Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
luna

sarnet.pl

Polecane posty

I przedstawiam i polecam, po za tym nie "powinieneś" tylko jak już to powinnaś, przepraszam lecz nie tylko faceci piszą na tym forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I przedstawiam i polecam, po za tym nie "powinieneś" tylko jak już to powinnaś, przepraszam lecz nie tylko faceci piszą na tym forum...

Gdybyś wypełniła informacje w profilu wówczas wszystko byłoby jasne, przecież nie masz nic do ukrycia? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem, ale:

1. Nick jasno wskazuje jak się powinno zwrócić,

2. Jakoś nigdy do tego uwagi nie przywiązywałam żeby gdziekolwiek na jakimkolwiek forum wypełniać profil,

3. Odnoszę dziwne wrażenie jak by "konkurencja" się czepiała mnie o duperele takie jak profil tylko po to aby się przyczepić ;) ciekawe podejście i swoją drogą zboczenie z tematu ale to nie mnie oceniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem, ale:

1. Nick jasno wskazuje jak się powinno zwrócić,

2. Jakoś nigdy do tego uwagi nie przywiązywałam żeby gdziekolwiek na jakimkolwiek forum wypełniać profil,

3. Odnoszę dziwne wrażenie jak by "konkurencja" się czepiała mnie o duperele takie jak profil tylko po to aby się przyczepić ;) ciekawe podejście i swoją drogą zboczenie z tematu ale to nie mnie oceniać.

 

 

 

wystarczy czytać regulamin, a wszystko praktycznie będzie jasne ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3. Odnoszę dziwne wrażenie jak by "konkurencja" się czepiała mnie o duperele takie jak profil tylko po to aby się przyczepić ;) ciekawe podejście i swoją drogą zboczenie z tematu ale to nie mnie oceniać.

Następna osoba przewrażliwiona na punkcie konkurencji. Tak jak napisał Jarek: regulamin i wszystko jasne, no ale to problem chyba. :P

MOIM zdaniem dla Adriana nie jesteś jeszcze konkurencją więc tym bardziej nie rozumiem punktu numer 3.

 

Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

luna, tu nikt się nie czepia. Po prostu każdy kto reprezentuje jakąś firmę chce być wiarygodny. Tobie chyba też powinno zależeć na wiarygodności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@luna "konkurencji" można by powiedzieć w przypadku gdybyś jawnie miała w profilu zaznaczone że reprezentujesz firmę, a tak to... nawet nie wiadomo kim jesteś i takie wklejanie ciągłe tylko linku w postach do strony można nazwać zwykłym spamem czy czym tam kto woli.

Z czasem aktywnego siedzienia na forum się przyzwyczaisz ;-)

Ale żeby od razu "czepiać się"? więcej luzu, nie traktować każdego zdania, sugestii czy propozycji od firmy konkurencyjnej jako "najazd"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już na to odpowiedziałam:

"Jakoś nigdy do tego uwagi nie przywiązywałam żeby gdziekolwiek na jakimkolwiek forum wypełniać profil,"

;) fakt nie zwróciłam na profil uwagi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że z rozmowy został wydzielony osobny temat, skoro został już nazwany adresem firmowym to polecam wszystkich czytających do zapoznania się z ofertą na stronie http://www.sarnet.pl

W razie problemów BOK czeka na Państwa pytania

 

Pakiety serwerów wirtualnych dla każdego:

http://www2.sarnet.pl/hosting-virtual_baza,,1.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że z rozmowy został wydzielony osobny temat, skoro został już nazwany adresem firmowym to polecam wszystkich czytających do zapoznania się z ofertą na stronie http://www.sarnet.pl

W razie problemów BOK czeka na Państwa pytania

 

Pakiety serwerów wirtualnych dla każdego:

http://www2.sarnet.pl/hosting-virtual_baza,,1.html

 

Już wystarczająco dużo spamu wkleiłaś w każdym podforum w ciągu ostatnich 36-ciu godzin, więc daruj sobie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze ja się "przyczepię" :) O ile mi wiadomo w przypadku osoby fizycznej prowadzącej działalność gospodarczą nazwą firmy jest imię i nazwisko. Możesz dodać sobie jakieś określenie np. "SARNET", ale wtedy pełna nazwa to "SARNET" Sara Kwolek. Na stronie w danych kontaktowych czy w regulaminie, który jest umową między Tobą a klientem podajesz tylko "SARNET" - to trochę niepoważnie wygląda i może być źle odebrane.

