Skocz do zawartości
anna.vdahosting

Data Center - państwa sugestje

Polecane posty

Gość RuFiK

ppoz musi byc ...

 

w US zwie sie to Data Center ...

Po fachowemu w Polsce zwie sie to CPOD

 

taka mala anegdota z mojej strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

Agregat ? VESDA ?

 

Albo lepiej będą w końcu zdjęcia, bo mówić to sobie można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK
Agregat ? VESDA ?

 

Albo lepiej będą w końcu zdjęcia, bo mówić to sobie można :)

 

vesda super urzadzenie, polaczone z bms = mozliwosci do n :)

bezpieczenstwo na poziomie 100 %!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drodzy użytkownicy WebHostingTalk

 

 

Zastanawiamy się nad budową DATA CENTER koło Katowic,Opola lub Gdańska.

 

Pierwszym celem jest wypełnienie 350 m2 przez racks/servers oraz wynajęcie prywatnych suites na serwery.

 

Chcielibyśmy wiedzieć, gdzie państwo chcą zobaczyć nowe Data Center.

 

Jeżeli istnieje wystarczające zapotrzebowanie na wypełnienie tego datacenter w 1/3 w pierwszym roku, to jest realne aby takie Data Center powstało.

 

W naszej intencji jest zapewnienie, że Data Center powstanie do połowy 2010 roku.

 

 

Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anna Sokołowska

 

anna@vdahosting.pl

 

+48 (71) 710 1554

 

skype: anna.vdahosting

 

 

Po tym uważam że temat można zamknąć. Po krótkiej rozmowie z tą Panią wytłumaczyłem jej co to jest serwer dedykowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@nvu,

 

Anna is my polish language assistent, the fact that she doesn't know all the inside fact about hosting doesn't ment that you may advise when a topic may be closed.

I asked Anna to investigate the possibilities of a own datacenter in the region of Katowice.

Seeing the replies and views on this thread it is clear that there is market to build them in Poland.

 

The fact that you are trying to present Anna as a person who doesn't know everything about the hostingbizz and therefor is not familair with terms like dedicated hosting is not fair, despite the fact that we (you and me) though PM never talked about dedicated hosting, but about something else.

 

So please or comment on topic or leave your comments for yourself.

 

 

Po tym uważam że temat można zamknąć. Po krótkiej rozmowie z tą Panią wytłumaczyłem jej co to jest serwer dedykowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrozum chłopie, że jak na razie, firma którą reprezentujesz, w Polsce się całkowicie ośmiesza. Ja nie wiem, co Wy o tych Polakach sobie myślicie? Że to jakiś busz czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@is_wm nie pisz "Zrozum chłopie" bo translator będzie miał przez Ciebie problemy :) Co do tematu - jedna rzecz jest dla mnie śmieszna, a mianowicie pchanie się do tylu krajów z jedną i tą samą nieinteresującą ludzi ofertą... Reklamujcie się u siebie i tam zdobywajcie klientów, na innych rynkach hostingów rewelacją nie jesteście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Google Translator nie przetłumaczył słowa busz. Pozostałe tak, nie mniej nie wiem czy poprawnie :) Uprasza się o znalezienie zamiennika dla słowa busz tak aby translator nie miał problemów i żeby nie było problemów komunikacyjnych. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Translator daje rade :)

Wg. mnie polski wydział przynosi im tylko straty, u nas jest już za dużo firm hostingowych.

No, może gdyby mieli jakieś ceny przyziemne a i na poziomie...

 

edit

@up

trash / refuse dump

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×