Skocz do zawartości

Polecane posty

skąd macie informacje że to tylko na miesiąc?

miało być do konca '09, ale pewnie to błąd w tłumaczeniu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja nic nie mam na e-maila i z tego co przetłumaczyłem to nic z tego nie wyjdzie, bo napisane że odrzucili mój wniosek ale jak na jeden miesiąc dają do przetestowania to widzę że nic nie straciłem;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to lipa :) nie ma sensu nic tam trzymac, jak to tylko miesiac :) i po co było tyle pytan i staran o te vps'y :)

Bo to mają być testy, a Ty już byś wszystko za darmo chciał;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że te trzy strony w tym wątku wynikają właśnie z tego że większość osób myślała że test ( pojedynczy, nie całość) będzie trwać aż do końca 2009 roku;-)

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to mają być testy, a Ty już byś wszystko za darmo chciał;]

 

Ja bym nie chciał, bo gdybym chciał, to bym się zgłosił do tych testów i starał o nie usunięcie konta :) Poprostu śmieszne troche jest to, jak sie staraliscie o te konta... Kombinowanie z nowymi kontami, mailami .de no cała parodia  :) No ale dobra, czas konczyc ten spam który ciągnie się przez 5 stron :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zalożyłem za 1 razem, zero kombinowania i jest... Dają coś za darmo to trzeba brać ; ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy jedna błędna informacja i temat od razu sporo podskakuje. Polak potrafi :), zwłaszcza pchać się tam gdzie jest coś 'za darmo' :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×