Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam,

 

Wlasnie wpadlem na cos takiego:

 

https://ssl.euserv.de/produkte/vserver/beta...1f1bb2d97152e21

 

Jak sami pisza "Die Nutzung eines Testservers ist absolut kostenlos." czyli , ze korzystanie z serwera jest absolutnie za darmo :) Serwer bedzie dzialal w betatestowej fazie do konca 2009 roku, po uplywie tego okresu , beda decydowac , czy fazy testowe beda kontynuowane czy tez nie.

 

Co wazne, do zarejestrowania sie, potrzebny jest kod promocyjny, (ja znalazlem go googlujac po niemieckim google.de). Owy kod mozna rowniez dostac od zarejestrowanych klientow tej firmy, a poniewaz od liku minut jestem ich betatestowym klientem, mam tez mozliwosc wyslania tychze kodow.

 

Zainteresowani niech pisza tu lub na priva. Do wyslania kodu potrzebuje Waszego emaila.

 

 

Pzdr

Konfucjusz

 

* Na koncu pragne zaznaczyc, ze :

->nie jestem w zaden jakikolwiek sposob powiazany z ta firma (trafilem na nia przez przypadek),

->nie wiem, czy istnieje jakies ograniczenie co do ilosci wysylania tych kodow

-> i na koncu nie wiem , czy te kody wogole dochodza :) ( kody sa wysylanie za pomoca formularza, ktory jest dostepny dla zarejestrowanych uzytkownikow i w ktorym wpisuje sie imie wiadomosc i email potencjalnego Testera, a ja nie probowalem wyslac jeszcze zadnego zaproszenia/kodu )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem w necie kod. Założyłem konta ale nie wiem co dalej. Czy na przydzielenie serwera trzeba czekać czy jak to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

korzystaliście z kodu i7g5$fEm ?

wydaje mi się że zamówiłem serwer, dostałem 3 maile, ale w nich ani jednej zmianki o danych do serwera;-) generalnie gdyby nie translate.google.pl nie dałbym rady nawet tego zrobić;-)

 

 

ktoś może opisać step by step procedurę ( w przypadku jeśli za mało maili dostałem:P) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mógłby ktoś podać nagłówki maili ?

u mnie są aktualnie takie

Willkommen bei EUserv: Erste Schritte

Freischaltung Gutscheinversand bei EUserv

EUserv: Ihre Bestellung vom 2009-03-10 23:22:33

 

plus dwa maile o potwierdzeniu wpisania na mailingową listę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

 

Pozwolcie , ze opiszue po krotce co i jak trzeba zrobic po otrzymaniu kodu

 

1) Wchodzicie na stronke https://ssl.euserv.de/produkte/vserver/beta...136db8c054f5240

scrolujecie na dol do momentu zobaczenia input boxa obok ktorego widnieje napis GEBEN SIE HIER DEN BESTELLCODE EIN

Klikacie bestellen

 

2) w nastepnych krokach musicie podac swoje dane, czyli imie nazwisko adres , no i najwazniejsze: email

 

tu mala uwaga w plz powinien przejsc polski kod pocztowy (nie wpisujecie kreski tej kreski 00-990) w szwabach nie maja kresek w kodzie pocztowym

 

3) nastepnie czekacie na mejle . przyjdzie ich ok 3 ech albo 4 ech.

W sumie nie ma w nich nic oprocz danych, ktore podaliscie. Dla zapominalskich jest w ktoryms z mejli jeszcze raz podane haslo oraz login (ktory jest wlasciwie podanym przez was emajlem)

 

4) Teraz wystarczy sie zalogowac

wchodzicie na ta strone

www.euserv.de i w lewym menu klikacie na kundencenter

logujecie sie na podane przez was w formularzu zgloszeniowym dane i jestescie zalogowani

na starcie powinniscie miec cos takiego Verträge/Bestellungen, i w tabelce VPS-Betatest

VPS-Betatest im bearbeitung (co oznacza , ze serwer jest w trakcie przygotowania)

 

tyle

 

wg tego co wyczytalem na stronie okres przygotowania trwa od 24 do 48 h

 

 

edit : narazie tylko tyle moge dodac, sam czekam na start serwara

Pisalem wczesniej do supportu , zeby wyjasnili mi jak wyglada sprawa z wyborem systemu pod vpsa, ale jeszcze nie mam od nich zadnej informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
https://support.euserv.de/index.iphp : ja już nie mogę się tam zalogować, a jeszcze wczoraj mogłem...;-)

pewnie polaczki - out;-)

 

ktoś ma podobnie?

no i pieknie, ja tez nie moge sie dzis zalogowac, ale mysle , ze oni cos tam moze testuja,

gdyby nas wywalili, to nie dzialal by link przypomnienia hasla, a ten link dziala i dostaje maila, ze moje haslo jest takie i takie a login taki i owaki, tylko, ze po wpisaniu ich do formularza dostaje errora :)

 

Poczekajmy moze cos u nich na "laczach" nie dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja również zalogować się zalogowałem, piszę też że serwer w trakcie tworzenia. Zobaczymy co będzie dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

myślę że niemcy w sposób lekko bezczelny właśnie nam powiedzieli papapa. Pare osób ma taki problem jak ja - niemożność zalogowania się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi nawet przypomnienia hasła nie chce wysłać, tzn, niby wysyła ale nie dochodzi.

 

Więc raczej to tyle z darmowego vps do testów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej mam pytanie do tych wszystkich, ktorzy dostali ode mnie kody.

 

Czy ktos z Was moze sie zalogowac do tego @§$% kundencenter :)

 

ja napisalem do nich maila, z prosba o wytlumaczenie mi , dlaczego nie moge sie u nich zalogowac i dostalem odpowiedz , ze po wnikliwej analizie mojego zgloszenia okazalo sie , ze jestem niepelnoletni, i do czasu uzyskania przeze mnie pelnoletnosci konto bedzie zablokowane hehe, (No naprawde mogli juz cos innego wymyslic niz taki bzdet = dzieci w przedszkolu byly by bardziej pomyslowe, niz caly ten ich pseudo support)

 

Oczywiscie im odpisdalem, na jakiej podstawie uwazaja mnie za niepelnoletniego, ze ich wytlumaczenie zablokowania mi konta uwazam za smieszne i co najmniej dziwne i ze napewno bede polecal ich firme dalej

 

Nie zabraklo rowniez ich Mit freundlichen Gruessen

 

Pisalem to z jakies 3 h temu , do tej pory nie nie podali mi tych podstaw.

Tak jak powiedzial crazyluki po prostu nas splawili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się bez problemu zalogowałem i mam status:

 

in Bearbeitung

 

czyli zlecenie w toku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie jeszcze nie zablokowali, w danych osobowych widnieje ze jestem pelnoletni

poczekam moze cos z tego bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie jeszcze nie zablokowali, w danych osobowych widnieje ze jestem pelnoletni

poczekam moze cos z tego bedzie

 

u mnie tez widnialo, ze jestem pelnoletni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tych którym się udało i maja in Bearbeitung.

Mógł bym prosić o wysłanie kodu na na meila ? ( meila podam na pm )

Dziekuje i pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×