Skocz do zawartości
R@fi

(Opinia) Freecast.pl

Polecane posty

Witam mam takie pytanie czy ktoś z was zamawiał jakąś usługę w firmie FREECAST bo mają dość atrakcyjne ceny sad.gifsmile.gifsmile.gifsad.gifsmile.gif

 

Moduł dodawania opinii o firmie: http://www.webhostingtalk.pl/opinie/dodaj_opinie/39-freecast-pl/

Profil firmy: http://www.webhostingtalk.pl/katalog/firma/39-freecast-pl/

Dyskusje o ofercie i firmie: http://www.webhostingtalk.pl/topic/34263-dyskusje-freecastpl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cenowo faktycznie ładnie to wygląda (aż podejrzanie :( ), tylko trochę brak szczegółowych informacji. Nie wiadomo jaki panel, czy jest jakieś minimum slotów na jedno zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cenowo faktycznie ładnie to wygląda (aż podejrzanie :) ), tylko trochę brak szczegółowych informacji. Nie wiadomo jaki panel, czy jest jakieś minimum slotów na jedno zamówienie.

 

wcale nie takie podejrzanie niskie ceny,

znalazłem w googlach tańsze :( www.shouted.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich odwiedzających nasza Firmę, z tego co widzę niektórzy z was dziwa sie czemu ceny w naszej firmie sa niskie skomentuje to w ten sposób chcemy zyskać swoich zaufanych klientów tak aby oni byli zadowoleni z usług to jest podstawowa sprawa a droga sprawa dotyczy cen aby nie odstraszała oczywiście dla wymagających klientów również wystawiamy Fakturę VAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting

Witam.

Jak na cenę wszystko ok, Panel autorski ShoutCast/Autopilot jak i erds a to się ceni i wielki +

Serwer testowy nie bufferuje jak to w OVH <_<

Można polecić, krzak to nie jest jak widać bo dane są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak najbardziej polecam te Firme od 2 ch dni jestem ich klientem muszę pochwalić szybka obłoga Klienta i aktywacja konta Polecam tą firmę <_<;):) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich odwiedzających nasza Firmę, z tego co widzę niektórzy z was dziwa sie czemu ceny w naszej firmie sa niskie skomentuje to w ten sposób chcemy zyskać swoich zaufanych klientów tak aby oni byli zadowoleni z usług to jest podstawowa sprawa a droga sprawa dotyczy cen aby nie odstraszała oczywiście dla wymagających klientów również wystawiamy Fakturę VAT

usma itd, spoko ;)

amator: to nie chat, wyluzuj z buźkami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm ludzie to mają być opinie o Firmie nie jakieś rozmowy kto ile buziek wstawia od tego jest np dział Piaskownica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
This web site at www.freecast.pl has been reported as an attack site and has been blocked based on your security preferences.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfg

Pierwszy krok:

 

This web site at www.freecast.pl has been reported as an attack site and has been blocked based on your security preferences.

 

Drugi krok:

 

Forbidden

 

:mellow:"+-->

CYTAT("lolek ;)")
Tak jak najbardziej polecam te Firme od 2 ch dni jestem ich klientem muszę pochwalić szybka obłoga Klienta i aktywacja konta Polecam tą firmę

 

Hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze duzo pojawiło się negatywnych opinii na temat mojej firmy . Lecz wina nie lezy po naszej stronie uslugi działaja w100% sprawnie tylko czekamy aż google łaskawie odblokuje nam domene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze duzo pojawiło się negatywnych opinii na temat mojej firmy . Lecz wina nie lezy po naszej stronie uslugi działaja w100% sprawnie tylko czekamy aż google łaskawie odblokuje nam domene

 

coś mi się wydaje, że to nie jest wina google, że zamiast strony jest '403 Forbidden'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze duzo pojawiło się negatywnych opinii na temat mojej firmy . Lecz wina nie lezy po naszej stronie uslugi działaja w100% sprawnie tylko czekamy aż google łaskawie odblokuje nam domene

 

Było zadbać aby nie blokowali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie do kodu strony robot dodał linie jakiegoś syfu inframe lecz już zabezpieczywszy stronę czekamy na odblokowanie domeny. Polak mądry po szkodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu brakuję Freecast'owi zabezpieczeń jednostek na których pracujecie.

 

dokładnie tak ;):P pracujemy aby wyeliminować wszystkie zagrożenia które istnieją w sieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie tak :P:P pracujemy aby wyeliminować wszystkie zagrożenia które istnieją w sieci
Nie wyeliminujecie wszystkich zagrożeń w sieci - nikomu to się nie uda. ;) Tak został zbudowany internet, Na jakich maszynach pracują serwery Freecast.pl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wyeliminujecie wszystkich zagrożeń w sieci - nikomu to się nie uda. ;) Tak został zbudowany internet, Na jakich maszynach pracują serwery Freecast.pl ?

 

OVH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×