Skocz do zawartości
kros

easyISP PADDDDddddddd

Polecane posty

Gość

A wiecie, że ja bym zaufał easy, gdyby mieli ceny przynajmniej 2x wyższe? Nie wiem, dziwna taka polityka "nachapać" użytkowników tanio, a potem to wszystko się sypie.. czy to nie jest sposób typu "pójście z torbami"? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EasyISP - to była firma, która wydawała mi się najbardziej wiarygodna z tych "tańszych" firm. Za niedługo będzie strach kupować hostingu w Polsce, jak nie dzieciak to jakaś inna lipa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

mam dziure w statsach wczoraj pomiędzy 20 a 00 :/ blisko 5godzinny pad.. znowu... znowu znowu... dobrze, ze nie mam tam nic wartosciowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne są te ich Pady - Kiedy sprawdzam sprzęt w zasadzie ładnie radzi sobie ze skryptami i łączeniem się z zewnętrznymi rółami danych. A jednak wczraj w podobnych godzinach nie działała mi jedna na diwe domeny przypięto do konta !? Czyli wpadka z DNS'ami ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, że za złe rzeczy się "ochrzania" ;) , a za dobre zachwala, chciałbym wygrzebać stary temat dotyczący firmy easyisp.pl i troszkę napisac o aktualnym stanie tego hostingodawcy. Od mojej ostatniej wypowiedzi minęło troszkę czasu. Wszystko działa bezproblemowo, padów nie ma żadnych, raz czy 2 chwilowo zmuliło mi serwer ( raz czy 2!!!!) , Wydajności pomocy technicznej nie sprawdzałem - bo nie potrzebowałem. Co najważniejsze zauwarzyłem, że prędkośći przesyłu dla użytkowników z Europy jest bardzo zbliżona, a jaśniej - prowadzę forum dyskusyjne w j.angielskim gdzie wchodzą ludzie z całego świata, zachwalają szybkość serwera, i wczytywania się poszczególnych podstron. Jednym słowem kryzys minął i mam nadzieję, że sytuacja z przed kilku miesięcy się już nie powtórzy. Czekam na komentarze innych użytkowników, w celu potwierdzenia czy aktualna sytuacja zgadza się z moim raportem:].

 

pozdrawiam, Marduk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

ja pier**** ale porazka.... amatorka na calej lini... ide na rower co by sie nie wku**iac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy uwieżyli że to są POLSKIE serwery i łącze, pingi dobre i wogóle och i ach. Jak widać tym nie można się kierować, a 5 miesięcy temu się zastanawiałem nad nimi . ehh dobre miałem przeczucie i ich nie wybrałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

k* szkoda gadac bo normalnie rzucam teraz k* na lewo i prawo.

 

czlowiek przetrzymal jeden pad, drugi, trzeci, dziesiaty. dwudziesty.. a teraz szlag trafil wszystko co maja...

 

porazka, po prostu porazka. powinnismy wszyscy glosno i wyraznie wszystkich ostrzegac: NIE KUPUJCIE w tym gownie. koniec. niech wszystkim pokoncza sie abonamenty, a oni nie spier** w podskokach do peru, zając się wypasem trzody chlewnej...

 

porazka... dzieki bogu ze trzymam tam tylko zasranego bloga bo jakbym mial z nimi interesy krecic to dawno bym upadl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

wlasnie ruszyla strona: brakuje danych od okolo poczatku czerwca.

 

przyszly tez jeszcze raz wszystkie nadeslane maile: koncza sie na 8 czerwca.

 

Po prostu kpina z nas, kpina ze wszystkich. Codzienny backup w umowie to chyba jakas bajka.

 

Chyba czas wystosowac pismo do odpowiednich instytucji aby sie tym zajely.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trzeba sie bedzie wycofac

nowe haslo dla naszych ulubiencow:

 

ARTNET - firma malo powazna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
easyisp.pl wstało ;)

To już chyba kilka postów wcześniej napisał kolega @normanos... więc nie rozumiem po co się powtarzasz ;|

 

Pozdrawiam;

Szczepanik Adrian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

no właśnie, i przestanmy mowic o easyisp, trzeba zaczac mowic o artnecie. przeciez jedna marka "upadnie" (o ile) to sie postawi nastepna. easyhosting, easyweb, whateva...

