Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
joker666pl1

Godaddy.com Gift Cards ! :)

Polecane posty

Nie ma dla ciebie to znaczenia, dopóki nie zawitają do ciebie panowie z PG w asyście AT i nie potraktują cię jako (nie)umyślnego* pasera...

A żeby tylko jako pasera, a nie uczestnika zorganizowanej grupy przestępczej piorącej brudne pieniądze itp. itd.

 

* - niepotrzebne skreślić.

 

 

PS: Z mojej strony także EOT w tym temacie...

 

No z góry zakładamy, że to jest nielegal... a jeśli to są normalne legalne GC?  ;) może nasz forumowy sprzedawca gift cards nam może powiedziec cos na temat legalności "towaru", no chyba, że sam tego nie wie :P Poza tym na logike, sądzisz, że jak wpiszesz kodzik i zaoszczedzis sobie powiedzmy 200zl to Cie odrazu o paserstwo posądzą? Już oni tacy głupi nie są, jak będą chcieli sprawdzić to sprawdzą w jaki sposób odbyła sie tranzakcja i dowiedzą się, ze po prostu takie cos kupiłeś nie wiedząc, że to nielegalne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kody domniemam nie są kradzione, więc paserem nie zostaniesz. A zawitanie policji jest co najmniej nikłe.

 

Żebyś się nie zdziwił...

PS: Przeczytaj parę razy ostatni post matta.

A jak ktoś chce zaryzykować i to kupić... Jego sprawa.

 

 

EDIT: @Lan Hikari - dlatego napisałem - NIEumyślne paserstwo.

Bo właśnie takie "nie wiedziałem, że ta superhiperokazja może być nielegalna" pod to podchodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żebyś się nie zdziwił...

PS: Przeczytaj parę razy ostatni post matta.

A jak ktoś chce zaryzykować i to kupić... Jego sprawa.

 

 

EDIT: @Lan Hikari - dlatego napisałem - NIEumyślne paserstwo.

Bo właśnie takie "nie wiedziałem, że ta superhiperokazja może być nielegalna" pod to podchodzi...

 

W takim p musi teraz uciekać gdzieś poza miejsce zamieszkania, żeby go nie złapali za zakup GC ;) no chyba, że już go złapali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie rozumiesz całej procedury, więc możesz ewentualnie podejrzewać jak to działa (również od strony policji) i śmiem twierdzić że twoje założenia są błędne. Jednakże jeżeli ktoś nie jest zainteresowany, to nie kupuje i tyle na ten temat. Aha, pod jednym względem ( z 2 ) jako dla osoby docelowej jest to w pełni legalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim p musi teraz uciekać gdzieś poza miejsce zamieszkania, żeby go nie złapali za zakup GC :) no chyba, że już go złapali :)
Napiszę tak:

W Internecie jest dostecznie dużo miejsc, w których można w pełni legalnie zdobyć za darmo (ale jakimś nakładem pracy) Amazon Gift Card, że dopóki joker oferował tylko te karty, to podejrzenia, że pochodzą one z nielegalnego źródła, były zupełnie bezpodstawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie sam nie wiem co mam napisac :)

Pare osob jakies negatywy pisze ... paserstwo ^^ ??

 

Karty sa z legalnych zrodel , niektore osoby wydaja w tych serwisach naprawde duze kwoty i dostaja w prezencie karty po 100$ , 200$ , 500$ ...

Zadko kiedy te osoby wiedza wogole o istnieniu tego co dostali , bo nie ma to dla nich znaczenia czy wydadza kolejne 500$ ...

 

Dajcie sobie spokoj z jakims paserstwem ... nie sprzedaje tego na hurtowa skale , wiec nikt sie tym nawet nie zianteresuje , a przy obrotach XX kk $ tygodniowo , nawet nikt nie dostrzeze ze jakis % im ubywa dlatego nielegalny biznes sie kreci ... aczkolwiek jak mowilem karty sa legalne :> !!!

