnych

 

Pozdrawiam,

TG

 

 

napisze Panu moj nr vps na pw dla sprawdzenia, choc pinguje to nie loguje na roota, access denied pokazuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

strona logout.pl działa, a na mój vps nadal nie moge sie zalogowac na roota na podstawie hasła przesłanego w danych aktywacyjnych.

 

nadal występują problemy z tym serwerem? bo wysłałem e-mail rano do boku i nadal czekam na odp.

 

dla mnie administracja vps nie sprawi problemu i nie będę Wam pisał o każdą błahostkę, ale każdy wie, że bez dostępu do roota nie da się zaczać konfigurować VPSa.

 

Tylko chce się dowiedzieć, jaka jest przyczyna tego problemu. ;) Myśle, że rozwiązaniu tego problemu, już będę mógł być tylko zadowolony z VPSa w logout.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

przez ostatnią awarię mamy trochę opóźnień, w obecnym czasie staramy się na bieżaco naprawiać wszystko

 

Wysłałem info na priv

 

Pozdrawiam,

TG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja życzę, żeby logout.pl w przyszłości miało jak najmniej problemów z serwerami. ;)

 

PS. Wysłałem kolejne info o tym moim problemie na priv :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwer mysql padł jakieś 1godz temu to tej porty nie ma podniesionych baz danych....

Na tym IP nie działają bazy

91.204.161.5

MySQL 5.1.46 	*** Zatrzymane ***
Czas działania systemu (uptime)0 dni, 1 godzin i 52 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwer mysql padł jakieś 1godz temu to tej porty nie ma podniesionych baz danych....

Na tym IP nie działają bazy

91.204.161.5

MySQL 5.1.46 	*** Zatrzymane ***
Czas działania systemu (uptime)0 dni, 1 godzin i 52 minut

 

Bo faza w lajfnecie padła a związku z tym padło część dedyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już jest online - problem ze sprzetem na jednej z maszyn.

 

Na szczęście jest tam tylko nasza strona, wszystkie vpsy, shared i dedyki pracują bez zakłóceń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hosting Start - brak możliwości zalogowania się przez FTP. Pierwsze informacje o padzie dostałem dostałem 3h temu, jak widać do tej pory nic nie poprawiono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

super miejsce do zgłazania problemów

 

a nie lepiej utworzyć ticket na bok@logout.pl?

 

A to nie jesteśmy w dziale HOST IS DOWN - SERWER NIE DZIAŁA? Ja tutaj nie zgłaszam wam problemu, tylko informuje innych, którzy chcą sprawdzić jak działają wasze usługi. Problem z FTP zgłaszałem wam kilkakrotnie, po którymś z kolei padzie obiecywaliście przeniesienie mnie na inną maszynę, nie wiem czy to zrobiliście, ale widzę, że problem znowu się pojawia więc zaczynam w to wątpić (aczkolwiek trochę ponad tydzień nie natknąłem się na żadne problemy i już miałem nadzieję, że będzie OK). Straciłem pieniądze i kupę nerwów, uciekam do konkurencji.

 

Co do ticketów, problem został zgłoszony:

 

"Witam. Nie działa FTP, serwer wirtualny START, user: virtXXXX. Około tygodnia temu moje konto miało być przeniesione na nową maszynę, czy aktualna awaria nastąpiła właśnie na niej?"

W odpowiedzi dostałem tylko, że usługa powinna już działać. Druga cześć pytania została zignorowana i mimo ponownego zadana tego samego pytania nie została udzielona odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to nie jesteśmy w dziale HOST IS DOWN - SERWER NIE DZIAŁA?

Może i jesteśmy, ale przed robieniem śmietnika wypadało by zapoznać się z miniregulaminem tego działu, a w nim

 

Host is down sugeruje calkowita awarie serwera(ow).

Jak ktos jest niezadowolony z wolnego wczytywania sie stron' date='

chwilowych przeciazen serwerow SQL,

to ma od tego odpowiednie tematy (opinie o firmie).[/quote']

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i jesteśmy, ale przed robieniem śmietnika wypadało by zapoznać się z miniregulaminem tego działu, a w nim

 

Dobrze, ale to nie było "chwilowe" - informacje o tym, że FTP nie działa dostałem jakieś 3h przed napisaniem mojego posta. Ciężko mi jest zliczyć ile razy zgłaszałem niedziałanie FTP, a jestem klientem "aż" od czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×