 

i tak wam powiem, ze my, klienci mamy sporo cierpliwosci. przynajmniej ja. te wszystkie pady jakos przetrwalem bo super waznych rzeczy tam nie trzymam (tylko mail byl mi potrzebny). ale ta akcja z dzisiaj i wgranie backupu sprzed prawie 2 miesiecy mnie tak masakrycznie wk*** ze az musialem dac upust emocjom na forum (przepraszam za gwiazdkowanie, nosi mnie, ide odetchnac zeby oszczedzic tego forum :/. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro powinni jakoś zripostować mail'e które z pewnością ( ;) ) posypały się. Ciekaw jestem co zrobią / jak zareagują na niezadolowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

zgadza sie, wrocila nowsza kopia baz. porazka na calej linii. KTO TAM PRACUJE?!? I pomyslec, ze kiedys przez chwilke myslalem o jakims dedyku w artnecie. NO f*g way!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już chyba kilka postów wcześniej napisał kolega @normanos... więc nie rozumiem po co się powtarzasz ;|

Miałem kilkadziesiąd minut otwarty ten post i nie odświezyłem przed napisaniem ;) - przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Witam,

 

Chciałem się dowiedzieć czy już jest lepiej. Podobno zostały przywrócone backup'y sprzed 48 godzin.

 

Pozdrawiam,

Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,

 

Chciałem się dowiedzieć czy już jest lepiej. Podobno zostały przywrócone backup'y sprzed 48 godzin.

 

Pozdrawiam,

Bartek

Zazwyczaj jak jest bardzo kiepsko to potem może być już "Tylko lepiej"...

 

Widzę, że nauczyli się odpowiadać na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie małe pytanko do wszystkich piszących z "epitetami"

Gdzie w regulaminie czy umowie napisane jest "gwarantujemy 100% czasu działania serwerów" ?

Czy wiecie na czym polegają awarie które są niezależne od firmy, wypadki losowe?

 

Pozdrawiam;

Szczepanik Adrian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie powstrzymał od tych idiotów i kanali bo jak sie orientuje to narazie oni moga Ciebie na policje zglosic ;).

 

Moze i stracili dane co zapewne jest bolesne dla ich klientow ale tez nie wymagal bym za ta cene backupu co 10 min. I tak trzeba sie cieszyc że jakiś był bo jest sporo firm co nie ma wcale. A jak chcesz miec wieksza pewnosc co do bezpieczenstwa twoich danych proponuje home.pl choć oni chyba tez maja raz dziennie robione.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

@adrian: a wiesz co to utrata danych i klauzule wylaczajace calkowita odpowiedzialnosc?

 

To nie moze byc tak, ze ktos w regulaminie sobie napisze: z anic nie odpowiadam, nie moj interes.

 

Wlasnie takie naruszenia mozna zglaszac do Uokiku.

 

Zastanowcie sie troche: jak to jest ze wszedzie placi sie za usluge i sie ja dostaje albo nie i reklamuje a w hostingu to placisz i NIC nie mozesz bo kazdy w regulaminie zawiera rozne bzdury. Easyisp napisalo siobie, ze nie ponosi odpowiedzialnosci za utrate danych z ich winy :) niezly zart.

 

przypomina mi sie sprawa z providerami: wielu mialo tak ze jak nie oplacisz abo to ci od razu wylaczaja neta. uokik szybko to zalatwil stwierdzajac, ze NIE WOLNO tak robic.

 

ps2. zabawne ze easyisp wylacza swoja odpowiedzialnosc za wszystko wzgledem klienta ale juz w druga strona zastrzega sobie dochodzenie odszkodowan jak user cos nabroi na ich sprzecie ;) LOL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

normanos: wybacz, gadasz głupoty. Jeśli nie podobał Ci się regulamin, nie musiałeś go akceptować i kupować tam hostingu. Taki sam regulamin jak easyISP ma bardzo dużo hostingów bo na tym polega ten biznes - nikt nie jest takim desperado, żeby gwarantować coś, czego się nie da zrobić. Chcesz mieć cudo w złotym papierku - kup dedyka z gwarancjami 99,9% SLA w dobrym datacenter, a nie hosting za 50 zł.. Prawie nic nie gwarantują? O to chodzi w usługach z gatunku budget SOHO - kupując Neostradę 256 kbps nie masz żadnych gwarancji, że to 256 kbps osiągniesz, kupując kablówkę, nie masz żadnych gwarancji, że jutro nie zniknie Ci 15 kanałów, bo pozwala na to regulamin (tak jest chociażby w największej warszawskiej kablówce - Aster). Zacznij się przyzwyczajać do tego, że świat tak działa bo wybitnie marnujesz energie i swój czas ;). W takim wypadku głosuje się "nogami" - czyli idzie tam gdzie jest (często chwilowo) lepiej i tyle. Nowoczesna gospodarka.

 

Z checią przeczytałbym też o wspomnianej przez Ciebie decyzji UKOiK z której rzekomo wynika, że można nie płacić za jakąs usługę i nadal ją otrzymywać - musiałem chyba spać przez ostatnie miesiące :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×