Skocz do zawartości
R@fi

(Opinia) Freecast.pl

Polecane posty

Gość cfg
pracujemy aby wyeliminować wszystkie zagrożenia które istnieją w sieci

 

No, ale kurde Panie przecież takie luki to podstawa. Nawet nie oferujecie kodowania SSL.

Ciekawe ile script-kiddów powaliło by waszą stronę na kolanka - bo ja myślę, że nie mało ;)

 

Zapłaćcie jakiemuś hakerowi (np:. haker.com.pl) 300zł i po kłopocie.

Bo teraz co się dzieje to jest śmiech na sali. Nie naskakuj specjalnie, ale to co robicie nie jest profesjonalne.

 

Wiesz jakie mam wrażenie? (Oczywiście to moje zdanie)

Być może masz 15-17 lat i jest podpięty pod jakąś firmę.

 

To jest w sumie moja rada. Kasa na końcu. Bezpieczeństwo to piorytet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DamianM A-H
No, ale kurde Panie przecież takie luki to podstawa. Nawet nie oferujecie kodowania SSL.

Ciekawe ile script-kiddów powaliło by waszą stronę na kolanka - bo ja myślę, że nie mało ;)

 

Zapłaćcie jakiemuś hakerowi (np:. haker.com.pl) 300zł i po kłopocie.

Bo teraz co się dzieje to jest śmiech na sali. Nie naskakuj specjalnie, ale to co robicie nie jest profesjonalne.

 

Wiesz jakie mam wrażenie? (Oczywiście to moje zdanie)

Być może masz 15-17 lat i jest podpięty pod jakąś firmę.

 

To jest w sumie moja rada. Kasa na końcu. Bezpieczeństwo to piorytet.

to WHMCS da się złamać ;> ? nie widziałem aby ktoś ioncube roztrzaskał chyba, że jestem stary i nie w temacie.

 

Bot powstawiał iframe w pliki *.tpl na 100% :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to WHMCS da się złamać ;> ? nie widziałem aby ktoś ioncube roztrzaskał chyba, że jestem stary i nie w temacie.

 

Bot powstawiał iframe w pliki *.tpl na 100% :]

W dzisiejszych czasach wszystkie zabezpieczenia można złamać, jeśli haker może na komputerze premiera zostawić mu pozdrowienia to co to jest złamanie kodu WHMCS.

Wracając do tematu to gdy ktoś ma słabo zabezpieczony jednostkę PC na której pracuje to się nie ma co dziwić, Freecast.pl pewnie dla oszczędności ma zainstalowanego Avasta.

 

PS. Kolego z Freecast.pl pamiętaj oszczędność na zabezpieczeniach się nie opłaca. :P

Ja na miejscu twoich klientów zrezygnował bym z twojej oferty i przeniósł się do jakieś bardziej profesjonalnej firmy. ;)

 

*Osobiście polecam Eset Smart Security 4 i do tego SpyBot'a. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dzisiejszych czasach wszystkie zabezpieczenia można złamać, jeśli haker może na komputerze premiera zostawić mu pozdrowienia to co to jest złamanie kodu WHMCS.

Wracając do tematu to gdy ktoś ma słabo zabezpieczony jednostkę PC na której pracuje to się nie ma co dziwić, Freecast.pl pewnie dla oszczędności ma zainstalowanego Avasta.

 

PS. Kolego z Freecast.pl pamiętaj oszczędność na zabezpieczeniach się nie opłaca. :P

Ja na miejscu twoich klientów zrezygnował bym z twojej oferty i przeniósł się do jakieś bardziej profesjonalnej firmy. ;)

 

*Osobiście polecam Eset Smart Security 4 i do tego SpyBot'a. :P

 

Witam.

 

kolego marioside to ze Google zablokowało nam stronę to nie ma nic wspólnego z tym ze nasze uslugi sa nie profesionalne a to ze Google uczulone jest na robota co dodaje linijkę kodu inframe to juz inna sprawa . Wystąpiły problemy z ww które zostały rozwiązane .Tak na marginesie kolego nie testowałeś naszych usług to się nie wypowiadaj i nie śmieć forum off topicami :P Wszystko działa w 100% dobrze :)

 

No, ale kurde Panie przecież takie luki to podstawa. Nawet nie oferujecie kodowania SSL.

Ciekawe ile script-kiddów powaliło by waszą stronę na kolanka - bo ja myślę, że nie mało :)

 

Zapłaćcie jakiemuś hakerowi (np:. haker.com.pl) 300zł i po kłopocie.

Bo teraz co się dzieje to jest śmiech na sali. Nie naskakuj specjalnie, ale to co robicie nie jest profesjonalne.

 

Wiesz jakie mam wrażenie? (Oczywiście to moje zdanie)

Być może masz 15-17 lat i jest podpięty pod jakąś firmę.

