Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

[opinia] Kylos.pl

[opinia] Kylos.pl

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
45 odpowiedzi na ten temat

[opinia] Kylos.pl

#21 makosgsi

makosgsi

Często na forum

• Użytkownicy
  • 60 postów

Napisany 21 październik 2011 - 09:47

Kolejny rok z Kylos i jak najbardziej pozytywne opinie :)
Ceny u konkurencji sa co prawda nizsze, tylko co z tego - mam porownanie kilku hostingow i tu obsluga jest naprawde na dobrym poziomie.
  • 0

#22 ryba

ryba

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 15 postów
  • Imię:Robert

Napisany 08 grudzień 2011 - 20:53

Jakies nowe opinie o tej firmie moze sie znajda?

Interesuje mnie przewaznie jak sprawuje sie VPS Cloud, oraz Serwery VPS.
  • 0

#23 Cyprian Bartoń

Cyprian Bartoń

Stały użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 217 postów

Napisany 27 grudzień 2011 - 14:13

Moja rozmowa z supprortem kylos.pl w drugi dzień świąt ustawowo wolny:

Ja: 26/12/2011 15:00
Przedstawiciel: 26/12/2011 16:37

Ja: 26/12/2011 18:00
Przedstawiciel: 26/12/2011 19:29

Ja: 26/12/2011 23:24
Przedstawiciel: 26/12/2011 23:53

Ja: 27/12/2011 00:11
Przedstawiciel: 27/12/2011 00:12

Sprawa drobna dotycząca chmodów, ale prędkość i jakość obsługi na najwyższym poziomie. Po przejściu od poprzedniego dostawcy jestem niezwykle miło zaskoczony. Co do serwerów jeszcze nie mogę nic powiedzieć bo jestem za krótko i dopiero się wprowadzam tak na prawdę, ale póki co bez żadnych przerw.

Edytowany przez Cyprian Bartoń, 27 grudzień 2011 - 14:14.

• 0

#24 gibos

gibos

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 7 postów
  • Firma:A
  • Imię:V
  • Nazwisko:B

Napisany 25 luty 2012 - 09:39

Może mi ktoś napisać, czy nie miał problemów z chmodami na wirtualnym? bądź może obsługiwał serwis w oparciu o joomla i/lub jomsocial? nie ma problemów?
  • 0

#25 Cyprian Bartoń

Cyprian Bartoń

Stały użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 217 postów

Napisany 25 luty 2012 - 11:24

Nie ma żadnych problemów 644 i 755 domyślnie.
  • 0

#26 Donat

Donat

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 12 postów

Napisany 01 lipiec 2013 - 05:17

Trochę odgrzebuję temat ale uprzejmie donoszę, że Kylos dalej trzyma niezły poziom. Pomagają przenieść strony. A jak miałem problem w nocy to wymieniałem maile z adminem od 23-3. Cena przystępna, wszystko działa szybko i sprawnie co tu więcej mówić :) 

• 0

#27 makosgsi

makosgsi

Często na forum

• Użytkownicy
  • 60 postów

Napisany 02 lipiec 2013 - 19:49

Rowniez sie dopisze, jestem zwiazany z ta firma od ok. 2009r, poprzednia usluga chodzi jak chodzila - czyli wzorowo.

Natomiast ok. 2 tygodni temu poprosilem Kylos.pl o przeniesienie VPS do nich, calosc poszla szybko i sprawnie z minimalna ingerencja z mojej strony (przekierowanie DNS).

Po migracji poczulem roznice pomiedzy VPS OpenVZ a XEN, SSH nie muli sie, strony otwieraja sie blyskawicznie (co na poprzednim VPS, mocno polecanym tu na forum nie bylo takie oczywiste), oraz aplikacja bardzo mocno korzystajaca z bazy Mysql dziala poprawnie (na poprzednim byly bledy 500).

Co wiecej, sprzetowo nowy VPS jest prawie 2xslabszy jesli chodzi o procesor (2.8GHz vs 1,7GHz).

• 0

#28 Pan Kot

Pan Kot

Mrrr

• Zbanowani
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2819 postów

Napisany 02 lipiec 2013 - 23:04

Pamiętaj, że na procesor nie wpływa wyłącznie taktowanie, ale też architektura oraz to, że na OpenVZ nie masz pełnej wirtualizacji sprzętowej i ten CPU jest tak naprawdę dzielony na wszystkich userów "sprawiedliwie". XEN to zupełnie inna półka wydajnościowa.

Edytowany przez Archi, 02 lipiec 2013 - 23:05.

• 0

#29 makosgsi

makosgsi

Często na forum

• Użytkownicy
  • 60 postów

Napisany 04 lipiec 2013 - 06:51

Wiem,dlatego napisalem o roznicy XEN vs OpenVZ w tym samym budzecie i roznicy w parametrach.

• 0

#30 Hostingier.com

Hostingier.com

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 2 postów
  • Firma:Hostingier.com
  • Imię:Mariusz
  • Nazwisko:Z..

Napisany 04 lipiec 2013 - 15:39

jak dla mnie dziwna firma nie ma wsparcia technicznego 24/7 i servery maja drosze od atmana czy etopa 

• -4

#31 behemoth

behemoth

Weteran WHT

• Firma Bronze
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1236 postów
  • Firma:swhosting.pl
  • Imię:Jakub

Napisany 04 lipiec 2013 - 15:56

A wszystkie firmy na rynku muszą mieć tańsze serwery od atmana czy etopa?

