Skocz do zawartości
Gość Bartosz Gadzimski

5 urodziny forum WebHostingTalk.pl

Polecane posty

Gość Bartosz Gadzimski
A będą nagrody dla najwierniejszych WHTowców, którzy w dodatku nie spamują tylko starają się pisać same długie i wartościowe posty tym samym nie mając szans z "nabijaczami"? :):)

 

Będą ale jest to znacznie trudniejsze do zrealizowania i wymaga praktycznie ręcznego spisywania, co kto komu napisał itd.

 

Dlatego teraz zaczynamy od nagród dla piszących dużo po nagrody dla piszących rzadziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będą ale jest to znacznie trudniejsze do zrealizowania i wymaga praktycznie ręcznego spisywania, co kto komu napisał itd.

To może warto dodać tego moda "pomógł" jaki jest np. na PiO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Lepiej nie bo zaraz będzie coś takiego: jak z konfigurować Outkok Ekspres ???!!. Ktoś nie daj boże wyjaśni i będzie super, cool dzięki leci pomógł !!! Albo coś takiego: Poszukuje osoby ktura za Pomógł skonfiguruje mi shared pod hosting.. Chyba ze jakąś kontrole nad tym się wprowadzi. Rozumiem że dzieci/ ludzie mogą nie wiedzieć pewnych rzeczy, nie jest nikt Alfą i Omegą ale jak widze osobniki które próbują na WHT nauczyć się obsługi komputera.... Jestem zdecydowanie na NIE. Siedząc miesiąc czy tydzień można wywnioskować kto jest naprawdę pozyteczny a kto jest pasożytem i do kogo się iść radzić a kogo unikać. Ew, podziękować na PW coby nie nabijać Pomógł ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Woow, dzięki - nie spodziewałem się. Na prawdę mnie zaskoczyłeś, miła niespodzianka na wieczór :)

 

Mamy nadzieję, że od teraz wszystkie wyróżnione osoby będą stawiały na jakość wypowiedzi i będą świecić przykładem :)

 

Też mam taką nadzieję, chyba możesz na mnie liczyć (wiem że to śmiesznie wygląda.. ale :)).

 

Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stooo lat, stooo lat, niech żyje żyje nam :)

Czas leci niemiłosiernie... a pamiętam jeszcze jak WHT stawiało pierwsze kroczki...

wymawiało pierwsze słówka...gubiło mleczaki... ahhh to już moje 4 lata na WHT <łza w oku>

 

Dziękuje Bartku za wyróżnienie, na styk załapałem się do tej wybranej 20stki,

i będzie do zestawu z kubeczkiem koszulka :) Super !

 

Czego mogę życzyć naszemu WHT ? Żeby dalej rozwijało się równie prężnie, dążąc do wypełnienia

kolejnymi wartościowymi wypowiedziami i dalszego wspierania zagubionych istot w tym temacie :)

 

ps. ja także wypełniłem ankietę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

Gratulejszyn :)

z mila chęcią przebalansowałbym się w pracy z nowa smyczą WHT :) gdyż moja stara odmawia mi już posłuszeństwa :)

 

Pozdrawiam i tak trzymać ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niecierpliwie czekam na wyniki z ankiety :)

 

Fajnie by było gdyby w firmie do kubka WHT dołączyła smycz lub koszulka ;]

 

 

No to wszystkiego najlepszego WHT! A tym samym wszystkiego najlepszego wszyscy użytkownicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje! :)

Juz wypelnilem ankiete ( dla koszulek i smyczy z logiem WHT - wszystko! xD ).

 

trzeba ! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ankieta wypełniona i oczywiście pozdrowienia dla 20 "skalniaków" którzy przeżyli dobre i złe chwile na wht i sto lat dla nich i całego WHT :)

A w ogóle takie pytanie jak to było te pamiętne 5 lat temu, jak to się wszystko zaczęło ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ją pamiętam swoje pierwsze kroki na forum ... Te durne pytania (pewnie dalej zostały ) ogólnie mało aktywne było ale było pamiętnych akcji na forum ... Rusel enno nvu pierwszy reseller w sisco i zawsze spóźnione posty za kubkiem wht

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mehow

nie ukrywam ze licze na smycz bede mial czym szpanowac w uk :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już 5 lat:) Jak szybko minęło.

Gratuluję tego owocnego czasu i życzę dużo więcej niż kolejne 5.

 

Ankietę oczywiście wypełniłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spanner

ankieta wypełniona, a ja wpadam na forum głownie aby poczytać, czasem coś napisać jak się znam na danym temacie :) @BOSS'a to chyba nigdy nie dogonię w postach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

mi 5 lat z WHT mija w październiku (12.10.2004) jakieś prezenty są szykowane? :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski
mi 5 lat z WHT mija w październiku (12.10.2004) jakieś prezenty są szykowane? :):)

 

Pewnie, wyślemy tanie piwsko kurierem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczemu bym dał koszulkę za swoją instalację w łazience w formie it

Dzięki kisiek :) Niestety, pewnie i nawet na smyczkę się nie załapę, a co dopiero o koszulce mówić (mimo wypełnionej ankiety).

 

Umywalka działa już w pełni prawidłowo! :) Przestało już na szczęście kapać/przeciekać. Dzięki temu udało się przenieść do /media/szafeczka wszelkiego rodzaju krem_do_*.tar.gz (duża ilość plików), proszek_do_prania.tar.gz a nawet znalazło się też miejsce na... pianka_do_golenia.tar.gz :) Niestety... próba przeniesienia jakiegokolwiek pliku o nazwie krem_*.tar.gz lub balsam_*.tar.gz do /dev/null skutkowała głośnym dźwiękiem (bip, bip z głośnika) i komunikatem/ostrzeżeniem na ekranie iż następstwem wykonania tegoż polecenia może być wykonanie się "userdel -r kaczy" :) Wolałem więc nie ryzykować i skopiowac wszystko zgodnie z instrukcją pozostawioną mi w katalogu /home/ida :) Jeszcze raz dziękuję wszystkim za nieocenioną pomoc przy montażu. Bez Waszego zaangażowania i pełnych profesjonalizmu porad fachowców... nigdy bym sobie nie poradził. Dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Koszulka miała być później i jest :)

 

Słów krytyki nie przyjmujemy, jeśli komuś nie odpowiada może zrezygnować :) Do wyboru rozmiar oraz dodatkowo napis (nick)

 

koszulka.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna :) Mam tylko dylemat czy brać L'ke czy zważając na tempo mojego informatycznego

przybierania na wadze zdecydować się już na XL'ke :rolleyes: I idąc za zasadą - jak dają to bierz ile wlezie ( ;) )

to ja bym prosił o o nadruk nicka lub imienia i nazwiska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja także chciałbym posiadać koszulkę, a w to, że wygram ją w konkursie są małe szanse. Istnieje możliwość kupna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×