 

To jest w sumie moja rada. Kasa na końcu. Bezpieczeństwo to piorytet.

 

ty też jesteś w błędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.

 

kolego marioside to ze Google zablokowało nam stronę to nie ma nic wspólnego z tym ze nasze uslugi sa nie profesionalne a to ze Google uczulone jest na robota co dodaje linijkę kodu inframe to juz inna sprawa . Wystąpiły problemy z ww które zostały rozwiązane .Tak na marginesie kolego nie testowałeś naszych usług to się nie wypowiadaj i nie śmieć forum off topicami :P Wszystko działa w 100% dobrze ;)

 

 

 

ty też jesteś w błędzie

Z chęcią bym przetestował usługi przez 3 dni gratis ale nie da rady bo strona wam nie działa. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DamianM A-H
Z chęcią bym przetestował usługi przez 3 dni gratis ale nie da rady bo strona wam nie działa. ;)

 

Działa Panu freecastowi strona usuń ciastka bo zachowujesz się jak informatyk za dychę.... (bez obrazy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Działa Panu freecastowi strona usuń ciastka bo zachowujesz się jak informatyk za dychę.... (bez obrazy)
Zauważyłem ze już działa, mój błąd nie sprawdziłem przed napisaniem tamtego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Działa Panu freecastowi strona usuń ciastka bo zachowujesz się jak informatyk za dychę.... (bez obrazy)

 

Chyba chodziło Ci o cache...? Nie wiem, trudno zrozumieć ten język (na pewno niepolski).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

A teraz nie ładują się grafiki.

 

I zmieńcie ten stat4u, przecież to już awstats wystarczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważyłem ze już działa, mój błąd nie sprawdziłem przed napisaniem tamtego postu.
Widzę że napisane zostało to gwarą lub brakiem dogłębnej polszczyzny. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przekazałem jemu (lolek ;) ) serwer Q-1T i do tej pory nie zaplacil co obiecial za niego,

serwer juz wrocil do ovh, bo nie oplacil, rozmyslil sie w 2 dni po przekazaniu i do tej pory mi nie zaplacil, bo uwaza, ze nie musi. cesji nie wykonal do konca, ja wyslalem list, do ovh, on nie

 

blokuje moje gg dzis i tyle z nim rozmowy, ciagle kasy nie ma, a to tylko 150 zl

 

Nie polecam współpracy !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przekazałem jemu (lolek :) ) serwer Q-1T i do tej pory nie zaplacil co obiecial za niego,

serwer juz wrocil do ovh, bo nie oplacil, rozmyslil sie w 2 dni po przekazaniu i do tej pory mi nie zaplacil, bo uwaza, ze nie musi. cesji nie wykonal do konca, ja wyslalem list, do ovh, on nie

 

blokuje moje gg dzis i tyle z nim rozmowy, ciagle kasy nie ma, a to tylko 150 zl

 

Nie polecam współpracy !!!!

 

Za 2 dni użytkowania 150 zł to jest śmieszne co Pan pisze ;) po rozmyśleniu się odezwałem się do Pana po 2ch dniach od przekazania Przez Pana dedyka po czym chciałem zachować się w porządku i napisałem wiadomość że chce zwrócić serwer , oddać go lecz Pan odmówił .

 

Mogę jedynie Panu oddać 14 zł za 2 dni :)

 

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lolek ;): jesli dobrze zrozumiałem sytuację, serwer który miałeś wziąć aktualnie przepadł a użytkownik phpfan mógł go z powodzeniem sprzedać komuś innemu i zarobić na tym. przez Twoją niesłowność phpfan stracił pieniądze. Jeśli nie widzisz w tym nic złego - powodzenia w życiu i w interesach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem serwer zwrócić po 2 dniach z powrotem i równie dobrze mógłby go komu innemu sprzedać ale odmówił także stracił kasę na własne życzenie .

 

1 dzień = 7 zł

2 dni = 14 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli serwer mu przepadł i nie może go odnowić to 10 sekund może być warte już opłatę instalacyjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mu chciałem oddać maszynę serwer ważny był jeszcze 18 dni a wiec spokojnie mógł go z powrotem odzyskać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[quote name=lolek ;)' date='06 marzec 2010 - 14:59' timestamp='1267883989' post='198208]

Jak mu chciałem oddać maszynę serwer ważny był jeszcze 18 dni a wiec spokojnie mógł go z powrotem odzyskać

Ale to nieistotne ile jeszcze jest ważny i ile go używałeś. Zawarłeś z phpfan umowę czy to ustną czy to poprzez maila, że kupujesz od niego za określona cenę i z takiej umowy należy się wywiązać.

 

To co kupisz sobie telefon w promocji z umową na 2 lata i po 3 miesiącach stwierdzisz, że wyłączasz telefon i go nie używasz, więc nie będziesz płacił abonamentu i nawet możesz oddać telefon i numer operatorowi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to nieistotne ile jeszcze jest ważny i ile go używałeś. Zawarłeś z phpfan umowę czy to ustną czy to poprzez maila, że kupujesz od niego za określona cenę i z takiej umowy należy się wywiązać.

 

To co kupisz sobie telefon w promocji z umową na 2 lata i po 3 miesiącach stwierdzisz, że wyłączasz telefon i go nie używasz, więc nie będziesz płacił abonamentu i nawet możesz oddać telefon i numer operatorowi ?

 

@regdos

 

Kasa została przelana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[quote name=lolek ;)' date='06 marzec 2010 - 15:54' timestamp='1267887265' post='198215]

@regdos

 

Kasa została przelana :)

 

ma zrobic przelew dzis ...

 

kiedy on sie rozmyslalil, list byl juz wyslany do ovh o cesje z mojej strony,

 

edit:

 

zgodzilem sie na 139 i juz mam

 

dzieki za poparcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niby poważne forum a tu dzieci się targują o 11 zł. publicznie, śmiechu warte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie, po co w ogóle chciałeś kupić?

Ja go nie kupilem Pan phpFan przekazał mi serwer bez wczesniej zadnych pieniedzy , jak później stwierdził ,, Zaznaczyłem złą opcje w panelu OVH" a wcześniej mu mówiłem aby trochę poczekał nie spieszył się z cesesja maszyny (nadgorliwość gorsza od faszyzmu) :)

 

Handel zadzi sie swoimi prawami pierwsze z nich to takie :

 

$ Pieniądze = towar lub usługa

 

niby poważne forum a tu dzieci się targują o 11 zł. publicznie, śmiechu warte...

 

Niektórzy potrafią o 2 zł się targować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niby poważne forum a tu dzieci się targują o 11 zł. publicznie, śmiechu warte...

 

najpierw przeczytaj ze zrozumieniem, potem sie wypowiadaj, gdyby to tylko tyle bylo nie pisałbym wogóle o tym

 

@lolek ;)

 

moge zacytowac Twoje wypowiedzi, gdzie piszesz, że chcesz przekazanie w panelu przed zaplata

i skończmy tą kwiestię, wszystko ok juz, odzyskałem co obiecales.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

REGULAMIN USŁUG

1.Użytkownik Zamawiając usługe jednocześnie akceptuje Regulamin naszej firmy

2.Niniejsza umowa zawierana jest pomiedzy kupujacym a nasza Firma na czas nieokreslony

3.Klient wpisująć dane do formularza rejestracyjnego zobowiązany jest do podania wiarygodnych danych osobowych oraz kontaktowych

4.Nasza Firma zobowiązana jest do jak najlepszej jakości oraz poprawności dzialania naszych usług.

5.Zastrzegamy sobie wysyłanie wiadomosci E- mail dotyczących sponsoringu.

6.Klient w każdej chwili moze zrezygnować z Usług bez ponoszenia żadnych konsekwencji

7.Zastrzegamy sobie jakąkolwiek zmianę Regulaminu

8.Nasi Konsultanci są zapowiazani udzielić szczegółowej informacji do zadanego wcześniej pytania oraz poinformowania o zmianach w usługach Freecast.pl

9.Opłaty sms są obsługiwane przez firmę PayMedia.pl - wszelkie niedogodności przy opłacaniu hostingu, problemy prosimy zgłaszać na biuro @ freecast.pl

Opłaty można dokonywać z polskich operatorów sieci komórkowych: Play, Era, Heyah, Orange, MobilKing, Plus GSM, 36i6.

Hmm... Jak na moje to chyba nie tak powinien wyglądać regulamin o świadczenie usług hostingowych? Nie ma mowy kto to jest Firma (dane firmy), nie ma mowy o sankcjach prawnych za... tu mógłbym wypisywać. Nie ma mowy o prawach i obowiązkach zarówno Firmy, jak i klienta. Czyli rozumiem wolna amerykanka? Można wykupić usługę postawić np. serwis erotyczny? Albo co gorsza serwis o treściach wulgarnych, nawołujących do nienawiści, rasizmu etc.

Może się czepiam, ale osobiście przy powierzaniu ni jako mojej wizytówki (serwisy, które obsługuję byłoby nie było są wizytówką admina, webmastera, współpracowników) wolałbym wiedzieć, na czym stoję co wymagają ode mnie i co ja mogę wymagać.

Ktoś wpadnie na pomysł np. próby wyłudzania danych, postawi w takiej firmie serwis i nie dość, że może obciążyć serwer tak, że zakłóci pracę innych serwisów, to jeszcze firmy typu google zabanują DNSy i strona (a nie daj Boże - domena) przestaną wyświetlać się w wynikach wyszukiwania.

A jeden z drugim będą mieli wymówkę: "Przecież nic w regulaminie nie było, a to o tym, a to o tamtym"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×