 

BTW. Masz coś wspólnego z tą Sarą od certyfikatu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze ja się "przyczepię" ;) O ile mi wiadomo w przypadku osoby fizycznej prowadzącej działalność gospodarczą nazwą firmy jest imię i nazwisko. Możesz dodać sobie jakieś określenie np. "SARNET", ale wtedy pełna nazwa to "SARNET" Sara Kwolek. Na stronie w danych kontaktowych czy w regulaminie, który jest umową między Tobą a klientem podajesz tylko "SARNET" - to trochę niepoważnie wygląda i może być źle odebrane.

 

BTW. Masz coś wspólnego z tą Sarą od certyfikatu? :P

 

Może używać nazwy skróconej, ujętej na wpisie do edg ale jak pisałaś źle to wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nazwa skóucona jest wygodniejsza i moim zdaniem ładnie wygląda, generzlanie na dokumentach używa się nazwy pełnej zaś wszędzie indziej skróconej bo po to ona właśnie jest. Nie nie z tą Sarą ;)

 

"Już wystarczająco dużo spamu wkleiłaś w każdym podforum w ciągu ostatnich 36-ciu godzin, więc daruj sobie ..."

Ale nie mÓgł się powstrzymać żeby swoich 5 groszy niewcisnąć i za spamować w kolejnym poście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie mugł się powstrzymać żeby swoich 5 groszy neiwcisnąć i zaspamować w kolejnym poście ;)

 

i w dodatku z ortografią na bakier .... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak byś był kobietą to byś wiedział że paznokcie czasem zawadzają i jak się szybko coś pisze popełnia się błedy, i kolejny spam z Twojej strony tylko to po żeby coś napisać ze swojej strony ;) Widzę lubisz pouczać innych a sam popełniasz błędy w ocenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak byś był kobietą to byś wiedział że paznokcie czasem zawadzają i jak się szybko coś pisze popełnia się błedy, i kolejny spam z Twojej strony tylko to po żeby coś napisać ze swojej strony ;) Widzę lubisz pouczać innych a sam popełniasz błędy w ocenie :P

 

Nikogo nie pouczam, ale:

- wpadasz na forum wszędzie wklejasz swoją ofertę bez przemyślenia

- nie czytasz regulaminu

- nie uzupełniasz profilu a reprezentujesz firmę hostingową

- jawnie piszesz że uzupełnianie profilu masz w sumie w nosie

- do wszystkich masz pretensje tylko nie do siebie, jesteś na forum chwile a panoszysz się co najmniej jak moderator (pomijam datę rejestracji wypowiadasz się niedługo)

- piszesz z błędami i jeszcze się głupio tłumaczysz ...

EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikogo nie pouczam, ale:

- wpadasz na forum wszędzie wklejasz swoją ofertę bez przemyślenia

 

* jak widzę że inni wklejają swoją ofertę również to robię

 

- nie czytasz regulaminu

 

* Z tym profilem fakt moja wina, ale widzę że będziesz to ciągnąć w nieskończoność bo w końcu się do czegoś możesz przyczepić ;)

 

- nie uzupełniasz profilu a reprezentujesz firmę hostingową

 

* Tak jak powyżej :P

 

- jawnie piszesz że uzupełnianie profilu masz w sumie w nosie

 

* I znowu w 3 punktach to samo powiedziałeś na 3 różne sposoby :)

 

- do wszystkich masz pretensje tylko nie do siebie, jesteś na forum chwile a panoszysz się co najmniej jak moderator (pomijam datę rejestracji wypowiadasz się niedługo)

 

* Jakoś nie zauważyłam żebym miała do kogoś pretensje, choć jak dotąd widzę że to by masz do mnie :) że pisze na tym forum :) Na siłę próbujesz popsuć moją opinię, a sam w ten sposób psujesz swoją...

 

- piszesz z błędami i jeszcze się głupio tłumaczysz ...

EOT

 

* To ty tak uważasz :) zaś z mojej strony to ty wtrącasz się wszędzie tylko po to by się wtrącić i krytykujesz innych :) Pomijając fakt ze rozbijasz jeden argument na trzy :) z braku argumetnów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat faktycznie kwalifikuje się do kosza,

aczkolwiek w dużej mierze dzięki samym użytkownikom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×