Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kamil164

active-hosting.pl

Polecane posty

Dziala ... kazdemu moze zdarzyc sie 2 minutowy off moze robili jakis restart niespodziewany czy cos, nie leipiej wpierw poczekac z 30 minut czy faktycznie nie dziala a nie temat zakladac nie dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting

Witam.

 

The service 'httpd' on server active-hosting.pl is currently down

I już działa, przerwa była około 2 minuty.

 

Ps, lepiej jest badany uptime przez użytkowników WHT niż serviceuptime.com

 

Pozdrawiam D.M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżby coś się działo ?

 

Brak możliwości zalogowania się na ftp / DA (ciągła informacja o błędnym haśle) a na stronie active-hosting.pl "This IP is being shared among many domains. To view the domain you are looking for, simply enter the domain name in the location bar of your web browser."

 

pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
The service 'httpd' on server active-hosting.pl is currently down

 

Czyżby monit? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżby monit? :D
This IP is being shared among many domains.

To view the domain you are looking for, simply enter the domain name in the location bar of your web browser.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja mam podobnie w tej chwili. FTP lezy i nie mozna sie zalogowac, na wszystkich hostowanych stronach komunikat wyzej juz przytaczany o wielu domenach...

 

Dodam ze ten problem pojawial sie w piatek od godziny 21:56 okolo, i bylo to tak (akurat nad czyms pracowalem) ze kilka minut dzialalo, znowu blad, znowu pare minut dzialania i znowu ten sam komunikat. Ale na FTP za kazdym razem moglem sie zalogowac.

 

W sobote i niedziele tez pare razy trafilem na ten komunikat (ale tylko kilka razy sprawdzalem w ogole dzialanei wiec moze caly czas nie dzialalo), no niestety strona glowna firmy wyswietla ten sam komunikat. Dzisiaj od okolo pol godziny to samo (odkad zaczelem pracowac nad stronkami), ale juz bez przerw na prawidlowe dzialanie. Ciagle lezy ftp i http. Nie wiem jak dlugo blad wystepuje ale nie znam directadmina i nie wiem kiedy on to wyswietla. Mam nadzieje ze bledy nie znikna dopiero 31 lipca, kiedy wroci wlasciciel ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie na stronie to samo czyli:

 

This IP is being shared among many domains.

To view the domain you are looking for, simply enter the domain name in the location bar of your web browser.

 

Ale wczoraj jeszcze działało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też to mam "This IP is being shared among many domains.

To view the domain you are looking for, simply enter the domain name in the location bar of your web browser.

"

 

 

 

 

a gdy dopisuje index.php to 404 o_O. Pliki gdzieś się zapodziały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdy dopisuje index.php to 404 o_O. Pliki gdzieś się zapodziały?

 

Nie kiedy tak jest jak się apache zwiesi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kiedy tak jest jak się apache zwiesi.

No to się zawiesza cały czas. Mam tak od ponad godziny..Ehh jak wrócę to napiszę do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na DirectAdmin tez sie nie moge zalogowac w zadne sposob. Ja bym do nich napisal, ale nie mam pospisywanych adresow, a strona glowna tez przeciez nie dziala ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie już działa :D

 

No u mnie tez dzialalo jakies 10 sekund:P Ale po FTP nadal nie moglem sie zalogowac. No i widze na glownej znowu ten sam komunikat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jeszcze nie zrobili wszystkiego :D Ale ,,najdroższe" konto które mam (29 zł/rok) działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm ja również mam ten problem od jakiś 3 dni ;] nie jesteście sami mi też host nie działa a strona wyświetla się 1 na 100 odświeżeń, ponadto niżej zamieszczam screen: strona główna activh.pl też zaczyna nawalać :/

post-8610-1248094679.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O a dokladnie w tym momencie (15:03) przestal dzialac serwer www w ogole "nie udalo sie nawiazac polaczenia". Czyli apache wylaczony, zobaczymy co dalej bedzie sie dzialo :D

 

Edit 15:06: odpalony apache juz zostal, zobaczymy :D

 

Edit 15:09: chwile dazialalo ale juz przestalo niestety :)

 

W sumie to dziwna sprawa, kiedy przez moment dzialalo podlaczylem sie po ftp. Po chwili mnie rozlaczylo, przy probie polaczenia stwierdzilo ze zle haslo. W sumie to wyglada tak jak by byly dwie sesje directadmina odpalone, jedna felerna, a druga skonfigurowana poprawnie, no i sie gryza, raz jedna wpuszcza a raz druga. Ale to tylko moje domysly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nic nie powie bo sobie pojechal na wakacje :D Chociaz patrzac na zmieniajace sie opisy na GG (czy znikajace) to patrzy co sie dzieje i pewnie biedny w ramach urlopu pracuje nad tym ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×