Spora część firm, która ma podany support 24/7 de facto tak nie działa.

• 0

#32 Gość_Pokuć_*

Gość_Pokuć_*
  • Goście

Napisany 04 lipiec 2013 - 17:05

Dobry support mają, wiem bo sprawdzałem. Jakościowo to najlepsza firma w jakiej dotąd miałem wykupione konto. W tej cenie takie parametry i stabilność to rzecz naprawdę rzadko spotykana.

// Właśnie zauwazyłem małą zmianę :D Dotąd miałem transfer 1000 GB miesięcznie, teraz mam nielimitowany. Szacun :)

http://kylos.pl

Edytowany przez Pawel_15, 04 lipiec 2013 - 17:15.

• 0

#33 makosgsi

makosgsi

Często na forum

• Użytkownicy
  • 60 postów

Napisany 04 lipiec 2013 - 21:51

Nie wiem czy drozsze, oraz nie wiem jak w atmanie czy etopie, ale tu mozesz liczyc na pomoc przy wstepnej konfiguracji itp.Co akurat dla mnie bylo wazne.

• 0

#34 edios

edios

Nowy użytkownik

• Firma Bronze
  • 22 postów
  • Firma:Edios

Napisany 28 lipiec 2013 - 14:48

Kylos.pl to dobre serwery, nigdy nie mieliśmy z nimi problemów i złych doświadczeń a mamy tam parę stron. Nie wiem jak poziom obsługi klienta, bo nawet nigdy na support nie musieliśmy pisać.

• 0

#35 Gość_Łukasz Tkacz_*

Gość_Łukasz Tkacz_*
  • Goście

Napisany 08 styczeń 2014 - 10:55

Skorzystałem z niedawnej promocji i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony.
Hosting działa bardzo szybko, stabilnie. Cieszy też wybór wersji PHP (5.3. 5.4, 5.5) wraz z możliwością wyboru poszczególnych modułów. Także sam serwer da się nieco dokonfigurować przez htaccess, np. włączyć kompresję gzip (a nie w każdym to działa). Support? W poniedziałek, w święto zadawałem pytanie. Odpowiedź przyszła po 10 minutach. 
Póki co złego słowa powiedzieć nie mogę. 

Oczywiście jakby się coś zmieniło, nie omieszkam poinformować :)

• 0

#36 Bartess

Bartess

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 13 postów
  • Imię:b.
  • Nazwisko:mr.

Napisany 11 maj 2016 - 10:56

Czy ktoś ma do czynienia z tym hostingiem?

Testuję ich od wczoraj i jestem pod bardzo pozytywnym wrażeniem. Wsparcie odpisuje nawet o północy, dzisiaj na czacie pomoc niemal na bieżąco. Panel administracyjny ładny, czytelny i funkcjonalny. Problemów jakie miałem u 3 pozostałych testowanych hotodawców nie ma (póki co) cena przystępna. Po 3 mniejszych lub większych zawodach gdzie indziej tylko czekam kiedy wpadnę na jakąś minę tutaj. Mam nadzieję, że nie wpadnę, bo już dość czasu straciłem na przekopywanie ofert.

Jakie są Wasze doświadczenia z Kylosem i na co ewentualnie zwrócić uwagę?

Pozdrawiam.

• 0

#37 Bartess

Bartess

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 13 postów

Napisany 12 maj 2016 - 20:33

Od 2 lat nikt z Was nie miał styczności z tą firmą i nie ma wyrobionej opinii na jej temat lub chociażby zdania?

• 0

#38 Gość_Dew_*

Gość_Dew_*
  • Goście

Napisany 12 maj 2016 - 21:24

Z opiniami jest tak ze jak wszystko dziala to nikt nic nie pisze. Dopiero jak padnie to sie zaczyna. Mialem kiedys konto, chyba z okazji urodzin mozna bylo wyrwac rok waznosci za 10 zl, nie powiem chodzilo przywoicie i obylo sie bez problemow. Przepraszam za brak polskich znakow.
  • 0

#39 Bartess

Bartess

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 13 postów

Napisany 12 maj 2016 - 21:51

Czyli brak aktywności w opiniach dobrą opinią. Dzięki za wskazówkę :-).

• 0

#40 Krystek

Krystek

Czasami na forum

• Użytkownicy
  • 26 postów
  • Imię:Krystian

Napisany 18 maj 2016 - 22:35

W ubiegłym miesiącu na prośbę znajomych, którzy prowadzą stowarzyszenie i do tej pory mieli wykupiony serwer w innej firmie, szukałem serwera, by przenieść ich domeny i zawartość stron. Podesłałem im kilka porównywalnych ofert i wybrali Kylos (sam zarządzam hostingami na OVH, Kei, IONIC oraz na Kylos właśnie). Nie ma problemów. Stabilny hosting w porządnej firmie. Cenowo z VAT-em będą mieli teraz prawie 2 razy taniej od oferty w poprzedniej firmie i przyjemniejszą/wygodniejszą obsługę w panelu zarządzania serwerem.

• 0

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników