Skocz do zawartości
colloseum

Nowy "krzak" kaff.pl ?

Polecane posty

raczej tak. porządnego kontaktu brak. strona sie rozjeżdża.. brak polskich znaków na stronie

 

#edit:

 

to ci dopiero krzak :)

 

: host mail.kaff.pl[91.121.122.193] said: 550 "Unknown User" (in

reply to RCPT TO command)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już się domyślam jak będą wyglądały kolejne posty w tym temacie.

Czy na forum nie ma użytkownika kaff ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś zauważył, ale rejestracja kont odbywa się przez skrypt od netzip'a sprzedawany na allegro po 30zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co jest najśmieszniejsze? To, że to nie mój krzak.. Lol. Nazwa domeny i nick ten sam.. ale nigdy nie miałem ochoty się w to bawić.. j

Hahahaha, ciekawe czym inspirował się autor wymyślajac nazwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście wygląda to na zabawę w 'prowadzenie' własnej firmy która prowadzi sprzedaż hostingową :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm...

 

Ogarnij najpierw swoje "krzaczysko" - http://www.devilhost.pl/ - "Oficjalne otwarcie 17.06.2009" a dziś mamy 29.06.2009r.

 

Wiesz, powiem tak... który jest dzisiaj wiem, dla mnie "Krzak" to twór za którym stoi ktos bawiacy sie w hosting, bez umocowań prawnych lub inaczej prowadzący na własną rękę niby firmę hostingową, nie podający adresu ani kontaktu (czym to grozi dla wpłacających pieniądze? Powinieneś wiedzieć, jeżeli nie wiesz to smutne, ze cos piszesz... po to tylko by pisać) nie mający działalności gospodarczej, działający nielegalnie, niejednokrotnie nie majacy nawet 18 lat. Na stronie która nie została otwarta TYLKO z tego powodu, ze nie jest dopięta na 100% jest jak widać informacja o Firmie czyli o legalności. Wole nie otwierać strony niż udawać, że jest super. Więc wydaje mi się, że określenie KRZAK jest trochę nie na miejscu w tej sytuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, powiem tak... który jest dzisiaj wiem, dla mnie "Krzak" to twór za którym stoi ktos bawiacy sie w hosting, bez umocowań prawnych lub inaczej prowadzący na własną rękę niby firmę hostingową, nie podający adresu ani kontaktu (czym to grozi dla wpłacających pieniądze? Powinieneś wiedzieć, jeżeli nie wiesz to smutne, ze cos piszesz... po to tylko by pisać) nie mający działalności gospodarczej, działający nielegalnie, niejednokrotnie nie majacy nawet 18 lat. Na stronie która nie została otwarta TYLKO z tego powodu, ze nie jest dopięta na 100% jest jak widać informacja o Firmie czyli o legalności. Wole nie otwierać strony niż udawać, że jest super. Więc wydaje mi się, że określenie KRZAK jest trochę nie na miejscu w tej sytuacji...

 

No właśnie wiem - na stronie wspomnianych danych brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie wiem - na stronie wspomnianych danych brak...

 

Kamilek... albo ja ślepy jestem, albo ty do okulisty się udaj bo jak widze to na dole strony pod wyszukiwarka pisze jak byk!

 

DevilHost.pl jest marka: Colloseum Investment (UK) Ltd. Company Registered Number: 06912998. Registered in England and Wales

 

danych kontaktowych w tym momencie nie muszę podawać gdyż nic jeszcze klientom nie oferuję !

 

Pomyśl i popatrz dokładnie jak coś komuś zarzucasz! A jeżeli nie wiesz co to limited to zaglądnij do słownika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilek... albo ja ślepy jestem, albo ty do okulisty się udaj bo jak widze to na dole strony pod wyszukiwarka pisze jak byk!

 

DevilHost.pl jest marka: Colloseum Investment (UK) Ltd. Company Registered Number: 06912998. Registered in England and Wales

 

danych kontaktowych w tym momencie nie muszę podawać gdyż nic jeszcze klientom nie oferuję !

 

Pomyśl i popatrz dokładnie jak coś komuś zarzucasz! A jeżeli nie wiesz co to limited to zaglądnij do słownika

 

 

https://www.ukdata.com/creditreports/viewCo...mp;only-match=1

 

Firma zarejestrowana całkiem niedawno:

 

Incorporation Date: 21-05-2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(...)danych kontaktowych w tym momencie nie muszę podawać gdyż nic jeszcze klientom nie oferuję !(...)

 

Na stronie może i nie, ale tutaj: http://www.allegro.pl/item663892317_hostin...y_transfer.html ...

 

 

W sumie to wcale nie tak trudno znaleźć adres firmy "Colloseum Investments", mnie zajęło to dosłownie 10 sekund, może dlatego, że wiedziałem gdzie szukać, bo już z kilkoma firmami z Anglii i Walii miałem do czynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na stronie może i nie, ale tutaj: http://www.allegro.pl/item663892317_hostin...y_transfer.html ...

 

 

W sumie to wcale nie tak trudno znaleźć adres firmy "Colloseum Investments", mnie zajęło to dosłownie 10 sekund, może dlatego, że wiedziałem gdzie szukać, bo już z kilkoma firmami z Anglii i Walii miałem do czynienia.

 

Ano zgadza się (tyle, że pokazujesz już nieaktywną aukcję, jeżeli już mamy się podpierać allegro to może aktualna http://www.allegro.pl/item674815320_hostin...miesieczny.html , że na allegro jest... bo jest oferta.. dla klienta. Wiec mam pytanie czy mozna w takim razie mówić o "Krzaku" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja się tylko zastanawiam i proszę o odpowiedź. Po co zakładasz tematu o krzaku w dziale z opiniami o firmach hostingowych?po co krzak ten się pojawił w ogóle tutaj na forum? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
https://www.ukdata.com/creditreports/viewCo...mp;only-match=1

 

Firma zarejestrowana całkiem niedawno:

 

Incorporation Date: 21-05-2009

 

Zgadza się ALE zarejestrowana, w miejscach gdzie oferuje produkt podaje swoje dane. Druga sprawa to taka... istnieje jako Ltd. nie dawno, ale działalność prowadzi od dawna, ot ze względu na rozwój firmy zmiana statusu to wszystko. domyślam się, że firma "MZone Group Hosting to stabilna i niezależna firma, która działa w branży IT od dłuższego czasu..." działa na zasadzie self employed?

 

ja się tylko zastanawiam i proszę o odpowiedź. Po co zakładasz tematu o krzaku w dziale z opiniami o firmach hostingowych?po co krzak ten się pojawił w ogóle tutaj na forum? :lol:

 

Czy mam rację czy też firma kaff jest w jakiś sposób hostingodawcą? Więc gdzie mam zadawać pytanie o "krzaku" ? firmie hostingowej jeżeli nie na stronie z opiniami o firmach hostingowych? dla mnie jest to logiczne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest forum o FIRMACH a nie krzakach więc tu się logika kłania.

 

A czy napisałem to ze znakiem zapytania (?) w temacie, jezeli kolega upiera sie przy logice dla mnie było to pytanie... nie stwierdzenie, a to juz dwie rozne sprawy i nie chodzi chyba o przekomażanie się i licytowanie, chodzi cghyba nam wszystkim o wyeliminowanie z rynku niepewnych ryzykownych firm lub pochodnych. Dla dobra użytkowników neta... i ten cel mi przyswiecał... Jezeli jednak kolega uwaza, ze nie jest to miejsce na takie informacje to przepraszam, bo rzeczywiscie nie ma sensu siedzieć na polskim forum...

 

pozdrawiam i znikam z tego miejsca Bez Odpowiedzi proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×