 

Chcecie nielegalne GC ? to proponuje na boardach WRZ poszukac od cholery tego widzialem i ludzie normalnie z tego krozystali.

 

Nie wiem co jeszcze napisac :) no nic ...

 

Pozdrawiam

 

 

PS: W sumie niedawno dostalem za nic karte godaddy za wykupienie hostingu na rok ... 50$ mi dlai za wydane 200$ ... takie to proste jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma dla ciebie to znaczenia, dopóki nie zawitają do ciebie panowie z PG w asyście AT i nie potraktują cię jako (nie)umyślnego* pasera...

A żeby tylko jako pasera, a nie uczestnika zorganizowanej grupy przestępczej piorącej brudne pieniądze itp. itd.

 

* - niepotrzebne skreślić.

 

 

PS: Z mojej strony także EOT w tym temacie...

 

I jeszcze SWAT ściągną bo zrobiłeś zakupy za 50$ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie orientuję się w tych kartach dokładnie ale wiem tyle, że ciężko zrobić dobry interes tego typu uczciwie. Najpierw pojawiła się jedna oferta, później kolejne hurtowo. Dla mnie śmierdzi to na odległość. Do osób kupujących, zapewne lewe karty: Większość oburza się z Was na krzaki itp., a sami wspieracie przekręty. Moralność Kalego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie orientuję się w tych kartach dokładnie ale wiem tyle, że ciężko zrobić dobry interes tego typu uczciwie. Najpierw pojawiła się jedna oferta, później kolejne hurtowo. Dla mnie śmierdzi to na odległość. Do osób kupujących, zapewne lewe karty: Większość oburza się z Was na krzaki itp., a sami wspieracie przekręty. Moralność Kalego?

 

Za bezpodstawne oskarżenia też można beknąć, więc z łaski swojej takiej komentarze zachowaj dla siebie. Udowodnij przekręt, później pokaż kto go wspiera i wtedy dopiero będziesz miał prawo wypisywać takie rzeczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie ale tu nie chodzi o policje, o kary itp. Ja poprostu chcialem pokazac ze przy tempieniu krzakow to jest pelno chetnych ... Ale juz sparwdzic skad sa takie tanie karty to nie ma komu bo po co, fajnie bo udalo mi sie kupic olac, skad to jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

amator bez komentarza lou w pracy jak pokazalem koledze to beczal ze smiechu godzine ...

 

czytaj tematy jasno i wyraznie wyjasnilem ocb ... hurtowo ? ahahaha pierw sie zainteresuje potem pisz :)

 

 

pokaz mi gdzie napisalem ze hurtowo mam te karty :) ?

gorsi od krzakow hostingow sa tylko ludzie krzaki :)

 

 

ah moze mod zadziala ? maly offtop paru Panow tutaj sprowadzilo ;/ zazdrosc straszna rzecz ale trzeba zachowac umiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to już jest:) Z krzaków nie ma żadnego pożytku, a często wręcz szkodzą bo odbierają nieświadomych niczego klientów, porządnym firmą hostingowym;) Tutaj korzyści z tego procederu odnoszą dwie strony i nikogo nie obchodzi nic więcej:) I dlatego krzaki są sprawdzane a karty nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za bezpodstawne oskarżenia też można beknąć, więc z łaski swojej takiej komentarze zachowaj dla siebie. Udowodnij przekręt, później pokaż kto go wspiera i wtedy dopiero będziesz miał prawo wypisywać takie rzeczy:)

 

Nie ma sprawy. Chętnie służę danymi osobowymi.

 

Poza tym, wystarczy prześledzić jak wygląda aktywność użytkownika sprzedającego te karty, a raczej kody. Typowa zagrywka. Jak ktoś tego nie widzi to już jego problem. Ja napisałem tylko swoje zdanie, od tego jest chyba forum? Luźna dyskusja była już wcześniej.

