Skocz do zawartości
Lan Hikari

Reseller w H9 + WHMCS

Polecane posty

Dopiero załapałem przed chwilą o co chodzi. Tak, mam już kupione tam konta. Byłem przeświadczony że WHMCS jest od razu zainstalowane. Potem znalazłem, że trzeba wystąpić o instalację. Patrząc na formularz widziałem konieczność podania numeru licencji i wszedłem na strony WHMCS-u (nie przez podany link) i tam się rozglądałem za licencją. O mały włos nie utopiłbym kila ładnych stów w indywidualnej licencji. Całe szczęście, że sie połapalem - wiszę ci piwo Krystian ;)

 

Dla usystematyzowania, dla tych co podobnie jak ja nie załapią ideii: WHMCS jest bezpłatny. O instalację WHMCS trzeba wystąpić w tym formularzu ale w chwili gdzy już domena już podpięta pod H9. W formularzu zaraz przy polu na nr licencji jest link do jej pozyskania. Pod tym linkiem jest z kolei formularz pozyskania licencji na bazie domeny. Jeśli wykryją że domena jest podpięta pod H9 podają numer licencji niezbędny do pierwszego formularza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto napomnieć, że jeśli wystąpisz do H9 o rezygnację i zwrot kosztów, to oni naliczą ci nie 0,00, a 9,90 $ per month za licencje WHMCS.

 

Pragnę też zauważyć że WHMCS to oprogramowanie o zamkniętym kodzie, pociśnięte IonCubem, wyjątkiem jest katalog z szablonami które można edytować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto napomnieć, że jeśli wystąpisz do H9 o rezygnację i zwrot kosztów, to oni naliczą ci nie 0,00, a 9,90 $ per month za licencje WHMCS.

 

Pragnę też zauważyć że WHMCS to oprogramowanie o zamkniętym kodzie, pociśnięte IonCubem, wyjątkiem jest katalog z szablonami które można edytować.

 

Widzę, że wiele wiesz o whmcs. To dla Twojej wiadomości Ci powiem, że nie tylko templatki są odkodowane, ale również część skryptów w includes, odpowiedzialne np. za generowanie PDF itp. Do tego dochodzi cała masa akcji, która również nie jest zabezpieczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×