 

Tak to już jest:) Z krzaków nie ma żadnego pożytku, a często wręcz szkodzą bo odbierają nieświadomych niczego klientów, porządnym firmą hostingowym;) Tutaj korzyści z tego procederu odnoszą dwie strony i nikogo nie obchodzi nic więcej:) I dlatego krzaki są sprawdzane a karty nie :)

 

Większego idiotyzmu dawno nie czytałem. Wypadałoby trochę pomyśleć przed pisaniem.

 

gorsi od krzakow hostingow sa tylko ludzie krzaki :)

 

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sprawy. Chętnie służę danymi osobowymi.

 

Poza tym, wystarczy prześledzić jak wygląda aktywność użytkownika sprzedającego te karty, a raczej kody. Typowa zagrywka. Jak ktoś tego nie widzi to już jego problem. Ja napisałem tylko swoje zdanie, od tego jest chyba forum? Luźna dyskusja była już wcześniej.

 

 

 

Większego idiotyzmu dawno nie czytałem. Wypadałoby trochę pomyśleć przed pisaniem.

 

 

 

:)

 

Bezpodstawne oskarżenia i Twoje zabawy w Sherlocka Holmesa (która i tak do niczego nie prowadzą) nie są luźną dyskusją:) Jeżeli się nie podoba można nie zaglądać do tego tematu i już:)

 

PS

 

Myślę, że teraz cwaniakujesz danymi ale kiedyś trafisz na poważnego człowieka, który nie pozwoli nazywać się "oszustem" i już nie będziesz taki mądry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale juz sparwdzic skad sa takie tanie karty to nie ma komu bo po co, fajnie bo udalo mi sie kupic olac, skad to jest ...
klik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezpodstawne oskarżenia i Twoje zabawy w Sherlocka Holmesa (która i tak do niczego nie prowadzą) nie są luźną dyskusją :) Jeżeli się nie podoba można nie zaglądać do tego tematu i już :)

 

PS

 

Myślę, że teraz cwaniakujesz danymi ale kiedyś trafisz na poważnego człowieka, który nie pozwoli nazywać się "oszustem" i już nie będziesz taki mądry:)

 

Użyłem zwrotów dla mnie to śmierdzi na odległość i lewe karty. Do odpowiedzialności mogę być pociągnięty tylko za te słowa, więc proszę bez insynuacji. Co do cwaniakowania to swoje lata już mam, zapewne więcej mam ich na karku niż większość forumowiczów i trochę inaczej postrzegam rzeczywistość. Internet nie jest anonimowy, także administracja tego forum, jeśli uzna za właściwe, bez problemu może pomóc w namierzeniu moich personaliów.

Odnośnie bawienia się w detektywa to przecież nie tylko ja mam wątpliwości w tym temacie, więc zejdź ze mnie człowieku. Kłania się umiejętność czytania ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez kitu pogogluj czleku :)

 

ehm wlasnie takie osoby szkodza interesom :L

ale dobrze ze pewne kwestie sobie wytlumaczylismy ...

 

Przesadzasz.

 

Spytam jak amator, informacyjnie. Wystarczy, że zdobędę takie bony (wygląda, że jest to dziecinnie proste) i mogę nimi handlować? Nie ma żadnych ograniczeń?

 

Sorry, za pytanie, ale i tak temat jest już dość szeroki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto Ci zabrania ?

pierw zacznij od lektury pt. Regulamin serwisu Amazon i wtedy pytania zadawaj :)

 

Właśnie z niego wcale nie wynika jasno, że można handlować bez ograniczeń. Dlatego pytam praktyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto Ci zabrania ?

pierw zacznij od lektury pt. Regulamin serwisu Amazon i wtedy pytania zadawaj ;)

Właśnie z niego wcale nie wynika jasno, że można handlować bez ograniczeń. Dlatego pytam praktyka.
Wiec zadaj pytanie supportoi Amazona ...

Aż głupio, że to akurat ja to muszę napisać, ale:

Gift Cards cannot be reloaded, resold, transferred for value, redeemed for cash or applied to any other account, except to the extent required by law. Unused Gift Card balances in an Amazon account may not be transferred.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×